МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 180
оххх истински ме разсмя  Joy ето още нещо интересно което намерих, повечето неща ми се струват доста практични и с удоволствие бих си ги купила ако се продават някъде http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8/20-% … 7544.html#gallery  дано се отвори линка Simple Smile за коремчетата и аз снощи го набазиках моя че расте заедно с мен на шкембе  hahaha до скоро беше с плочки сега по нищо не ми отстъпва, явно е вярно че мъжете бременнеят заедно с половинките си  Laughing

Много готини и наистина хитри джаджи за бебетата
Виж целия пост
# 181
Аз също съм с отрицателен резус фактор , а мъжът ми е с положителен. Докторът каза,че трябва да се прави изследване на Кумбс в определена седмица, но незнам какво точное това и какво показва.
Виж целия пост
# 182
Момичета, адски мило ми стана, че всички ме мислите и ми пожелавахте да се оправям  Hug Искрено ви благодаря... почувствах се специална  newsm03 !
Здравейте на всички нови мамчета и честито на всички с хубави новини от прегледи и изследвания!
Ние вече разбрахме каква е причината... болницата в Самоков е пълна, мъж ми се прибра от работа в 14 часа... натровили са водата ! И целият град повръща... беше изключително неприятно и още съм в недоумение как може да се случи такова нещо!  #Cussing out А аз цяла нощ пиех вода, уж за да ми става по-добре... после защо повръщам през 10 минути !!! Не съм повръщала от 17 часа... пия разтвор от глюкоза и минерална вода. Още не мога да стана от леглото, ама се надявам повръщането да не се повтори  Praynig
Виж целия пост
# 183
Добре дошли на fryti88 и galena83.  love001
Йо, Това с натравянето на водата е ужасно. Дано всичко да е отминало. Praynig
Гери, пази се и не пътувай, че и аз бях като теб с първата бременност и си пих магнерича до последно от страх.
Честито на мамите с хубави новини от прегледите! newsm10
Виж целия пост
# 184
Йо, чешмяна вода не пия от години. Особено като гледам какво става с плочките в банята. Преварявай водата, ако е чешмяна
Виж целия пост
# 185
Олеле Боже, как може да допуснат такова нещо с водата. Йо купувайте минерална, по-добре или изворна. Ние си купихме кана за филтриране на вода и сме много доволни, причината беше именно заради банята, котления камък и лошия вкус на водата.
Виж целия пост
# 186
Много гадно това с водата. И аз пия чешмяна вода, но използвам кана Брита, за да редувам с минерална, за мен върши страхотна работа, ама за натровена вода едва ли  Sad

Аз не знам още каква кръвна група съм, предполагам сега на изследванията, но и таткото трябва, пък той изобщо няма почивни дни и нямам представа как ще успеем да хване личната лекарка в смяната, пък после да даде кръв, пък после и да си вземе изследванията  Rolling Eyes

Пък аз да знаете всички си ви представям все много хубави  Flushed
Виж целия пост
# 187
tiny таткото трябва да се изследва, само ако ти си резус фактор отрицателен.

ЙоТо ужасно наистина, дано бързо отшуми.
Виж целия пост
# 188
Сладурки, здравейте! Simple Smile

Искам да поздравя всички момичета с радостни новини от прегледите! Дано само с такива разкази се напълни темата с наистина тематичното заглавие!  Grinning Безкрайно се радвам с всяка от вас, на останалите не спирам да стискам палци!  Hug

Йо, миличкото, така си се измъчила! Много жал ми стана, а това с водата е направо престъпно безобразие!!! Аз нали съм паника и правя дори таратора с минерална вода  hahaha Не знам, много ме е страх от такива неща... Пожелавам ти много бързо да се оправяш, защото усмивката ти и веселите постове внасят много ведрина в темичката! Simple Smile И последно - на теб звъннаха ли ти от Марковс да ти отменят часа за вторник, 27ми? Помня, че бяхме в един и същи ден, а на мен днес ми се обадиха да ми кажат, че нямало да има ток (предупредили ги от ЧЕЗ) и ме сложиха за четвъртък...  Crossing Arms

Момичета, много се извинявам, че ще ви занимая с лудостта си, но имам нужда от подкрепа... Бях споделяла, че много се страхувам, от какво ли не, свързано с бременността. Знам, че всички се притесняваме, но аз не мога да владея страха си. Вече съм 12 г.с. и от миналата седмица забелязвам, че гърдите ми постепенно спряха да са чувствителни, смалиха се, направо се "спихнаха", като че ли и гаденето и вълчия глад поутихнаха, корем - никакъв, буквално вече нямам чувство, че сме двама  Tired Тази натрапчива мисъл ще ме поболее, а съм на преглед едва следващата седмица - не мога да издържа. Не искам да истеризирам доктора ми, защото реално нямам някакви оплаквания като болки, течения и т.н., но просто не зная как да избягам от мисълта, че нещо не е наред. Просто промяната е толкова осезателна, чак все едно никога не съм имала неразположения... Нормално ли е така категорично всичко да отшуми в 11-12 г.с.?
Много се притеснявам да споделям тези притеснения с близките или дори с доктора, защото моята лабилна психика е известна, не искам никого да товаря с това, пък и знам, че няма да разберат...  Спуквам се от работа в офиса, за да не мисля поне за малко и да не фантазирам, но прибера ли се у дома, става страшно....  Tired

Вие как се справяте емоционално с неизвестността?
Благодаря ви, че ме изчетохте и се извинявам за дългия пост! Просто ми се е свила много душичката и знам, че само вие можете да разберете какво ми е...

Поздрави и прегръдки от мен на всички!  Hug   bouquet
 
Виж целия пост
# 189
Брида, остави таратора аз готвя изцяло с бутилирана вода. Няколко пъти се чу уж под секрет за изпуснати тежки метали във водата. Дали е вярно не знам, ама нещо не ми се рискува. Иначе най-сигурното за филтриране на водата не са каните, а преваряване или замразяване (може и няколко пъти).
Относно неразположенията е напълно нормално да изчезнат около 12 гс. Все пак няма цяла бременност да ти се гади. При мен този път гърдите бяха чувствителни едва 3-4 пъти (не дни, а пъти). Вълчи глад не съм изпитвала предният път. След някой друг месец ще се тюхкаш, че един два дни не си усетила мъника да мърда, а те просто имат такива дни, в които са по-слабо подвижни. Иначе и аз до другата сряда ще се побъркам дали се развива добре, че истории всички сме чували, ама май е по-добре да не бяхме ги чували.
Tiny, ще разбереш каква кръвна група си с първите изследвания от жк. Но мъжа ти не може да вземе направление за кръвна група от Лл. Отива в лаборатория и да си пусне изследването. Те работят от рано, някои и в събота. Не че някой ще те пита бащата каква е. Ако ще и ти да си с rh - не ги интересува особено. Та може и да го пропусне
Виж целия пост
# 190
Здравейте момичета,не влизам често но се наложи доста часове да работя и вече съм капнала,вчера ходих на лекар дадоха ми направления за изследвания и ми направиха цитонамазка и микробиология надявам се на добри резултати Добре дошли на новите мами Перу стискам палци всичко да е наред Йони мн неприятна история дано вече си по добре и да е наред с теб
Виж целия пост
# 191
Е,не мога да я сложа тази лентичка и това е! Знам,че е писано - но ми кажете как да го направя,че полудях! Crazy
Виж целия пост
# 192
добро утро и прекрасен ден на всички  Grinning

Йо - много неприятна история тази с водата пази се и дано мине по-бързо

Brida - аз те разбирам много добре с тези страхове и аз ги имам постоянно и някак се опитвам да ги потушавам като си правя само краткосрочни планове - до следващия преглед, до следващото изследване .... а те и докторите не ми помагат много за спокойствието, но гледат и те да се презастраховат - аз нали съм с две ембриончета и от миналия преглед, та и вчера също докторката мрънка, че на едното му било по-малко сакчето - иначе си имало сърчице, кръвообръщение отговаряло си на седмиците, но ще се види на следващите изследвания БХС ФМ ..... трябва да се заредим с търпение и спокойствие  Simple Smile

armira - след като си създадеш лентичката в  "инструменти - лентички" се получава нещо като адрес на страница - дълъг с най-различни символи - трябва да го копираш и да го пейстнеш в подписа на профила си  Simple Smile

Виж целия пост
# 193
Момичета, да ви се оплача. Чак себе си не мога да трая  ooooh! Голяма ревла и голяма драматизация започнах да правя на всичко, чак ме е страх това да не е ескалира. Изпокарах се с всичко живо около мен. Гузно ми е много хора наранявам около мен, не мога да се позная  #Crazy А уж нещата трябваше да отшумяват, но така като гледам май упорито се засилват
Виж целия пост
# 194
Brida,и аз съм като теб,не си само ти!!!  Crazy От десетина дена (тогава бях 10 г.с. някъде) и на мен вече не ми се спи толкова,гърдите ми вече не са така твърди и като цяло се чувствам подозрително добре ,като изключим главоболието от време на време...  Thinking Голяма съм паника,опитвам се да не се притеснявам,ама не винаги се получава!!! Но като си даваме кураж една на друга винаги ми олеква! Целувки и лек ден на всички!  smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия