Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са страховете и притесненията на бъдещите майки?
-
Какви са препоръките за консумация на течности по време на бременност?
-
Кога бъдещите майки обикновено научават пола на бебето?
-
Какво е предложеното заглавие за новата тема?
-
Какви са симптомите и преживяванията на бъдещите майки?
Ама като знам каква гордост е за бащата да се хвали, че ще има син... сякаш искам да му "угодя" и да го зарадвам с момче... Но знам, че каквото и да е - много ще си го обичам! Само, че ако е момче, не мога да го лигавя много... трябва да се държи мъжки все пак
И това най-много ме мъчи...
А то какъв му бил зора
Вече е видимо, че съм бременна и той с педи да измери моето и неговото и да ми докаже, че съм надебеляла
А разликата ни в килограми е около 60кг. вярвайте, много му се смях. Явно се е наплашил, че ще стана слон

Един приятел каза че от това дали ще ритне 1во от ляво или от дясно също имало значение от ляво момиче от дясно момче, така било и с неговото, ама споед мен са бабини деветини това
Не че за мен има значение, каквото такова, все ще му се радвам, стига да е живо и здраво.