МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 22 949
  • 735
# 120
Бубе, много готино заглавие ! И живи и здрави, ще съвпадне с трепетите около пола на бебо! Аз да си призная за себе си искам момиченце... ама страшно много  Praynig Ама като знам каква гордост е за бащата да се хвали, че ще има син... сякаш искам да му "угодя" и да го зарадвам с момче... Но знам, че каквото и да е - много ще си го обичам! Само, че ако е момче, не мога да го лигавя много... трябва да се държи мъжки все пак  Peace И това най-много ме мъчи...
Биби, приятен преглед Simple Smile

ЙоТо и аз мисля по същия начин, хем искам момиче, но таткото иска момче и ми се иска да му угодя (не че зависи от мен). Но в крайна сметка каквото са си направили татковците, това ще е Grinning
Виж целия пост
# 121
Да ви кажа една забавна случка с мм. Оная вечер в съня си усещам как мм ме докосва по дупето  Blush А то какъв му бил зора  hahaha Вече е видимо, че съм бременна и той с педи да измери моето и неговото и да ми докаже, че съм надебеляла  Joy А разликата ни в килограми е около 60кг. вярвайте, много му се смях. Явно се е наплашил, че ще стана слон  smile3532
Виж целия пост
# 122


ЙоТо и аз мисля по същия начин, хем искам момиче, но таткото иска момче и ми се иска да му угодя (не че зависи от мен). Но в крайна сметка каквото са си направили татковците, това ще е Grinning
[/quote]

да ви споделя какво четох в една статия не зависи точно и само от татковците  Laughing според това с какво се храним, зависело и каква среда ще се образува във влагалището ни. Съответно от по кисели храни се получава киселинен характер а през него преминават и оцеляват само сперматозоидите за момиче другите умирали, и обратното при люто и не си спомням какво се получава основен характер и оцеляват само момченцата. Надявам се да намеря статията да я кача тук. Е излиза че зависи от нас а не от тях  Wink

http://doctoronline.bg/articles/4437/Jenite-na-niskokalorijna-di … -chesto-momicheta
http://semeistvo.rozali.com/krasota-zdrave/p2.html
http://www.drebcho.bg/stories/466/Syveti_i_testove/Iskam_momiche … ola_na_bebeto.htm


не бяха точно тези но и в тях става на въпрос за същото нещо  Laughing
Виж целия пост
# 123
Lady D, то зависи и кога точно около овулацията, че y са по-бързи, ама ако има някой друг ден отгоре преди точния момент може пак да си останат само х. Факторите са много. Аз доста сладко ядях юни тъй че по тази логика трябва да имам момиче.
Отделно има разни теории със смяна на кръвта при мъже и жени и според възраст и месец. Ама и те са малко статистика с множество изключения
Виж целия пост
# 124
Добро утро дами.  Simple Smile

Радвам се за хубавите новини от прегледите. Аз съм на 26,08 на ФМ, а днес евентуално ще се запиша на ЖК. Че вече е наложително да си пусна изследвванията.

Целулита и стриите не ме притесняват особено вече, от първото нямам, а от второто имам в излишък, въпреки че се мазах предния път, в деветия месец се нацепих яко и навсякъде, та няма вече място за нови стрии.

cherry_cherry не се притеснявай нормално е, моя син винаги вървеше с 1-2 седмици напред, а после от 4 месец мисля беше почват да мерят главата, корема и бедрото по отделно, и тогава пак се разминават.
Виж целия пост
# 125
да и за това с кръвта съм чела но всякаш съм по склонна да вярвам на това с храната, някак си по убосновано ми звучи и по логично. В края на крайщата няма значение какво е важното е да е живо и здраво  Hug Един приятел каза че от това дали ще ритне 1во от ляво или от дясно също имало значение от ляво момиче от дясно момче, така било и с неговото, ама споед мен са бабини деветини това  baby_neutral
Виж целия пост
# 126
А ако ритне в средата??? Чак ми е странно някои как нямат търпение да разберат. Както и на тях ще им е странно как искам да разбера като излезе.
Ох и аз вече нямам търпение за другата сряда да отида на преглед
Виж целия пост
# 127
Перу, много се надявам следващата седмица да чуете сърчице и всичко да е наред! Стискам палци!
cherry_cherry и при нас е същото положение - по-големички сме, цели 6 см., но доцентката каза, че няма място за притеснение, затова гледам да не мисля, че има проблем. Огледа го отвсякъде, има си даже пръсти на ръчичките, които държеше пред лицето. Нослето беше издадено, сигурно се е метнало на майка си - с голям нос Grinning Нухалната кухина е 1,2 мм. Не пожела да ни каже предположение за пол, независимо, че ММ беше с мен и настояваше. Каза, че е много рано и не се ангажира с толкова ранни оценки Sad Не че за мен има значение, каквото такова, все ще му се радвам, стига да е живо и здраво.
Тъй като не видя нищо притеснително, реших да не си правя БХС да се вкарвам излишно във филми и да треперя над резултатите.
Относно стриите и аз много се притеснявам, затова по съвет на едно мамче от нашата тема си взех Мама Дона на Чико. Засега мажа само коремчето и гърдите, по-натам мисля и бедрата и дупето. Засега само слабея, независимо че се тъпча яко и съм повръщала само 2 пъти. Бебо си взима необходимите полезни съставки и за мама не остава много. Пък и се притеснявам за много неща (знам че не трябва, ама какво да се прави) и това също ми се отразява.
Желая ви усмихнат ден с много позитивни мисли около бебчетата!
Виж целия пост
# 128
Добро утро, момичета! Въпреки, че моето утро, както и цялата ми нощ са кошмарни... Не знам дали беше от вечерята, от бременността или е вирус, но от 12 през нощта до сега не съм спряла да повръщам!!!  Sick Sick Sick ИЗМЪЧИХ СЕ! На всеки 10 минути !!!!!!!!! От към 8 сутринта съм през 30-40 минути.... пих сок от лимон, капките "Вомитусхийл", кисело мляко, вода и нищо... вече се чудя какво да правя, а съм и сама... и на един лекар не мога да ида, ще падна по улиците... Моля ви, кажете какво да правя, умолявам ви  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 129
Добро утро, момичета! Въпреки, че моето утро, както и цялата ми нощ са кошмарни... Не знам дали беше от вечерята, от бременността или е вирус, но от 12 през нощта до сега не съм спряла да повръщам!!!  Sick Sick Sick ИЗМЪЧИХ СЕ! На всеки 10 минути !!!!!!!!! От към 8 сутринта съм през 30-40 минути.... пих сок от лимон, капките "Вомитусхийл", кисело мляко, вода и нищо... вече се чудя какво да правя, а съм и сама... и на един лекар не мога да ида, ще падна по улиците... Моля ви, кажете какво да правя, умолявам ви  Praynig Praynig Praynig
Ако имаш компот от кайсии и с него сухар или обикновени бисквити И повече с вода не се наливай  Peace
Виж целия пост
# 130
Йо, звънни на лекаря си.
Виж целия пост
# 131
Маги, от кайсии нямам... друг става ли или идеята е да са точно кайсии?
pipiole , може би е най-редно това да направя, ама аз като съм заточена в Самоков, а той в София.. само по телефона, ако ми каже нещо... мале, ще почина...
Виж целия пост
# 132
Маги, от кайсии нямам... друг става ли или идеята е да са точно кайсии?
pipiole , може би е най-редно това да направя, ама аз като съм заточена в Самоков, а той в София.. само по телефона, ако ми каже нещо... мале, ще почина...
В кайсиите има калий до колкото знам, който спира повръщането. Поне аз така знам от моя лл. Пък и от малка с това ме церят искаш не искаш или се молиш на комшийката или сок от кутия
Виж целия пост
# 133
Намерих един плик сушени кайсии и ръфам... дано помогне, че вече не мога да издържам...
Виж целия пост
# 134
Намерих един плик сушени кайсии и ръфам... дано помогне, че вече не мога да издържам...
Дано помогне  Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия