Звездни компромати - 181 част

  • 66 698
  • 747
# 405
Много е красива Адриана Лима. Интересна сесия са измислили, харесва ми.
Виж целия пост
# 406
...
Даката Фанинг не знам как някои момичета/жени почти винаги успяват да изглеждат така мърляви
...
Кое и е мърлявото, косата ли визираш?  newsm78 Защото аз виждам едно момиче в ежедневно удобно облекло.  Peace
Нужно ли е всички да са облечени в ежедневието си като да са на подиума.  Rolling Eyes
Не е нужно, но пък не е излишно да се сресват от време на време Peace.
Дакота беше много хубаво дете, и ако малко се стегне, ще бъде и много хубава млада жена.
Косата наистина не и е силната страна, затова и я споменах.  Mr. Green
И сега си е хубава. Всеки понася славата по различен начин. Не всеки привлича вниманието като МайлитУ, която, да, сресана и натокана е, но мерси.  Stop
Виж целия пост
# 407
Дейвид Бекъм и Харпър   Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
Филмовият фестивал във Венеция започна Party: Сандра Бълок заедно с Джордж Клуни представят дългоочаквания нов филм на Алфонсо Куарон Gravity
Виж целия пост
# 409
Като споменахте Ваня Щерева, в "Здравей България" тази сутрин беше гост дъщеря й- Мила. Ще участва в X-factor. На мен не ми хареса- въобще, направо се зачудих дали някой щеше да я забележи, ако майка й не беше известна. Още не са качили видеото, за да Ви я покажа.
Симпатична фъфлеща девойка. Ако бях Фънки, щях да я прати да си пее под душа.
Нито я намирам за симпатична, нито разбирам какво говори, нито ми харесва как пее.
 Crossing Arms
Виж целия пост
# 410
Филмовият фестивал във Венеция започна Party: Сандра Бълок 
в чудесна форма е, но що за рокля - френски макарони?
Виж целия пост
# 411
Според мен пък роклята точно е най-красивото в цялостно изумителната визия на Сандра Peace
Виж целия пост
# 412
Влюбих се в роклята  Heart Eyes
Моля някой да ме светне чия е, моля...
Виж целия пост
# 413
Филмовият фестивал във Венеция започна Party: Сандра Бълок 
в чудесна форма е, но що за рокля - френски макарони?
Страхотна е роклята, как пък направи точно с макароните асоциация...те дори са едноцветни.  Laughing
Виж целия пост
# 414
Страхотна е роклята, как пък направи точно с макароните асоциация...те дори са едноцветни.  Laughing
Е, как, чак снимка търсих   Grinning така наредени един до друг - като цветните пластове на роклята и.
Виж целия пост
# 415
Страхотна е роклята, как пък направи точно с макароните асоциация...те дори са едноцветни.  Laughing
Е, как, чак снимка търсих   Grinning така наредени един до друг - като цветните пластове на роклята и.
  Laughing  bouquet На мен ми хареса, много е свежа.
Виж целия пост
# 416

 Много ми харесва Бълоковата Сандра. Винаги съм и симпатизирала. И също много чаровно играе.

Сега се замислих, че от две години насам чакам да излезе филма с Уентуърт Милър- The Loft, koйто ако не слъжа излиза на екран през октомври. И сега като знам, че е гей, ми..изпари ми се желанието да го гледам. Пфу, не мога да го преживея  Naughty  Crossing Arms
Виж целия пост
# 417
 Роклята е на Alex Perry
Виж целия пост
# 418
Според мен пък роклята точно е най-красивото в цялостно изумителната визия на Сандра Peace
и на мен роклята ми хареса
Виж целия пост
# 419
Роклята на Сандра е прекрасна. Peace

Ирина Тенчева Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия