Звездни компромати - 181 част

  • 66 692
  • 747
# 510

Чуден Сър, чудееееен обичам този ъгъл с моста.  Heart Eyes

А баба Джоан Ривърс е като пластмасова  Tired
Виж целия пост
# 511
Любовницата на Тачо с прекалено лични признания. За връзката си щяла да говори след развода. Тя всъщност написа няколко думи във фейсбук, но много бързо ги изтри
Виж целия пост
# 512
Любовницата на Тачо с прекалено лични признания. За връзката си щяла да говори след развода. Тя всъщност написа няколко думи във фейсбук, но много бързо ги изтри

Била се изплашила от размера на Тачо  Joy
Сигурна съм, че има богат опит с всякакви размери, за да се плаши толкова лесно. Сладуранка такава  Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Мишел Докъри и Кари Мълигън във Венеция.

Рикардо Скамарчо
Виж целия пост
# 514
На тая бедна душа Моника единствената снимка, която харесвах беше тази:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/526037_50 … _1242434978_n.jpg
Нищо, че съвсем наскоро разбрах, че е тя  Grinning

Иначе ето нещо култово съвсем, съвсем от преди малко:

Небезизвестната фейсбук група на Спиндермаан, се подиграва с нашите баш звИзди  Grinning
Виж целия пост
# 515
На тая бедна душа Моника единствената снимка, която харесвах беше тази:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/526037_50 … _1242434978_n.jpg

Това е защото не и се вижда устата.
Виж целия пост
# 516
Любовницата на Тачо с прекалено лични признания. За връзката си щяла да говори след развода. Тя всъщност написа няколко думи във фейсбук, но много бързо ги изтри

Била се изплашила от размера на Тачо  Joy
Сигурна съм, че има богат опит с всякакви размери, за да се плаши толкова лесно. Сладуранка такава  Mr. Green

Ем не четеш внимателно пък: тя не от на Тачо, а от на първия й се уплашила. И го отбъснала, демек още по-скромно го раздава момата, пазила се е девствена за някой с по-скромни размери  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 517
На тая бедна душа Моника единствената снимка, която харесвах беше тази:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/526037_50 … _1242434978_n.jpg
Нищо, че съвсем наскоро разбрах, че е тя  Grinning


На мен Моника ми харесва тук.

Виж целия пост
# 518
Венета Райкова Mr. Green
Виж целия пост
# 519
Любовницата на Тачо с прекалено лични признания. За връзката си щяла да говори след развода. Тя всъщност написа няколко думи във фейсбук, но много бързо ги изтри

Била се изплашила от размера на Тачо  Joy
Сигурна съм, че има богат опит с всякакви размери, за да се плаши толкова лесно. Сладуранка такава  Mr. Green

Ем не четеш внимателно пък: тя не от на Тачо, а от на първия й се уплашила. И го отбъснала, демек още по-скромно го раздава момата, пазила се е девствена за някой с по-скромни размери  hahaha hahaha hahaha

Аз разбрах, че става въпрос за първия й път с Тачо  Mr. Green
И аз хем се зачудих, че не може муньо като Тачо да е с голям мушморок, ама знае ли човек - може реклама да му прави.
Зорница споделила, "че се вижда до богат чужденец, който да обезпечи живота й, но не и да очаква робство в замяна". Явно нещо е окюравяла щото Тачо нито е богат, нито е чужденец, нито ще я обезпечава. Много скромно момиче - искам всичко от мъжа, ама той нищо да не очаква от мен.


Един път да ми хареса Винетка  Grinning
Виж целия пост
# 520
Клинт Истууд и съпругата му се развеждат след 17 години брак.

Фърги и Джош Дюамел са станали родители на момченце с името Аксел Джак Дюамел.

Джесика Симпсън

Ная Ривера и Деми Ловато

Кристен Стюарт

Кейт Мос и Катрин Деньов

Виж целия пост
# 521
Ох най-сетне роди тази Фърги, да им е жив и здрав синът. Много е лошо така да се говори, обаче тя по време на бременността си на мен хич не ми изглеждаше добре.

За разлика от Джейми Кинг, която се очаква да роди през октомври. Тук сияе на бебешкото си парти.
Виж целия пост
# 522
На тая бедна душа Моника единствената снимка, която харесвах беше тази:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/526037_50 … _1242434978_n.jpg

Това е защото не и се вижда устата.

Николета нямаше ли такава снимка?

И да ви кажа бих я помислила за нея...не виждам особена разлика
Виж целия пост
# 523


На мен ли ми се струва, че Алисия много свежна след раздялата й с Михайлов?

Ми Михалов бе подходящ утешител след цирка на Божинов и Николета  Wink .....  и сега мацката , се отърсила и си е тамън и сама  Wink
Виж целия пост
# 524
Честито!

http://novinar.bg/news/fargi-s-parva-rozhba_NDM4OTs1.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия