ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води 
Наде относно Гизем снощи аз поясних, че тя за мен си е най-обикновено момиче мисля, че е няколко поста по-надолу
Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла
ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води 
Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла
тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти
ти загуби се нещо последно време 
и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?
тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти
ти загуби се нещо последно време 
и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?

почерпи де Релаксче, ко е тва, мноу се стискаш
аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме в ботушите вече
ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води 
Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла 



Много поздрави и прегръдки
да се оправя бързо
а шефа да го забучи на кол

и буквално й сваля двайсет кожи от гърба за жълти стотинки..
тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти
ти загуби се нещо последно време 
и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?

почерпи де Релаксче, ко е тва, мноу се стискаш


ама аз си знам, че тая работа до нищо хубаво не води 
Хазал и аз я харесвам, има излъчване това момиче, няма значение, че е много бяла 


тъкмо хапнах и си пускам пак клипчето ти
ти загуби се нещо последно време 
и изяде всички тиквички в околията... пардон, да не си на печени чушки тоя път?

почерпи де Релаксче, ко е тва, мноу се стискаш


поне на нас да ги дава, не у кофата да отиват

аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме в ботушите вече

какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши
миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни


- Щял съм бил да ...
аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме в ботушите вече

какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши
миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни
е това вече си е луда работа
аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме в ботушите вече

какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши
миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни
е това вече си е луда работа

аз вече за зимно яке гледам, че нали от джапанките скачаме в ботушите вече

какви джапанки то и лятото си ходят с ботуши
миналата седмица гледах една и малко и се смях признавам ама то откачена работа. в една горещина наща тръгнала с боти ама не от тия летните дето ги има ами боти си тип зимни
е това вече си е луда работа
има много луди хора да знаете по света и тука в Слънчев май са събрани повечето
Препоръчани теми