Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 165
Ми тя и е неудобно да ви изгони,каза си момичето ,че е от срамежливите,па да вземе се досетите ,ама вие йок,хаху хихи,умут нямат да лягат ,а другото Аз в нея напира да се изкаже  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 166
Туй, братчеда на Хатиджето  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Туй ме подсети за вица за блондинката дето като спрял токът на ескалатора стояла 2 часа на него,докат го пуснат  hahaha

Диана,Павлинче Лека и сладки сънища!  smile3524  Sleeping  smile3524

diana7484 Hug Hug Hug

като стана въпрос за ескалатори и аз да споделя нещо
Скрит текст:


пък може и да ви заприлича на някого.... Laughing

лека нощ и от мен   1countingsheep

 Joy Joy Joy Joy
Малееее, направо с нея се напъвах да изкачи пустия му ескалатор  Joy Joy Joy

Лека  Hug
Виж целия пост
# 167
Малеййййййй...и заключени не мирвате... smile3555 smile3555 smile3555 smile3555 smile3555
smile3533 smile3533
Виж целия пост
# 168
Промъкнах се и в съблекалнята дажи  Mr. Green Joy Joy Joy

Скрит текст:


Вени лека  Hug

 Joy Joy  newsm10 Добра си, а под душовете успя ли  newsm78
Виж целия пост
# 169
Туй, братчеда на Хатиджето  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Туй ме подсети за вица за блондинката дето като спрял токът на ескалатора стояла 2 часа на него,докат го пуснат  hahaha

Диана,Павлинче Лека и сладки сънища!  smile3524  Sleeping  smile3524

diana7484 Hug Hug Hug

като стана въпрос за ескалатори и аз да споделя нещо
 
Скрит текст:


пък може и да ви заприлича на някого.... Laughing

лека нощ и от мен   1countingsheep
Оххх,Вени голем смех,накрая и по две взе да ги зима  hahaha  hahaha  hahaha Само да кажем,че разпознах Джансуто аз,няма скрито,покрито  Naughty  Joy

Лека и мека Вени и сладки сънища  smile3524   Sleeping  smile3524
Виж целия пост
# 170
Ми тя и е неудобно да ви изгони,каза си момичето ,че е от срамежливите,па да вземе се досетите ,ама вие йок,хаху хихи,умут нямат да лягат ,а другото Аз в нея напира да се изкаже  Joy Joy Joy

Ей я, даже се скри, толку се притесни  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 171
Обикновено по това време на денонощието тук е тихо и спокойно, предразполагащо човек да си побъбре сам. Mr. Green
Тази вечер, някакви откачалки, непрекъснато бълват оглушително пост след пост. Питам аз ... кво стана с пациентските ми права?! Close

Хайде лека! Hug
Виж целия пост
# 172
Ми тя и е неудобно да ви изгони,каза си момичето ,че е от срамежливите,па да вземе се досетите ,ама вие йок,хаху хихи,умут нямат да лягат ,а другото Аз в нея напира да се изкаже  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy на гръцки при това  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 173
Ми тя и е неудобно да ви изгони,каза си момичето ,че е от срамежливите,па да вземе се досетите ,ама вие йок,хаху хихи,умут нямат да лягат ,а другото Аз в нея напира да се изкаже  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy на гръцки при това  Joy Joy Joy Joy
Ти теми кат не си изпаткала още е добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 174
Добре че спряхме пиенето, че досега ей така щяхме да се меткаме  Mr. Green  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 175
Обикновено по това време на денонощието тук е тихо и спокойно, предразполагащо човек да си побъбре сам. Mr. Green
Тази вечер, някакви откачалки, непрекъснато бълват оглушително пост след пост. Питам аз ... кво стана с пациентските ми права?! Close

Хайде лека! Hug

Проф разюздиха ни нещо  Joy Joy Joy лабава работа тоа диспансер  Joy Joy Joy Joy

Лека нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 176
Кво са разтапяте посред сутринта бе  Joy Joy Joy
Ми то от глобалното затопляне бе Ирче,затуй се топим  Joy
Вие да не би нещо роднинска връзка с Емко Чолаков да имате,че на там ви тресна  hahaha hahaha
Е па може и от туй да е,то нали светът е глобално село,всички сме рода  Joy

Промъкнах се и в съблекалнята дажи  Mr. Green Joy Joy Joy

Скрит текст:


Вени лека  Hug

Ейй ти с големи връзки се ползваш,чак и в съблекалнята да се вмъкнеш,казвай колко метра са ти връзките и от де ги купи,бържее Naughty  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 177
Ми тя и е неудобно да ви изгони,каза си момичето ,че е от срамежливите,па да вземе се досетите ,ама вие йок,хаху хихи,умут нямат да лягат ,а другото Аз в нея напира да се изкаже  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy на гръцки при това  Joy Joy Joy Joy
Ти теми кат не си изпаткала още е добре  Mr. Green

А може и да съм, незнам, никой нищо не е казал ама катио нищо мое съм направила неколко теми   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 178
Ооооххх, чек да си почина  Mr. Green

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 179
Добре че спряхме пиенето, че досега ей така щяхме да се меткаме  Mr. Green  Joy Joy Joy

Скрит текст:

Ооооххх, чек да си почина  Mr. Green

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия