Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid

  • 98 111
  • 896
# 210
Глупости. Моделите са си с определена компектация.  Официален сайт на Кенууд:
http://www.kenwoodworld.com/ru-ru/all-products/kitchen-machines/ … #whats-in-the-box

Всики приставки са сложени в един кашон на машината, описани са и не са приложени отделно, не са свободно съчинение на търговеца. Stop
И в описанието точно си пише какво съдържа - това, което изброих.
This Kenwood Major comes with numerous attachments already in the pack, which are usually sold separately. Included are; thermo heat resistant liquidiser, weighing scales, glass multi mill, food processor, meat mincer/grinder and citrus juicer

Да не говорим, че надолу по страницата и нагледно с тикчета е показано какво съдържат комплектовките, че и най-отдолу пак е изброено съдържанието. Laughing
Виж целия пост
# 211
Mar4ela аз го имам този уред но в друг цвят. Моя го поръчах от Германия. За парите си е направо супер. Лично аз съм много доволна.
Виж целия пост
# 212
Джемма, благодаря! Значи ми излиза по- на сметка да си го взема от UK... Ще го дебна още намален, че и тази сума ми е в повечко. И ще дебна и някоя и друга приставка да изпадне.
Виж целия пост
# 213
Глупости. Моделите са си с определена компектация.  Официален сайт на Кенууд:
http://www.kenwoodworld.com/ru-ru/all-products/kitchen-machines/ … #whats-in-the-box

Всики приставки са сложени в един кашон на машината, описани са и не са приложени отделно, не са свободно съчинение на търговеца. Stop
И в описанието точно си пише какво съдържа - това, което изброих.
This Kenwood Major comes with numerous attachments already in the pack, which are usually sold separately. Included are; thermo heat resistant liquidiser, weighing scales, glass multi mill, food processor, meat mincer/grinder and citrus juicer

Да не говорим, че надолу по страницата и нагледно с тикчета е показано какво съдържат комплектовките, че и най-отдолу пак е изброено съдържанието. Laughing
Дали е глупост написаното от мен?

Хайде са си имаме уважението един на друг и да не бързаме да квалифицираме чуждите думи като глупост без да сме ги проверили.   Stop


http://www.ebay.de/itm/Kenwood-KMM023-Major-Titanium-Event-Kuche … sh=item2a45e22e7e

http://www.ebay.de/itm/Kenwood-KMM023-Major-Titanium-Event-Kuche … sh=item5412460ae8

http://www.ebay.de/itm/Kenwood-KM-023-Kuchenmaschinen-1-5-Liter- … sh=item5b03ec69bc

Ето ти 3 линка в немския ибей,към продукта Кенвоод КМ023.

Нито един не е в пълната комплектовка за модела.

Към единият имам отправено запитване,включен е само блендера.

На практика това си е КМ020,защото КМ 023 е същият КМ020,но с включени повече приставки в комплекта.


п.п.Отново съветвам дамите,които купуват от сайтове,да изискват подробна информация,какво е включено в комплекта.
Щото и аз се бях засилила за КМ023 на цена от 500 евро..1000лв за целия комплект..Прекрасно..И..както се вика,а дано ама надали.. Оказа се,че е КМ023,ама в кутията има само шейкъра и бъркалките,а другите части не са приложени Laughing

Ето конкретния продукт за който говоря
http://www.ebay.de/itm/Kenwood-KM-023-Kuchenmaschinen-1-5-Liter- … sh=item5b03ec69bc

ето как трябва да е окомплектован КМ023

Виж целия пост
# 214
Ибей не е критерий Stop. Там продавачите от кол и въже, могат да си вадят и слагат в кашона каквото им се иска. Повечето даже не са специализирани магазини. По една или друга причина кашонът им е бил отварян и разкомплектован. Не бих купила от такъв продавач. Да не говорим, че мнооого често самият продавач изобщо не е наясно какво продава. Други пльосват някакво описание, стабндартно за 020. Имам богат, многогодишен опит с Ибей, тъй че на на мене тия Stop. Говорим за заводска комплектовка. Моделът 023 си има стандарт. Ибейските продавачи, като не ти харесва единия- подминаваш и отиваш на другия.
Посочи ми един електронен магазин, който не предлага 023 в пълна комплектовка.
Купувай от нормални магазини и няма да имаш проблем с комплектовката.

И да, глупост е това, което си написала за Амазон. Там такова нещо като в Ибей няма да срещнеш никога. Освен ако, стоката не е от склада, за което пък ще получиш прилично намаление.
Виж целия пост
# 215
Джема,нямам намерение да споря с теб . Stop

Казах и пак го казвам..Когато купувате от сайтове,внимавайте.
Това е.
Не виждам на теб какъв ти е проблема newsm78

Не всеки има 3,500 да отиде директно в магазина на Кенвоод,а сайответе като Амазон и Ибей(не са критерии за нищо,ама са от полза за джоба  Laughing)дават чудесни възможности.


И да, глупост е това, което си написала за Амазон. Там такова нещо като в Ибей няма да срещнеш никога. Освен ако, стоката не е от склада, за което пък ще получиш прилично намаление.
Последно..Глупости ли говоря или "освен ако"..


Хубав ден Джема,дано съм била полезна на някой и да не се подвежда под търговските трикове.
Виж целия пост
# 216
За Амазон си в голяма грешка. Ама говоря за Амазон, не за търговците в него. Има разлика.
Никакъв не ми е проблемът. Но съм се запознала с всичко относно Майора. И не е нужно да го купуваш от представителите. А те в БГ дори не отговарят на запитванията, които съм им отправила Stop
И последно не вярвам да има някой чак толкова глупав, че да не чете и пита, преди да си купи толкова скъп уред.

Не е "освен ако"- казах ти от къде идва грешката в Ибей- търговеца не знае какво продава, написал е грешно модела. Щом няма приставките, значи продава 020, а не 023. Това няма нищо общо с окомплектоването на самия модел. А за склада - тамс е зане, какви са стоките, за никого не е тайна и търговците не крият това. Naughty
И това не е спор, а изясняване на пазарното предлагане. Четете, четете и четете и няма да сте разочаровани  и излъгани. Лъжат се само прости потребители.

Хубав ден и на теб.
Виж целия пост
# 217
Прочетох темата и съм решила да си взимам и аз Kenwood. Искам да ви питам откъде го купувате от Амазон ли, защото в България в Технополис въобще нямат от новите модели, а и са толкова некомпетентни...ужас.
Виж целия пост
# 218
Аз го взех от тук:
https://www.elpoint.bg/

Сега обаче на 28 ще е черния петък, така че може да се огледаш в Амазон.
Виж целия пост
# 219
Здравейте, понеже наглеждам темата да споделя, че отправих запитване към Технохит за този миксер http://www.technohit.bg/products/2014/10/30/kuhnenski-robot-kenwood-kmc570/ да кажа какво ми отговориха. Имат наличен модела 560. Няма дефекти, единствено кашона е обелен. Не зная колко може да им се вярва, но цената е добра. Може би е добре да се огледа на място.
Междувременно аз поръчах ето този от Амазона http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008FN62A6?psc=1&redirect … etailpage_o00_s00 Зная че той не е от този клас, като миксерите за които говорите, но на мен ми трябва за единтсвено за приготвяне на твърдо тесто че машината ми за хляб се предаде, а не искам нова защото така или иначе не пека в самата машина. Нямам нужда от допълнителни представки за които става въпрос в темата.
Взех го за 100 паунда на предварителните сесии за Черния петък. Отзивите в нета са много добри, като дойде ще споделя отзиви. Моля за мнение ако имате такива.  Peace
Виж целия пост
# 220
Нищо му няма на класа. Единствено е по-маломощен, бял и с по-стар дизайн, и не знам дали вътрешните части са му метални или пластмасови. Иначе всички други приставки стават и за твоя модел. Някой ден може да решиш да си купиш, нищо ,ч е сега не ти трябват. Peace
Честито, снимай го, ако обичаш като пристигне. И ще чакаме впечатления от използването му. Hug


Още 15 минути ще е на тая цена, може някой да се възползва. Peace

Ето например как работи с приставката за сладолед:
https://www.youtube.com/watch?v=OQKYVDfnH4c
Виж целия пост
# 221
Благодаря Джема, четох сравнителните таблици и там го дават че е от стомана, както останалите. Съдейки по теглото, дават го че тежи колкото останалите модели, които идват без шейкър и други принадлежности.
Ще го снимам и поместя разбира се, чакам го с нетърпение  Hug
Виж целия пост
# 222
Чудесно е, че е стоманен. Hug
Аз съм чела, че само Chef i Major моделите на Kenwood  са метални, но все пак да не те подведа написах, че не знам.
Виж целия пост
# 223
здравейте, сериозно съм се замислила над покупката на Kenwood и бих искала да попитам някой ползва ли блендера за смутита и правене на ядково мляко и ако може отзиви как се справя? Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 224
Аз все се каня да пробвам ядковото мляко и все не стигам до него. Трябва да се наканя тия дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия