Четвърта власт

  • 31 043
  • 493
# 240
Е, защо, в Седем часа поне й бяха намерили роля, която да пасва на профила й  Joy Не знам, на мен и тук ми се връзва, но прави образа на съпругата по-скоро комичен, отколкото злобно-сериозен...
Виж целия пост
# 241
Мене пък тази пи-ар-ката ми харесва. Има нещо сдържано вулгарно. Прави много различен образ от онази комична рускиня в Седем часа разлика. Тук определено ми е по-интересна като образ. Това което не мога да си обясня, защо е в такива стерилни отнишения с мъжа си?
Виж целия пост
# 242
Това което не мога да си обясня, защо е в такива стерилни отнишения с мъжа си?
Те героите на Шопов са такива сдържани... По това поне си приличат. Иначе ми е много странно като го гледам веднъж като олицетварение на морала, дълга и честността в Дървото на живота и после като безпринципната ръка но ДС...

Изгледах епизода, но не ни оставиха с ясен отговор за връзката между Ирмена и Андрей. Всъщност,от този епизод като че ли повече ми клони към баща-дъщеря, отколкото като любовници. Защо обаче пък тя да има такова отношение към баща си, при положение, че ни показаха, че смята майка си за виновна за раздялата между тях?  newsm78

Ирмина доста смело се набърка в историята... да видим какво ще я сполети на партито...

Жената на Андрей е голяма патица. (за екранния й образ говоря, Ана пападолу я харесвам)
Виж целия пост
# 243
Момичета, чета ви с интерес, малко ми е трудно да коментирам все още, всичко ми звучи непознато, аз отскоро гледам български филми. Шопов прави страхотни роли. Аз миналата вечер първо го изгледах в Дървото на живота, след това в Четвърта власт, две коренно различни роли, но пък изпълнение от класа. Жена му от филма ми е направо антипатична, никога не съм я виждала тази актриса, но аз не само не я харесавам, ама и не мога да я нарека актриса, толкова изкуствено играе.
Разбрах, че филма го дават в неделя. До коя серия са стигнали и има ли предварително седмица преди това? Не искам линкове, намирам си ги, искам да се ориентирам до  къде са стигнали и какво коментирате.
Виж целия пост
# 244
В неделя беше 5-ти епизод,мисля.
Аз очаквам всеки момент пи арката да каже "дисАстър" ...... някак  си леко внезапно ми идва превъплъщението й от емигрирала украинка в "желязна лейди"... newsm78
Ирмена е много красива,но ми е леко "рецитираща". Иначе....безспорно филмът ми влиза в графата "гледаеми и чакани с интерес"!
Виж целия пост
# 245
В неделя беше 5-ти епизод,мисля.
Аз очаквам всеки момент пи арката да каже "дисАстър" ...... няка си леко внезапно ми идва превъплъщението й от емигрирала украинка в "желязна лейди"... newsm78
Ирмена е много красива,но ми е леко "рецитираща". Иначе....безспорно филмът ми влиза в графата "гледаеми и чакани с интерес"!

Не беше ли трети?

Какъв е случая с Еделвайс?
Виж целия пост
# 246

Какъв е случая с Еделвайс?

Явно има връзка между еделвайса,който Андрей получи като пратка,и онзи възрастен мъж с деменция. Андрей изобщо не беше изненадан,че старецът повтаря точно думата "еделвайс". Но и на мен още не ми е ясна връзката между двете неща.

П.П. много се смях на това:

Аз очаквам всеки момент пи арката да каже "дисАстър" .
Виж целия пост
# 247
Според мен Андрей е бил агент с име Еделвайс.
Виж целия пост
# 248
Според мен Андрей е бил агент с име Еделвайс.
newsm10

А Ирмена сериозна си рецитира,ама и едни реплики са й сложили... поне наистина с красота компенсира Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Според мен Андрей е бил агент с име Еделвайс.

Мдааа,звучи логично. Това обяснява защо старецът каза точно "еделвайс",когато видя Андрей. Ирмена доста смело се хвърли в дълбоките води. Май не осъзнава опасността,която я заплашва,заслепена от стремежа си да открие истината за смъртта на балерината. Пък и като на кино-точно когато имаше нужда от Филип,той не можеше да вдигне телефона.
Виж целия пост
# 250
Пък и като на кино-точно когато имаше нужда от Филип,той не можеше да вдигне телефона.

А сега чакам като на  кино той да се появи точно когато наистина има нужда от него и рицарски да я спаси от кашите, в които се набърква  Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Аз все още не мога да определя дали са баща и дъщеря или бивши любовници.

много си е ясна връзката - подари й "Майсторът и Маргарита" на Булгаков с посвещение - Това, което не успяхме да преживеем заедно ... (в този смисъл). Майсторът и Маргарита са любовници, не баща и дъщеря  Simple Smile
Виж целия пост
# 252


много си е ясна връзката - подари й "Майсторът и Маргарита" на Булгаков с посвещение - Това, което не успяхме да преживеем заедно ... (в този смисъл). Майсторът и Маргарита са любовници, не баща и дъщеря  Simple Smile
точно това си помислих когато видях коя книга и подарява.
Виж целия пост
# 253
Аз все още не мога да определя дали са баща и дъщеря или бивши любовници.

много си е ясна връзката - подари й "Майсторът и Маргарита" на Булгаков с посвещение - Това, което не успяхме да преживеем заедно ... (в този смисъл). Майсторът и Маргарита са любовници, не баща и дъщеря  Simple Smile

Не съм го видяла това  Peace
Виж целия пост
# 254
 не можах да прочета посвещението, някой успя ли?
На мен леко ми се разминава неговото държание обаче, малко ми е бащински, като родител който дълго е отсъствал от живота на детето. До момента с подаръка, мислех че и е баща, но книгата беше ключът за мен, че са имали връзка. Ще видим какво ще излезе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия