Четвърта власт

  • 31 045
  • 493
# 270
...Ирмена се навира под прикритие на частно парти, на следващия ден на пресконференцията на вестника- на първа линия строена, без да се притеснява, че някой може да я разпознае. Деян Донков и той хич не се набива на очи с това червено мини...

Оооо, Филип беше под класическо прикритие. Умрях от смях с това преследване на кола с такова набиващо се на очи возило като неговото!!! Ще речеш, че такова имал - с такова следвал. Е, да, ама той не се и стараеше да изглежда незабележим...

Смешна ми беше и дамата, която му разказа, на какво е станала свидетел с гаджето си - ей така, без да я подпитва много-много, си му каза "имаше еди-какъв си автомобил", даде му такива интересни подробности и то така тъговно-небрежно...
Виж целия пост
# 271
...Ирмена се навира под прикритие на частно парти, на следващия ден на пресконференцията на вестника- на първа линия строена, без да се притеснява, че някой може да я разпознае. Деян Донков и той хич не се набива на очи с това червено мини...

Оооо, Филип беше под класическо прикритие. Умрях от смях с това преследване на кола с такова набиващо се на очи возило като неговото!!! Ще речеш, че такова имал - с такова следвал. Е, да, ама той не се и стараеше да изглежда незабележим...

Смешна ми беше и дамата, която му разказа, на какво е станала свидетел с гаджето си - ей така, без да я подпитва много-много, си му каза "имаше еди-какъв си автомобил", даде му такива интересни подробности и то така тъговно-небрежно...


Автомобил хибрид!!!

Тая смърт дойде отникъде! Можеха през целия епизод да задат усещането, че нещо ще се случи! Върви надолу тоя филм и това е! Чудо щеше да стане, да не бяха успели да изкопчат информация от намерения GSM-а!!!
Виж целия пост
# 272
Критикар това, че ти не си я "усетил" не значи, че и другите не са  Laughing
Аз самата също не се сетих, защото не гледам толкова внимателно, но ме светнаха, а аз викат не, как ще я убият  Laughing И, ето.

А за колата, нали обсъждахме, че е личната на ДД, държи да я кара момчето.
Виж целия пост
# 273
Да, и аз мисля, че случката с намерения GSM и разпита на онова момиче в кафето са малко като паднали от небето.
А най-смешно ми стана Ирмена как ни в клин ни в ръкав пита вицето за Велина. Ей така без връзка. Все си мисля, че при такива обстоятелства при смъртта й не трябва да се пита така. Все пак всеки е заподозрян. Може да се окаже, че разпитва истинския убиец.
Виж целия пост
# 274
Да, и аз мисля, че случката с намерения GSM и разпита на онова момиче в кафето са малко като паднали от небето.
А най-смешно ми стана Ирмена как ни в клин ни в ръкав пита вицето за Велина. Ей така без връзка. Все си мисля, че при такива обстоятелства при смъртта й не трябва да се пита така. Все пак всеки е заподозрян. Може да се окаже, че разпитва истинския убиец.

Е, тя нали точно това искаше да види: реакцията на човека отсреща. А и ако не подпита за какво изобщо е там? Освен това идеята не беше ли да отида веднъж на това парти, не да стане проститутка и в продължение на месеци да ги разпитва?
Виж целия пост
# 275
Здравейте и аз да се включа!Много ми харесва сериалчето и си го следя с най-голям интерес от всичките бг сериали,които гледам.Според мен добре са го направили,все пак не трябва да забравяме,че това е филм, не реалити формат.Интересно ми е как ще се развият нещата сега,когато майката на Ирмена умря(или по-точно я убиха,защото ако сте забелязали тя си биеше някакви инжекции и точно преди да седне на компютъра пак си би нещо,което май беше подменено).Мисля си че тя освен на флашката записа инфото и на  диска с музика,за човек като нея който е работил толкова време за службите е нормално да се презастрахова в случай че нещо и се случи.Обаче по интересно ми е какво иска от нея момичето,което я следи,тя май не е изпратена от ДС,много неопитно я следи за човек нает от службите.
По отношение на Велина там теорията ми е следната:Синът на председателя на общинския съвет е убиецът.Ако изгледате първия епизод и се заслушате в гласовете на тези от видеото се познава че единия е неговия.А после когато Лидия слушаше записа от тази нощ се разбра че той май я е убил от ревност,защото му е изневерявала.Тази ми теория се подкрепя и от факта че когато Троянов искаше да притисне общинаря,каза че не иска още да стреля с оръдието,но после се съгласи да му пуснат малко видео.Тази Деница и на нея не и е чиста работата,според мен тя е наясно как точно е умряла Велина,затова и Ирмена като я спомена, тя после ходи и каза нещо на синчето на общинаря,затова и той я пресрещна после.Тука имам две теории или че Деница знае,че Ирмена не е никаква приятелка,а рови около случая,което значи че Ирменчето е в голяма опасност или че се опасява ако са били приятелки какво точно знае  и за това онзи искаше да измъкне нещо от нея.
По отношение на Андрей със сигурност е имал досие в ДС (то едно време,кой е нямал) и както се разбра то май не е унищожено и сега, когато на Четвърта власт им стана ясно кой стои зад акцията ще стане интересно  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 276
katityy99, интересна теория Peace.
Синчето на общинаря (Иво Аръков) си е доста буйничко, нищо чудно в пристъп на ревност да е убил Велина. И все пак ми се струва, че това няма да излезе обикновено убийство от ревност. Най-малкото около него нещата понамирисват.

Странен ми се вижда този запис на мъртвата Велина в багажника.
Очевидно е направен с мобилен телефон, но пак остава въпросът - кой е направил записа и как точно е попаднал у Лидия? Това ми се губи.
Ще трябва да си припомня отново първи епизод newsm78.

Виж целия пост
# 277
Който следи внимателно, явно добре връзва нещата Simple Smile Мда, доста логично звучи така...

И наистина е странен този запис на Велина в багажника, аз пък даже не се бях сетила да направятази елементарна връзка. Явно не е снимана там, след като са я открили, което значи, че я е снимал този, който е бил с хибрида и който я е хвърлил вече мъртва от моста.

Синът на общинаря наистина пасва да бъде убиецът, било то от ревност или просто защото се е напил... (а Иво Аръков пак е мноооого добър Simple Smile )
Виж целия пост
# 278
Странен ми се вижда този запис на мъртвата Велина в багажника.
Очевидно е направен с мобилен телефон, но пак остава въпросът - кой е направил записа и как точно е попаднал у Лидия? Това ми се губи.
Ще трябва да си припомня отново първи епизод

 Нали те "уж" изпробват система за подслушване на важни клечки,като по този начин ще се борят с корупцията.Лидия е създателка на тази програма и я тества в момента.Те я залъгваха,че ще я използват за да изобличават престъпления,а реално си я ползват за да създават компромати.с които Троянов им извива ръцете.Не съм много навътре с технологиите и подслушването,обаче те май слагат записващо устройство в самия телефон.И онези двамата на клипа не знаят че записват клипа т.е. те спират на моста и трябва да отворят багажника,но е тъмно и затова единия светва със светкавицата на телефона си,но очевидно чипа сложен в телефона автоматично прави клип (без двамата хубавци въобще да разберат) и го препраща към програмата на Лидия и нейния партньор го прихваща.Не знам дали е станало така ама ми изглежда най-достоверно  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 279
Актрисата която играе Ирмена е много талантлива според мен.

katityy99- интересна версия.
Виж целия пост
# 280
Актрисата която играе Ирмена е много талантлива според мен.

Смятам, че е много красива, но не и талантлива  Mr. Green
Виж целия пост
# 281
Актрисата, която играе Ирмена е Мила Парушева.
До сега винаги била работила зад камера, имала своя кастинг агенция.

На тази снимка напомня на Лара Крофт.  Crazy

Виж целия пост
# 282
 А има ли връзка с Радослав Парушев-Чарли?
Виж целия пост
# 283
Ми хубаво, че е решила да се покаже. Ако трябва да и дам съвет, бих и казала да качи някое кило.
Виж целия пост
# 284
А има ли връзка с Радослав Парушев-Чарли?

Брат и сестра са.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия