Гръцка кухня

  • 217 426
  • 923
# 120
Сега се върнах назад да ви чера и видях за критараки-то, аз пък му казвам "ориз арпа"  Laughing , като малка една комшийка ни беше поканила на гости и беше сготвила с него , нещо което обожавам от момента в който го опитах до сега , мога да си изям цялата тенджерка сама. Незнам дали е гръцка рецептата, но предполагам, че е  възможно да е  .

Необходими продукти:
1/2 пакет критараки
500 грама грах
2 моркова - настъргани
чубрица
сол

Приготвяне:
Запържваме в сгорещена мазнина моркова 1-2 минути, добавяме критаракито -също за 1-2 минути да стане кристално. Добавяме граха заедно с 1 часа вода и бъркаме непрекъснато, като поизври водата се добавя още, до готовност на критаракито, но в никакъв случай не слагайте всичката вода на веднъж, накрая се подправя с чубрицата и солта.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
  На мен днес ми мина котка път и не се класирах за гюварлакията, която остава за утре, но току направих сиврията с кашкавал на pontes. Като гледам чушките - супер са! Не съм ги опитвала още. pontes, мисля,че правилно разбрах. Измих чушките, направих разрез по цялата чушка, изчистих семките, дръжката оставих и през разреза напълних кашкавал. В намазана със зехтин тава ги наредих и изпекох. И върху чушките ливнах по малко зехтин. На вид съм ги докарала!

 Ако някой ми беше казал, че ще се подвизавам в готварския, никога нямаше да повярвам! Боже, кви превратности!
Виж целия пост
# 122
Сега се върнах назад да ви чера и видях за критараки-то, аз пък му казвам "ориз арпа"  Laughing , като малка една комшийка ни беше поканила на гости и беше сготвила с него , нещо което обожавам от момента в който го опитах до сега , мога да си изям цялата тенджерка сама. Незнам дали е гръцка рецептата, но предполагам, че е  възможно да е  .

Необходими продукти:
1/2 пакет критараки
500 грама грах
2 моркова - настъргани
чубрица
сол

Приготвяне:
Запържваме в сгорещена мазнина моркова 1-2 минути, добавяме критаракито -също за 1-2 минути да стане кристално. Добавяме граха заедно с 1 часа вода и бъркаме непрекъснато, като поизври водата се добавя още, до готовност на критаракито, но в никакъв случай не слагайте всичката вода на веднъж, накрая се подправя с чубрицата и солта.  Heart Eyes

По подобна технология навсякъде по Балканите се готви и ориз и булгур и арпа фиде и нахут и смес от тях , със или без грах  , със или без домат или доматено пюре , със лука и моркова може да се задуши и всякакво месо-агнешко , телешко , пилешко , свинско.Може малко преди пълна готовност да се сложи в тавичка и запече  може и залято с бешамел.Много добре понася и още подправки според различните вкусове:джоджен ,магданоз , червен и черен пипер............................................
Абе сто манджи.
Виж целия пост
# 123
В Гърция веднъж ми поднесоха печена дюля с някакъв сос.  До колкото успях да се ориентирам това беше нещо като карамел и вино newsm78
Моля,ако някой знае рецептата ,и без туй е сезона на дюлите,нека я сподели тук   Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Да се отчета - за Грис-халвата по рецептата на бомбото - супееееееееер е!
Вече 2 пъти я правя в чаши. Аз също не сложих джинджифил. Наистина стана като на снимката от оригиналната рецепта:




Сърдечно благодаря за рецептата!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 125
 sylya, браво!

  Аз направих гюварлакията на pontes. Страхотна супичка стана, голямо одобрение получих вкъщи. И е много бърза манджа. През уикенда съм запланувала истинска гръцка мусака ако не ми мине котка път.
Виж целия пост
# 126
Ех, че се радвам за грис-халвата, че ти хареса!
Виж целия пост
# 127
   
bomboto,  мерси за бугацата с грис! Току я направих и сме я нагънали топла. Подозирам, че като изстине ще е още по-суперска. Е, наистина е връх! И точно като за мен - бърза и лесна.   bouquet
Виж целия пост
# 128
Някак ми се иска хубавите изпробвани рецепти, като тая за халвата, да бъдат преведени и с линк към тях в първия пост.  newsm78
Виж целия пост
# 129
Запис, да следя вкусотиите, които описвате и тази вечер и аз замислям да се пробвам с една гръцка мусака Wink
Виж целия пост
# 130
Локумадес
(λουκουμάδες - всъщност се чете с две "у"-та, обаче като го кажа с о и у и ми се напълва устата просто Simple Smile)

или пържени бухтички в захарно-меден сироп с канела.
Има няколко основни рецепти:
- с мая и без яйца
- с мая и яйца
- без мая и с яйца
----------------------------

1-ва рецепта (за 30-40 бухти)
тесто:
1.5 ч.ч. хладка вода
1 супена лъжица мая
1 супена лъжица кафява захар
1 1/2 ч.ч. брашно
1/2 ч.ч. царевично нишесте
щипка сол

сироп: 1 ч.ч. мед, 2 ч.ч. захар, 1 ч.ч. вода
Първо се приготвя сиропът, като се завира водата със захарта. След като кипне, се слага на по-слаба степен и се вари 10-ина минути. Добавя се медът, разбърква се и се сваля от котлона. Оставя се да се охлади до стайна температура.

За тестото: прави се закваска от хладката вода, захарта и маята и се оставя да се вдигне за 5 минути. В сух съд се разбъркват брашното, нишестето и солта и се смесват с мократа смес. Размесва се с ръце, докато стане меко тесто. Оставя се да втасва около 2 часа - тестото трябва да стане на балончета.
Пържат се топчета в нагорещено растително олио, като температурата не трябва да е прекалено висока, за да не останат клисави отвътре.
След като се изпържат, се потапят в сиропа и се поднасят поръсени с канела и смлени орехи.

2. С яйце, без мая

2 ч.ч. брашно
3 ч.л. бакпулвер
4 с.л. захар
4 с.л. масло(разтопено)
12 с.л. прясно мляко
1 яйце
Брашното се пресява.Смесва се с бакпулвера, добавят се захарта, маслото, млякото и яйцето. Бърка се добре докато се получи еднородна смес. В тиган се слага повече олио и когато се затопли добре вътре пускаме с чаена лъжица от тестото. Пържат се на умерен котлон докато се подуят и изплуват върху олиото. Вадят се с решетъчна лъжица, заливат се със сиропа и се поръсват с пудра захар и канела.

Виж целия пост
# 131
   Тия локумадес само като ги гледам ми идва да се изправя до печката веднагически! Аз днес пръжнах едни тиквички а ла Зорита с гарнитурка скордаля. Няма такава вкусотия! Както вървят нещата догодина няма да мога да се покажа по гръцките плажове!
Виж целия пост
# 132
   Тия локумадес само като ги гледам ми идва да се изправя до печката веднагически! Аз днес пръжнах едни тиквички а ла Зорита с гарнитурка скордаля. Няма такава вкусотия! Както вървят нещата догодина няма да мога да се покажа по гръцките плажове!

Anna bel, от средиземноморската диета не се пълнеело, казват Simple Smile)
Виж целия пост
# 133
Хайде и аз при вас.Ей това чудо където Параход го е показала ще се прави още днес. HugСтанаха страхотни.Направих тези с яйце и без мая. Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 134
Κοτόπουλο φρικασέ - Пиле фрикасе

"Фрикасе" идва от френското "fricassée", което от своя страна може да се има два произхода: от

Искам да попитам, марулите 3 стандартни ли са или гърците имат някакъв по-дребен вид. 3 броя ми се виждат много...или греша?  Rolling Eyes

Иначе, вчера направих Пастицио- стана мммммм  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия