Гръцка кухня

  • 217 420
  • 923
# 750

     цитат от уикипедията:  ''  Το όνομά της προέρχεται από την αντίστοιχη τουρκική λέξη πογάτσα (POĞAÇA = ζύμη)  ''  ( бг. - името идва от съответната турска дума POĞAÇA -тесто)
      Упорството Ви  е НЕ ОПРАВДАНО,  Peace
Виж целия пост
# 751
Аххххх това е страхотно. Фета с фини кори, мед и сусам. Два пъти съм яла, когато ходихме в Пилио.
В къщи се опитах веднъж да направя, но не ми се получи.
Как ще празнувате Велик ден?
Аз с нетърпение го очаквам, когато ще печем любимото ми кокореци, магирица....
Някой да сподели как приготвя магирица. Освен марули, спанак и ориз слагате ли?
Виж целия пост
# 752

Момичета, аз пък с благодарности за езиковия спор, благодарение на него спретнах бугаца. Simple Smile Не съм опитвала оригиналната, но полученият резултат много ми хареса! Вкусотия! Heart Eyes bouquet

По рецептата от първа страница я правих.





Последното сладко-солено предложение на Параход също звучи много съблазнително. Благодаря и за него! bouquet
Виж целия пост
# 753
Labrex, страхотно изглежда!

А иначе ако в Гърция си поискате богача, надали ще ви разберат. Казва се бугаца, няма какво да се спори.
Виж целия пост
# 754
Както и да се казва на гръцки език въпросния десерт, по-важното е че Алиена е успяла да си намери рецепта,а Лабрекс да си направи вкъщи - поздравления, изглежда като оригинала!
Никога не съм се стремяла да запомня ястие на гръцки език, в Густоза конкретно десерта се описва от собственика и персонала като пита с крем, а в Гърция не съм го срещала въобще.Между другото, където и да съм в чужбина,предпочитам да поръчам храна на език, на който могат да ме разберат и на който аз мога да ги разбера, докато ми описват храната.
Виж целия пост
# 755
Момичета,търся хубава рецепта за гигантес на фурна и буюрди
Виж целия пост
# 756
За буюрди няма баш рецепта - нещо като нашето сирене по шопски е и всеки го прави как дойде, а на места със същите съставки е известно и под името фета псити (печена фета).

Основните съставки са сирене, домати, люта чушка и подправки. Някъде слагат и прясна чушка и/или лук. Някъде е само с фета, другаде смес от фета и жълто сирене (касери, кефалотири и др.)
Пече се в гювече или друг керамичен съд до разтапяне на сиренето. Импровизирай Simple Smile
Виж целия пост
# 757
Никога не съм се стремяла да запомня ястие на гръцки език, в Густоза конкретно десерта се описва от собственика и персонала като пита с крем, а в Гърция не съм го срещала въобще.Между другото, където и да съм в чужбина,предпочитам да поръчам храна на език, на който могат да ме разберат и на който аз мога да ги разбера, докато ми описват храната.




Мнения различни. Аз пък, специално за Гърция относно храната предпочитам да ги знам и на гръцки нещата ,тъй като не съм англоговоряща/ зная малко френски ,който въобще не е вървежен там /
Виж целия пост
# 758
Гигандес на фурна (моя рецепта)

Накисват се фасулите от предната вечер във вода.
На следващия ден ги слагам в тенджера (обикновена) или хермитическа и ги варя докъто се сварят, но не и преварени.
След това ги изиспвам в тава за печене, поливам обилно(според предпочитанията) със зехтин, нарязвам червена чушка, морков, чесън, пресен и сух лук, бахар, черен пипер, може и люта чушка, салца от домати, доливам вода, обърквам и печа на 200 градуса за около час или докъто водата изври и остане само на мазнина. Малко преди да изключа фурната слагам сол, риган, магданоз, гьозум, копър, кориандър (обаче пресен) или каквито подправки ви допадат. Пак разбърквам и след около 5 минути изключвам.

Солта и подправките винаги ги слагам накрая. Солта, за да може да се свари фасула по добре, а подправките, за да се усеща истинският им вкус и да не горчи ястието.
Виж целия пост
# 759
Гигандес на фурна (моя рецепта)

Накисват се фасулите от предната вечер във вода.
На следващия ден ги слагам в тенджера (обикновена) или хермитическа и ги варя докъто се сварят, но не и превсрени.
След това ги изиспвам в тава за печене, поливане обилно(според предпочитанията) със зехтин, нарязваме червена чушка, морков, чесън, пресен, сух лук, бахар, черен пипер, може и люта чушка, салца от домати, доливам вода, обърквам и печа на 200 градуса за около час или докъто водата извор и остане само на мазнина. Малко преди да изключа фурната слагам сол, риган, магданоз, гьозум, копър, кориандър (обаче пресен) или каквито подправки ви допадат. Пак разбъркваме и след около 5 минути изключвам.
Благодаря!
Чудесна идея за чесъна и подправките в края

Виж целия пост
# 760
За буюрди няма баш рецепта - нещо като нашето сирене по шопски е и всеки го прави как дойде, а на места със същите съставки е известно и под името фета псити (печена фета).

Основните съставки са сирене, домати, люта чушка и подправки. Някъде слагат и прясна чушка и/или лук. Някъде е само с фета, другаде смес от фета и жълто сирене (касери, кефалотири и др.)
Пече се в гювече или друг керамичен съд до разтапяне на сиренето. Импровизирай Simple Smile
Яла съм го по много начини ,но най-ми хареса като настъргани домати,натрошено сирене,чушка,зехтин и яйце разбито мисля.За подправки не мога да се сетя.
Виж целия пост
# 761
Как ще празнувате Велик ден?

Ние ще сме някъде из Пелион и ще си харесам някоя рецепта с агнешко от темата, която мога да направя на котлон. Приемам и предложения.
Ще се съобразим и с традициите на хората там.
Виж целия пост
# 762
Можеш да пробваш рецептата за спездофай, има я в началото на темата някъде, тя е традиционно ястие за района и е сравнително бърза и с лесни за намиране продукти.

Ама за агнешко на котлон не мога да помогна Grinning
Виж целия пост
# 763
Не намерих нищо с търсачката за спездофай newsm78
Виж целия пост
# 764
Сигурно щот съм го написала грешно (спедзофай е Simple Smile)

https://souvlakiforthesoul.com/2011/06/spetsofai
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия