Професионални серии за коса - тема 57

  • 56 075
  • 751
# 570
GodaiVa , би ли ми препоръчала такъв  Hug

Най-добре си вземи шампоана от серията...
И аз това си помислих Peace Вместо да се чудиш с какъв шампоан да комбинираш,преди теб производителите са го измислили-имат шампоан и маска от тази серия за пълен ефект!Аз винаги съм била против това да се смесват сериите и марките.Затова хората са го решили да има цяла гама продукти от повечето серии-шампоана,балсама,маската,ампули,финиши...
Виж целия пост
# 571
GodaiVa , би ли ми препоръчала такъв  Hug
Шампоана от серията е много добър.
Също протеинов е Този на Aphogee


   Да споделя,от 2месеца пия Биотин(1000мкг) и имам страшно много нова коса,като среша новоизрастналата става бретон  Laughing

   Серията Про-Кератин Рефил ми се отразява чудесно.Четох назад много отрицателни коментари за термо млякото от серията.Слага се съвсем малко иначе леко клечосва.Аз като ще си намачквам косата с дифузер слагам повече и получавам ефект "намачкана коса" все едно с фиксация 2 .
   Ще ми се да си взема термо под форма на спрей,вчера съм чела толкова теми назад,и навсякъде противоречиви мнения.Уж Биосилк,Чи ,после хоп-крайни отрицателни коментари  ooooh!
   Четох и за продукт за къдрици(като се правя с дифузер) и там противоречиви мнения  Crossing Arms

GodaiVa , би ли ми препоръчала такъв  Hug

Най-добре си вземи шампоана от серията...
И аз това си помислих Peace Вместо да се чудиш с какъв шампоан да комбинираш,преди теб производителите са го измислили-имат шампоан и маска от тази серия за пълен ефект!Аз винаги съм била против това да се смесват сериите и марките.Затова хората са го решили да има цяла гама продукти от повечето серии-шампоана,балсама,маската,ампули,финиши...
Абсолютно!Чак сега започнах да "усещам" продуктите и ефекта от тях,защото не смесвам.Явно и за това никога не бях доволна от дадена маска и се влюбих в бамбука на алфапарф и сериите на афоджий.Просто ползвах цели серии  Peace Сега съм на вълна Лореал,Мтик ойл и Про-кератин рефил са ми в цяла серия и са ми любими  Heart Eyes Абсолют рипер ми е също в цяла серия,но не съм доволна  Twisted Evil
Виж целия пост
# 572
Имате ли впечатления от боите на Милк Шейк? Утре ще се боядисвам и мисля да пробвам от цветовете кафе. В салона видях и терапия с муру муру /или нещо такова, за пръв път го срещам  Embarassed/.

Правих се с боята на Милк шейк няколко пъти. Честна казано на мен ми се стори силничка, косата ми се чувстваше сухичка от нея. Но пък се боядисвам русо и може при другите цветове да не е толкова силна.

Аз също усещах косата си суха след милк шейк, а се боядисвам с 6-тица. По-доволна съм от боята на лакме в това отношение, но пък не е много добре покривна.
Виж целия пост
# 573

GodaiVa
, какъв Биотин пиеш? Защото и аз от много време искам да си взема,  а някой казват,че не са доволни и явно си има значение и от марката  newsm78
Виж целия пост
# 574
Здравейте,
Имам нужда от помощ. Моята коса е чуплива и суха с много сухи краища.Освен сухотата, с която вече свикнах, по-голям проблем е, че се къса.Винаги съм искала по-дълга коса, но щом стигне една дължина започва да се къса и се налага да подстрижа краищата.И така си стоя с коса малко под раменете вече доста години.Освен това расте бавно.От преглеждането на темата реших , че съм за протеин. В момента ползвам шампоан и балсам за къдрава коса на John Frieda , балсама редувам с маска Macadamia Deep Repair, и финиш Macadamia Reviving Curl Cream. За хидратация слагам Elastilazer, веднъж седмично, като редувам с дълбоко подхранване. От един месец ползвам Kerastase Inicialist, но не виждам никакъв ефект.Не мога да избера за какъв протеин съм.Колебая се между:
AgHogee Keratin 2-minute
Redken Extreme CAT
Alfaparf Daily Anti-breakage Fluid
Концентрат Вита-цимент
Предварително Благодаря за съветите. : Do
Виж целия пост
# 575
Здравейте,
Имам нужда от помощ. Моята коса е чуплива и суха с много сухи краища.Освен сухотата, с която вече свикнах, по-голям проблем е, че се къса.Винаги съм искала по-дълга коса, но щом стигне една дължина започва да се къса и се налага да подстрижа краищата.И така си стоя с коса малко под раменете вече доста години.Освен това расте бавно.От преглеждането на темата реших , че съм за протеин. В момента ползвам шампоан и балсам за къдрава коса на John Frieda , балсама редувам с маска Macadamia Deep Repair, и финиш Macadamia Reviving Curl Cream. За хидратация слагам Elastilazer, веднъж седмично, като редувам с дълбоко подхранване. От един месец ползвам Kerastase Inicialist, но не виждам никакъв ефект.Не мога да избера за какъв протеин съм.Колебая се между:
AgHogee Keratin 2-minute
Redken Extreme CAT
Alfaparf Daily Anti-breakage Fluid
Концентрат Вита-цимент
Предварително Благодаря за съветите. : Do

Според мен преди да посегнеш към протеина е добре хубаво да хидратираш косата. Защото иначе протеина ще ти я изсуши още повече и няма да ти хареса резултата.
За да преценим хидратацията достатъчна ли ти е кажи усещаш ли косата си мека от Макадамията? Кой еластисайзер ползваш и как си чувстваш косата след него?
Освен това крема за къдрици на Макадамия е с висока степен на фиксация и изсушава допълнително косата. Затова бих ти препоръчала да го ползваш много вниметално и рядко. За финиш ти трябва друг продукт, олио е в поти по-добре. Можеш да си звемеш олиото на Макадамия или серума на Лореал - http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/absolut-repair-c … ir-cellular-50-ml Аз лично и аргана на Лакме много го харесвам - http://www.zlatnaribka.com/lakme/lakme-bio-argan-oil/bio-argan-oil-lakme-125-ml
Виж целия пост
# 576
Току що ми правиха млечната терапия на МШ, уникално изживяване Crazy казаха, че косата може да стане малко суха, но няма такъв ефект при мен. Мекичка, жива и игрива коса Heart Eyes Blush И да вмъкна шампоанът и балсамът за ежедневна употреба са обновени и ароматът им вече не е сладък Peace Взех си плодовото мляко с 12 ефекта, дано да ми хареса, има зарибяващо описание Praynig
Виж целия пост
# 577

GodaiVa
, какъв Биотин пиеш? Защото и аз от много време искам да си взема,  а някой казват,че не са доволни и явно си има значение и от марката  newsm78
Скрит текст:
Виж целия пост
# 578
Здравейте,
Имам нужда от помощ. Моята коса е чуплива и суха с много сухи краища.Освен сухотата, с която вече свикнах, по-голям проблем е, че се къса....
Предварително Благодаря за съветите. : Do

lyubomiraw, ако искаш, погледни този тест и прецени от какво се нуждае косата ти в момента, аз също ти препоръчвам да е добре хидратирана преди да започнеш протеин. Тези, които си изброила на мен ми се струват силнички и е възможно и дори вероятно на по-суха коса да доизсушат допълнително и съответно накъсването да продължи.Бих ти препоръчала като протеинова серията Архитект на Керастаз, тя е много добре балансирана и мисля, че няма да ти изсуши, а като дълбоко подхранващи, нещо от оранжевата им серия, абсолютно разкошна! Можеш да ползваш с тях и концентрати.

tedi133, много се радвам за новата ти придобивка! Дано ти хареса млякото, то си мирише сладичко, ако искаш пробвай го и смесено с балсама без отмиване, аз така ги нанасям и съм супер доволна.

Виж целия пост
# 579
Момичета, благодаря ви за отговорите.Ще послушам съвета ви.
И аз до сега винаги съм смесвала серии и никога не съм ползвала цялата серия от дадена марка, време е да го направя.
Но тъй като бамбука нямат финиш, ще се доверя на олиото на макадамия newsm78
Виж целия пост
# 580
setony върху косата ли пръскаш направо , или слагаш в ръка и после нанасяш Thinking
Виж целия пост
# 581
И аз се чудя за млякото 12 стъпки на Милк Шейк. Да не утежнява много. Моята коса е с омазняване в корените ?
Виж целия пост
# 582
Момичета,преди доста време съм ползвала ТОЗИ крем-гел за къдрици  Loreal Play Ball Curl .Но тогава косата ми се начупваше чудесно,сега вече не толкова. Какво ви е мнението за него?
Виж целия пост
# 583
И аз се чудя за млякото 12 стъпки на Милк Шейк. Да не утежнява много. Моята коса е с омазняване в корените ?
В салона ми казаха, че са го пробвали на тънки и плътни коси и не утежнявало, но на бързоомазняваща се коса, не знам.
Виж целия пост
# 584
setony върху косата ли пръскаш направо , или слагаш в ръка и после нанасяш Thinking
В ръката, иначе ми е много гъсто.

И аз се чудя за млякото 12 стъпки на Милк Шейк. Да не утежнява много. Моята коса е с омазняване в корените ?
В салона ми казаха, че са го пробвали на тънки и плътни коси и не утежнявало, но на бързоомазняваща се коса, не знам.
Моята е тънка и не ми утежнява, но за бързоомазняваща се и аз нямам представа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия