Хистеректомията - въпроси, отговори, коментари - II тема

  • 196 143
  • 753
# 360
Имала съм проблеми със стомаха, но беше зверски запек, чак не искам да си спомням. Тогава Антри ми препоръча фибри и се поуправих.
Температура не съм имала, и не знам нормално ли е?
Моят съвет е специално за тази Т да не чакаш преглед щом я поддържаш, а се обади поне по телефона на хирурга.
Виж целия пост
# 361
Благодаря ви! Всъщност след този разстроен нон стоп стомах, кръвното просто ми се срина в един момент и колабирах. Моите извикаха спешна помощ и доктора ме успокои, че до десетина дни след такава сериозна оперативна намеса било нормално да имам такава температура. А прегледа наближи съвсем така че тогава ще се разбере, но предполагам че няма да е страшно =)))))) Все пак ще пиша за това когато мине! 
Виж целия пост
# 362
Благодаря ви! Всъщност след този разстроен нон стоп стомах, кръвното просто ми се срина в един момент и колабирах. Моите извикаха спешна помощ и доктора ме успокои, че до десетина дни след такава сериозна оперативна намеса било нормално да имам такава температура. А прегледа наближи съвсем така че тогава ще се разбере, но предполагам че няма да е страшно =)))))) Все пак ще пиша за това когато мине! 


Въобще не се притеснявай! От деня, в който ме изписаха бях нон стоп с температура 39-39.5 градуса. Изобщо не се трогнаха от това в токуда, и три дни след това ме приеха в друга болница по спешност. Бях на венозен антибиотик 3 дни и се оправих. А твоята е абсолютно нормална и няма място за паника!
Виж целия пост
# 363
Христос Воскресе дами! Чести празник на всички с пожелания да сме по здрави, обичани, и красиви  bouquet  Нека бъдем по добри Peace easter
Виж целия пост
# 364
Благодаря, Калинче и Гени, за поздрава! И от мен много здраве и да сбъднете скоро поне по една мечта!  Hug
Довечера ми е прегледа и аз тръпна в очакване да видим от къде ще изскочи заека =)))))))))))
Виж целия пост
# 365
Момичета,добър ден!Чета ви отвреме навреме,защото и аз съм минала през хистеректомия.Вчера пуснах тема по въпроса и ви давам линк,бих била благодарна на отговори там,а вие бихте били много полезни!Благодаря предварително!И бъдете здрави всички!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=778259.0;topicrefid=4
Виж целия пост
# 366
А пък аз се върнах преди час от прегледа и температурката била нормална. Още 4-5 дни можело да имам от време на време. Каза да пия нещо за нея ако ме притеснява, но за такава температура няма нужда. Иначе всичко останало също е наред, като се потвърди от всички видове ехографи и чудеса и така.. До след месец на следващият преглед. Успокоих си се и сега ми е по-усмихнато. Благодаря и на вас, които помогнахте за това! Целувки!   bouquet
Виж целия пост
# 367
Имам един процедурен въпрос:Изтича ми болничният от болницата/30 дневен/ и теоретично във вторник би следвало да съм на работа,но да си призная-не се чувствам достатъчно добре-уморявам се бързо,малко като походя и почва да ме боли корема,често ми притъмнява....и не смятам,че ще успея да издържа по цял ден на работа/колкото и да не е тежка,трябва да съм в кондиция/,та ако искам да си удължа болничния към кой трябва да се обърна-към ЛЛ,към опериралия ме хирург или към клиниката в която е извършена операцията/доктора не работи в нея,само оперира там...иначе се води на работа в друга клиника/?
Виж целия пост
# 368
Имам един процедурен въпрос:Изтича ми болничният от болницата/30 дневен/ и теоретично във вторник би следвало да съм на работа,но да си призная-не се чувствам достатъчно добре-уморявам се бързо,малко като походя и почва да ме боли корема,често ми притъмнява....и не смятам,че ще успея да издържа по цял ден на работа/колкото и да не е тежка,трябва да съм в кондиция/,та ако искам да си удължа болничния към кой трябва да се обърна-към ЛЛ,към опериралия ме хирург или към клиниката в която е извършена операцията/доктора не работи в нея,само оперира там...иначе се води на работа в друга клиника/?




При мен нещата се случиха по следния начин: отидох при личната лекарка и тя ми даде направление за гинеколог и ме прати в ннай-близката поликлиника, в която има ЛКК. В случая е 14 поликлиника.  Отиваш там заедно с епикризата, но трябва да е два-три дни преди да изтече болничния. Носиш и картона и така. Дано съм била полезна!
Виж целия пост
# 369
Люба,аз също като Калинка направих!  Peace Успех и бързо да минават тези неразположения Hug
Виж целия пост
# 370
Благодаря Ви!  bouquet Принципно се чувствам добре/ като за след операция/, ама не съвсем...Та, в понеделник ще си хвана картона и епикризата и ще се разходя до ЛЛ/ пък тя ще каже на къде да поемам/.Тъкмо да пуснем и едни кръвни/ понеже предполагам,че анемията е основната причина да ми се мотае главата/.
Виж целия пост
# 371
Благодаря Ви!  bouquet Принципно се чувствам добре/ като за след операция/, ама не съвсем...Та, в понеделник ще си хвана картона и епикризата и ще се разходя до ЛЛ/ пък тя ще каже на къде да поемам/.Тъкмо да пуснем и едни кръвни/ понеже предполагам,че анемията е основната причина да ми се мотае главата/.




Всичко ще е наред! Жената е изключително жилаво човече!!!
Виж целия пост
# 372
Ха-ха.....много си права  Peace.А и аз вече от нищо не се плаша,предполагам,че и след атомна бомба ще останем хлебарките и аз/това в рамките на майтапа,но хистеректомията ми беше 6-тата коремна операция......а иначе имам общо 9 тежки хирургични интервенции/.
Виж целия пост
# 373
Ха-ха.....много си права  Peace.А и аз вече от нищо не се плаша,предполагам,че и след атомна бомба ще останем хлебарките и аз/това в рамките на майтапа,но хистеректомията ми беше 6-тата коремна операция......а иначе имам общо 9 тежки хирургични интервенции/.



Значи си особено тежък случай на жилак!!! Аз вярвам, че всички ще сме живи и здравииии!!!!!
Виж целия пост
# 374
Преди една година точно на този ден ме оперираха. Страха от страшната диагноза, операцията и дали ще съм жива винаги ще ги помня.  Благодаря на Господ, че съм още жива и се радвам на живота.

Бъдете здрави момичета. Ние сме силни.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия