Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава 1A1/ll pT1A1pNoMo?
Какво означава 'двете чертички' в диагнозата?
Какво представлява операцията Vertebral Meizig?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава 1A1/ll pT1A1pNoMo?
Тази диагноза указва на стадий на рак, като '1A1' означава, че туморът е много малък и не се е разпространил извън органа, в който е започнал. 'pT1A1' също се отнася до размера и разпространението на тумора. 'pNoMo' означава, че липсват метастази в лимфните възли или далечни органи. Това е важна информация за степента на разпространение на рака и помага при определяне на подходящото лечение.
-
Какво означава 'двете чертички' в диагнозата?
В контекста на диагнозата, 'двете чертички' вероятно се отнася до стадий на рак. В тази система за класификация стадиовете на рака се обозначават с числа и букви, като „двете чертички“ могат да представляват определено разпространение на тумора в определен стадий. Това е важна част от диагнозата, която помага при определяне на подходящото лечение и прогнозиране на развитието на заболяването.
-
Какво представлява операцията Vertebral Meizig?
Операцията Vertebral Meizig е сложна гинекологична процедура, която вероятно се извършва при сериозни гинекологични проблеми или заболявания. Може да включва отстраняване на различни части от репродуктивната система, включително матката, яйчниците и лимфните възли. Тази операция се извършва от специализирани гинеколози и може да бъде свързана със сложни медицински състояния, които изискват внимателно и комплексно лечение.
-
Какво представлява ТМ SCC?
-
Какво е ендотел и за какво се използва?
когато прочетох ; Здрави сме момичета! Знам го!' Само се усмихнах и си казах така е!
Хайде да се видим скоро момичета???Иска ми се много и да съм без децата
Аз много се смея като отида на преглед и понеже още много ме боли при полов контакт д-р, Желязкова ме учи с усмивка .... Няма да охкаш като те боли така ох-ох а ооохххх-ооохххх все едно ти е хубаво по френски ще охкаш
Та така чао от мен и да се организираме скоро а?
!
оф..... гaдно но зaщо тaкaaa...
Ами на море може но на слънце НЕ
На слънце в общи линии за винаги не може но първите години е задължително да се покриваш без значение дали отиваш на море разходка на работа.....дълъг ръкав и шапка
Тези индийските дрешки са екстра аз от тях си взимам 