Хистеректомията - въпроси, отговори, коментари - II тема

  • 196 138
  • 753
# 390
 Как сте мацки Laughing Мария какво стана с свекърва ти?? Аз май няма да си правя туморни маркери сама и ще разчитам на прекрасните резултати от онкото    Кики Hug  когато прочетох ; Здрави сме момичета! Знам го!'   Само се усмихнах и си казах така е!    Party   Хайде да се видим скоро момичета???Иска ми се много и да съм без децата Laughing  на питие ееех мечти     Дамянски понеже бях при д-р.Желязкова малко след теб отивам а тя от вратата еее любимите ми пациентки ти и една  майка с близначки  преди ден беше тук  та се сетих за теб сто процента теб е имала предвид Simple Smile Аз много  се смея като отида на преглед и понеже още много ме боли при  полов контакт д-р, Желязкова ме учи с усмивка  .... Няма да охкаш като те боли   така ох-ох  а   ооохххх-ооохххх     все едно ти е хубаво по  френски ще охкаш  Joy  Та така   чао от мен и да се организираме скоро а?
Виж целия пост
# 391
Хахахах, тази Желязкова е голям шемет! Joy

Срещата не е никак невъзможна, стига да има кой да гледа децата. Simple Smile Моят мъж, ще гледа дребчо, само трябва да измислим местенце и спокойно да се наговорим, както се казва.

мм аз съм язваджийка, но болките са точно като при цикъл и отиват на зад към бъбреците.
Виж целия пост
# 392


Здравей, Кики. И при мен го има този дискомфорт. Не го определям като болка, може би прагът ми е по-висок, но е неприятно и ми се случва няколко пъти в месеца за кратко. Точно като преди цикъл и в посока към бъбреците. Имам и едно странно трептене от време на време - като контрахираща матка Simple Smile, ама или е от пикочния мехур или от някое черво (докато имах матка си мислех, че тя потрепва). Другият месец съм на контролен и ще питам докторите.
Виж целия пост
# 393
Момичета,аз съм с един малко деликатен въпрос:
Скрит текст:
Вече минаха почти два месеца от операцията.......обаче ни имам желание за секс,ни някакви изгледи да се появи.....отделно,че опитите за близост с половинката,завършиха  безславно-то боли,та се не трае.......А,човекът си иска-млад,здрав...нормален мъж.....Ще съм Ви много благодарна,ако споделите как сте решили проблема,защото ми е на дневен ред/пробвах с овлажняващ гел-не помогна кой знае колко.../
Виж целия пост
# 394
Гена, благодаря, че питаш за нас  Hug Свеки е добре, оперираха я преди месец и половина, всичко мина нормално. Трябваше да започне отново лъчетерапия миналата седмица, но я отложиха заради нисък хемоглобин. Сега пие някакви ампули, които казва, че миришат на вторични суровини Laughing. Другата седмица ако се е подобрил хемоглобина, ще започне лъчетерапия.

Назначиха само 10 лъчетерапии вместо предварително определените 15, лекуващият лекар така прецени, каза, че туморът много добре се е бил повлиял от лъчетерапията преди операцията и сигурно затова е решил да намали. След това ще ѝ направят и 4 вливки химио - по една на месец, това предполагам е заради откритите метастази в 2 от отстранените лимфните възли.

С червата си има големи проблеми - или разхлабване, или запек, но тя не ме послуша като ѝ казах да пие пробиотик, чак сега започна да го пие сериозно, поне да намали щетите от предстоящата сега лъчетерапия.

По-важното е, че засега психически е много по-добре - няма го онова отчаяние от началото, може би защото махнаха органите и тумора и защото лекарите я увериха, че нещата са много добре. Дано все така да е.

Радвам се за добрите ви резултати, дано все така да са!
Виж целия пост
# 395
Момичета,аз съм с един малко деликатен въпрос:
Скрит текст:
Вече минаха почти два месеца от операцията.......обаче ни имам желание за секс,ни някакви изгледи да се появи.....отделно,че опитите за близост с половинката,завършиха  безславно-то боли,та се не трае.......А,човекът си иска-млад,здрав...нормален мъж.....Ще съм Ви много благодарна,ако споделите как сте решили проблема,защото ми е на дневен ред/пробвах с овлажняващ гел-не помогна кой знае колко.../
С Глайтгелен ли пробва?И аз след операцията нямах никакво желание,а ме беше страх да опитам почти година...Но това със сухотата и до сега ми създава проблеми,много ти съчувствам,защото съм в подобно положение
Виж целия пост
# 396
Благодаря Ви момичета/и на писалите ми ЛС/  bouquet!
Скрит текст:
Взех и Глейтгелен....и друг гел пробвах,но явно от прекрояването ще си имам дертове...просто не щоне е както трябва там вътре...
Виж целия пост
# 397
Здрaвейте!Днес синa ми зaвърши предучилищнa:-)беше много хубaво!Децaтa бяхa подготвени стрaхотно и много щaстливи.Нaтъжих се зaщото се рaзделяме с госпожите:( 4 г. не сa мaлко....
Генa,може и мен дa е имaлa в предвид Simple SmileМного е готинa Simple SmileБъбрим си щуротии но е много внимaтелно и съм доволнa много!
Зa срещa и aз съм зa но aко е нaблизо зaщото времето ми е много кът....aко е през деня и е в ден в който мaйкa ми почивa могa дa мръднa и по дaлече но просто дa имaм нa кой дa остaвя децaтa.
Зa сексa:Болки нямaм,овлaжнявaне много тa повече и от преди.... .. но мерaкa ми е по мaлко хм.....
Виж целия пост
# 398
Здрaвейте!Днес синa ми зaвърши предучилищнa:-)беше много хубaво!Децaтa бяхa подготвени стрaхотно и много щaстливи.Нaтъжих се зaщото се рaзделяме с госпожите:( 4 г. не сa мaлко....
Генa,може и мен дa е имaлa в предвид Simple SmileМного е готинa Simple SmileБъбрим си щуротии но е много внимaтелно и съм доволнa много!
Зa срещa и aз съм зa но aко е нaблизо зaщото времето ми е много кът....aко е през деня и е в ден в който мaйкa ми почивa могa дa мръднa и по дaлече но просто дa имaм нa кой дa остaвя децaтa.
Зa сексa:Болки нямaм,овлaжнявaне много тa повече и от преди.... .. но мерaкa ми е по мaлко хм.....


+1
Виж целия пост
# 399
Момичетa,кaк сте?
Зaгубихте се всички.......Ние сме добре Simple SmileДнес зaписaх Рaйън в училището което искaхме и вече съм спокойнa:-)
Кики,знaчи и ти ,a?Sadоф..... гaдно но зaщо тaкaaa...
Зa срещa говорихме,хaйдеее Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Момичета, как сте. Надявам се всичко е наред с вас. Не сте писали от отдавна. Но лятото е на прага. Повече разходки навън с малчуганите, повече ангажименти Simple Smile.
И моят въпрос е летен Simple Smile. Някой ще ми каже ли след лъчето колко време не трябва да се ходи на море. Някъде някой беше писал нещо, но темичката стана доста дълга и не откривам.
Усмихнат ден на всички.
Виж целия пост
# 401
Привет ! Sunglasses Ами на море може но на слънце НЕ  WinkНа слънце в общи линии за винаги не може но първите години е задължително да се покриваш без значение дали отиваш на море разходка на работа.....дълъг ръкав и шапка Peace Тези индийските дрешки са екстра аз от тях си взимам Laughing (Хем си крия телесата)
Виж целия пост
# 402
Здравейте момичета. Аз мноооого отдавна не съм влизала тук.
И тъкмо да ви питам дали започнахте с плажовете и гледам се криете.  Laughing
Аз обаче съм малко безрасъдна както винаги и вече второ лято си плажувам. Не мога да живея без слънце просто. Мацоря се с 50ти фактор и си ходя.
По скритата тема..... :
Скрит текст:
Относно желанието за интимност... как е при вас? Аз нещо съвсем го изгубих Sad Не знам защо се получава така. Нещо година след операцията се сдухах и тотално отказвам. Не знам до кога ще ме търпят такава... Sad
Виж целия пост
# 403
Ами,аз съм планирала плажуване към края на месеца,но предполагам че повече ще седя по барчетата,не на слънце....до тогава съм плътно на работа/който е взимал болнични,сега ще си наваксва/,но взимам мерки и за привеждане в приличен за плаж вид/правя едни упражнения и клекове всяка вечер/.........Иначе се чувствам добре.........не мога се оплача,освен по деликатния въпрос,ама с Глейтгелен и повече дипломация удържам фронта.....
Виж целия пост
# 404
Ей ме де ме и мене  Mr. Green

Много шматкане, много работа, пък да взема да мина на отчет ххахах

Аз първото море си го праснах два месеца след операцията, ама не съм минавала ни лъче, ни нищо, просто рЕзане:) И на минерлни извори си ходя, и на плаж - 50-сятката с бебка си я делим, че имам слънчева алергия, не за друго..

Ае, някой ще ходи ли при Желязкова? Че аз отбичих онкото, ходя си при Слвчев само, ама май трябва да я посетя тази мила дама, че да не ми направят проблем догодина при удължаване на ТЕЛК-а.. Та ско някой има път натам - да си ходим заедно /че сама ще ме е сраммм  Embarassed/

Сексчето ужким бързо си го върнахме, ама и аз си признавам - позагубила съм мерака.. Дали от рядко включване, или от друго, ама определено мъжо страда..

Скрит текст:
Около темата- намислила съм да се разделя с този проблем, женски афродизиаци някой да е ползвал?  Mr. Green luvbed

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия