знаеш ли, че е така.
Мисля си, че стълбите са същите, на които Кямран предложи на Фериде.
Ще потърся снимки/гифчета да сравним. 
П.П.: Абсолютно си права.

знаеш ли, че е така.
Мисля си, че стълбите са същите, на които Кямран предложи на Фериде.
Ще потърся снимки/гифчета да сравним. 

! Съвпадението е на 100%, убедена съм! 




благодаря за кафето! 





и ако не попаднем на Къванч, ще вземем автограф от Бурак и Фахрийе.
благодаря за всички новини и снимки!



Приятелю,
ти си първия задаващ този въпрос, така, че имаш вече и почетно място за превод! Ще се радвам да се включиш още от самото начало, например трейлъра, очакван утре вечер, преди полунощ по стар ТВ...

и ако не попаднем на Къванч, ще вземем автограф от Бурак и Фахрийе. Все ще е хубаво.


добре дошъл stereo hz
много ще се радвам, ако помагаш с превода! 
и аз мило искам автограф! Е, може и от Бурак и Фахрие, ама предпочитам от извънземното

Препоръчани теми