В очакване на новия сериал "Курт Сеит и Шура" с участието на Къванч Татлъту - 3

  • 86 689
  • 741
# 420
Шани,  Hug знаеш ли, че е така.  Thinking Мисля си, че стълбите са същите, на които Кямран предложи на Фериде.  newsm78 Ще потърся снимки/гифчета да сравним. Peace

П.П.: Абсолютно си права. Peace

Виж целия пост
# 421
Точно това исках да постна, Снежи Hug! Съвпадението е на 100%, убедена съм! Peace
Та си мисля, че явно тази къща ще стане нов хит сред феновете- в един сезон, в два харесвани сериала...
Много ми харесва да е така...Ето го и предложението на Кямран:


Скрит текст:


Виж целия пост
# 422
Да стане хит,колко да стане ,тя и сега си е хит,
само дето никой нема да ви пусне там да влезете  smile3534
Това е Marmara Üniversitesi
Виж целия пост
# 423
Добро утро. Hug Hug Hug




Да стане хит,колко да стане ,тя и сега си е хит,
само дето никой нема да ви пусне там да влезете  smile3534
Това е Marmara Üniversitesi

Ще ни пуснат, щото сме с връзки.  Mr. Green smile3533




Приятна седмица.   bouquet
Виж целия пост
# 424
Добро утро, дружки! Hug
Снеже  Hug благодаря за кафето!  bouquet
Корси  Heart Eyes Hug Heart Eyes

тази снимка ми е любима ... ех, този Курт, май ще ни вземе акъла отново ... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 425
Добро утро, дами  Hug

Фенче, искам Курт да ми вземе акъла, ама ако е по романа, няма да може. Образът му в началото е толкова многообещаващ, но после...
Виж целия пост
# 426
Привет, момичета! Hug Hug Hug
От снощи ме е заинтригувал този кампос където са снимали валса на Курт и Шура, та продължавам и днес да издирвам инфо. Може и да Ви досаждам, ама се вълнувам...




А пък каква огромна градина има  ooooh! ooooh! ooooh!


Ето и местоположението му- в познатия ни вече квартал Юскюдар



Наблизо е и новото строително чудо на Турция- тунелът под Босфора Мармарай. Дори мисля, че и терминалът от азиатската му част е съвсем наблизо. Стягайте редиците и да тръгваме напролет Crazy
Виж целия пост
# 427
 ·٠•Snejka•٠·  ми хайде де, от кога чакам аз някой връзкар да влезе там че да ми направи малко снимки,и автограф от Къванч да ми вземеш  newsm47
Виж целия пост
# 428
·٠•Snejka•٠·  ми хайде де, от кога чакам аз някой връзкар да влезе там че да ми направи малко снимки,и автограф от Къванч да ми вземеш  newsm47

Ще отидем всички заедно  Grinning и ако не попаднем на Къванч, ще вземем автограф от Бурак и Фахрийе.
Все ще е хубаво.

Шани, толкова е красив универитетът и градината му, че ми се прииска да уча там!  Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Скрит текст:

Момичета,  Hug благодаря за всички новини и снимки!   bouquet
Виж целия пост
# 430
Здравейте, каква е информацията във връзка с превода на сериала.
Аз бих се радвал да помогна  Simple Smile
В момента чета и книгата. Пишете ми на лично  Grinning
Виж целия пост
# 431
Здравейте, каква е информацията във връзка с превода на сериала.
Аз бих се радвал да помогна  Simple Smile
В момента чета и книгата. Пишете ми на лично  Grinning

Добре дошъл!  bouquet Приятелю, Hug ти си първия задаващ този въпрос, така, че имаш вече и почетно място за превод! Ще се радвам да се включиш още от самото начало, например трейлъра, очакван утре вечер, преди полунощ по стар ТВ... Peace
Виж целия пост
# 432
Добре. Няма проблеми и аз с чакам с нетърпение първия фрагман, макар, че не знам защо си мисля, че няма да има никакъв диалог и никакви реплики  newsm78
Виж целия пост
# 433
·٠•Snejka•٠·  ми хайде де, от кога чакам аз някой връзкар да влезе там че да ми направи малко снимки,и автограф от Къванч да ми вземеш  newsm47

Ще отидем всички заедно  Grinning и ако не попаднем на Къванч, ще вземем автограф от Бурак и Фахрийе. Все ще е хубаво. 

О, дааа. Wink Heart Eyes


·٠•Snejka•٠·  ми хайде де, от кога чакам аз някой връзкар да влезе там че да ми направи малко снимки,и автограф от Къванч да ми вземеш  newsm47

 Hug Wink Hug
Виж целия пост
# 434
Хай отново дружки! Hug
О, имаме си и мъж в темата  newsm44 newsm44 newsm44 добре дошъл stereo hz   bouquet много ще се радвам, ако помагаш с превода! Hug
Снеже  Heart Eyes и аз мило искам автограф! Е, може и от Бурак и Фахрие, ама предпочитам от извънземното  Joy Joy Joy Joy
много ми харесва тази актриса

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия