За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 242
  • 751
# 90
Благодаря за приветствието, ВаHug  Приятно ми е да се срещнем и тук! Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Аз зарязах временно любовните романи и си допрочитам поредицата за Габриел Алон на Даниъл Силва. Много ми харесва как пише. Става дума за агент на МОСАД.
Виж целия пост
# 92
И аз много харесвам стила на писане на Даниъл Силва. Интересни и динамични са книгите му.

Прочетох "Нежният звяр" и съм доволна. Леко и приятно четиво.Сега мисля да започна "Неверница в Сарая" на Хедър Греъм. Звучи обещаващо..ориенталски принцове,пирати.
Виж целия пост
# 93
Здравейте,търся един любовен роман но не се сещам нито заглавието,нито автора.Тя притежаваше някаква къща или ранчо и трябваше да го продаде,той беше май бивш автомобилен състезател и някогашното лошо и бедно момче в града,сега се завърнал богат купи ранчото и поиска да сключат брак за една година,и той имаше и дете .Доста неясно го разказах дано някой се сети.Благодаря ви.
Виж целия пост
# 94
Здравейте,търся един любовен роман но не се сещам нито заглавието,нито автора.Тя притежаваше някаква къща или ранчо и трябваше да го продаде,той беше май бивш автомобилен състезател и някогашното лошо и бедно момче в града,сега се завърнал богат купи ранчото и поиска да сключат брак за една година,и той имаше и дете .Доста неясно го разказах дано някой се сети.Благодаря ви.
Мисля че е на Сандра Браун-"Индиго Плеис 22 Simple Smile"
Виж целия пост
# 95
Прочетох(доста набързо) Dare You To http://www.goodreads.com/book/show/13561164-dare-you-to и сега се чудя дали да чета другите от поредицата,някой може ли да ми каже дали са интересни? Rolling Eyes

А защо си започнала от книга 2? На мен първата книга ми е в списъка, затова ще ми е интересно какво мислиш.

wa_wa,първо тази видях,но докато я четох потчи не си личеше,че е продължение. Историята ми беше интересна донякъде и после почнах набързо да я чета...Може другите две да са по-добри. А какво мислиш за поредицата Crash http://www.goodreads.com/series/85429-crash?
Виж целия пост
# 96
И тази ми в списъка. Но още не съм я чела.
Някой може ли да отпусне още 3 часа в денонощието само за четене? Много моля Flutter
Виж целия пост
# 97
Аз май съм изпуснала цели две теми. Няколко месеца не съм чела любовни романи, бях на съвсем друга вълна, но вече ми се чете нещо по-неангажиращо. Реших да започна поредицата за Ив Дънкан на Айрис Йохансен, хем има криминален елемент. След като прочетох  ''Лицето на измамата", мога да кажа че:
Поредицата се очертава добра и динамична.
Обаче изобщо не е любовна.  Mr. Green
Няма секс, ама изобщо, дори обикновена целомъдрена целувчица.

Както и да е, по някое време ще направя пауза, за да прочета новата на С.Е.Филипс, която ще е точно толкова романтична, колкото ми трябва за дозата.
Виж целия пост
# 98
Приключих с "Пазителката Райли Дженсън".  Напомня на Анита Блейк, ама не съвсем.
Главната е абсолютна, разюздана к..ка, колкото и да се опитва авторката да ме убеди, че е продиктувана нужда. Малко вповече ми идва замесването на всякакви раси, чувани и нечувани. Но като цяло ме увлече-пропуснах осмата книга, защото не издържах вече-идеята да се прочете една поредица без пауза е доста сложна за мен. Като цяло става за четене, далеч по-добра от поредицата на Лорчето, без извратеностти, е, поне без много и не от страна на главните Laughing
Виж целия пост
# 99
И аз да се отчета:

прочетох "Пристанище за мъже"- хареса ми  Peace

Сега започнах "Самотни пасъци"- в началото съм, нямам още изградено мнение  Peace
Виж целия пост
# 100
Здравейте,търся един любовен роман но не се сещам нито заглавието,нито автора.Тя притежаваше някаква къща или ранчо и трябваше да го продаде,той беше май бивш автомобилен състезател и някогашното лошо и бедно момче в града,сега се завърнал богат купи ранчото и поиска да сключат брак за една година,и той имаше и дете .Доста неясно го разказах дано някой се сети.Благодаря ви.
Мисля че е на Сандра Браун-"Индиго Плеис 22 Simple Smile"
Точно тази е книгата.Благодаря за бързият отговор  bouquetОт няколко дни се чудех ,знаех си ,че тук ще ми помогнете.
Виж целия пост
# 101
Днес започвам 2ра книга от серията "Семейство Коулман".

Виж целия пост
# 102
Очарована съм от Фатално привличане на Нора Робъртс.Точно такъв тип книги харесвам,двойка с минало,която се среща след време-има рани за лекуване и тайни за разказване,но накрая любовта побеждава.Хареса ми доста.
Препоръчайте други с подобен сюжет
Виж целия пост
# 103
Днес започвам 2ра книга от серията "Семейство Коулман".



На хартия ли ги четеш?
Виж целия пост
# 104
Аз четох тази книга под друго заглавие и за момент се зачудих за коя става въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия