За тези, които четат любовни романи №7

  • 76 260
  • 751
# 525
Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed

За две книги, в които го има този момент, се сещам:

- Дързост и мечти, Нора Робъртс (книга 1 от поредицата Мечти)
- Спомни си кога, Джудит Макнот (книга 2 от поредицата Фостър)

Но щом той става богат, докато са разделени, мисля, че е по-скоро втората Simple Smile
Виж целия пост
# 526
Geia, преди време някой точно тук ми я препоръча и сега забравих и автор, и заглавие  ooooh!

п.с. mese4inkata, Джудит Макнот е  Hug
Виж целия пост
# 527
"Спомни си кога" е книгата с бижуто.
Есенция Лимонова      edna_jena@abv.bg Благодаря!
Виж целия пост
# 528
"Спомни си кога" е книгата с бижуто.
Есенция Лимонова      edna_jena@abv.bg Благодаря!

Мерси и на теб  Peace

Препоръчвам на тези, които не са я чели  Peace
Виж целия пост
# 529
Не помня дали бях препоръчала вече една поредица на Дженифър Ашли (същата авторка с Видовете), само че исторически - многократно са по-добри от Видовете. Поредицата е за няколко шотландски братя Макензи, Highland Pleasures се казва, като в първата книга героят е аутист и е интересно направена (не е реалистична, но все пак).

Иначе тия дни поради абстиненция изчетох и книгата, върху която е базиран сериалът Повикайте акушерката - сериалът е по-добър, всъщност Mr. Green, макар че книгата си има определени достойнства.
Виж целия пост
# 530


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes чела съм ги преди 10 години и още ги помня, препоръчвам горещо  Hug
Виж целия пост
# 531
Аз съм чела поредицата за братята, първата книга беше много сладка за четене, втората с художника ставаше, останалите ме измъчиха
Но наистина е по-добра от другата поредица, или поне...и двете поредици са типични за жанра си, просто историческите ми харесват повече  Laughing ( не че имаше нещо кой-знае какво шотландско в поредицата )
Виж целия пост
# 532
здравейте, аз пък съм съвсем нова. кажете, моля има ли нещо на български от саманта янг
предварително благодаря
Виж целия пост
# 533
здравейте, аз пък съм съвсем нова. кажете, моля има ли нещо на български от саманта янг
предварително благодаря
Саманта Янг не е издавана на български  Peace
Виж целия пост
# 534
здравейте, аз пък съм съвсем нова. кажете, моля има ли нещо на български от саманта янг
предварително благодаря
Саманта Янг не е издавана на български  Peace
жалко благодаря все пак препоръчайте ми нещо на бг като кросфайър или 50-ките
Виж целия пост
# 535
Някой знае ли как се казва филма,който наподобява сюжета на'Фюри' на Лорън Донър..Четох някъде че има подобен филм правен преди около10 години
Виж целия пост
# 536
Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed

За две книги, в които го има този момент, се сещам:

- Дързост и мечти, Нора Робъртс (книга 1 от поредицата Мечти)
- Спомни си кога, Джудит Макнот (книга 2 от поредицата Фостър)

Но щом той става богат, докато са разделени, мисля, че е по-скоро втората Simple Smile

А, книгата на Н.Робъртс добра ли е?
Виж целия пост
# 537
Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed

За две книги, в които го има този момент, се сещам:

- Дързост и мечти, Нора Робъртс (книга 1 от поредицата Мечти)
- Спомни си кога, Джудит Макнот (книга 2 от поредицата Фостър)

Но щом той става богат, докато са разделени, мисля, че е по-скоро втората Simple Smile

А, книгата на Н.Робъртс добра ли е?

На мен ми харесва Simple Smile Първа книга от трилогия е, общата връзка е, че три приятелки отварят магазин за дрехи и всякакви дрънкулки втора употреба. Мацката от първата книга - Марго, е много красива, бивш модел. Приятелките й са Кейт и Лора. Та Марго е дъщеря на икономката на семейството на Лора. Братът на Лора - Джош, е влюбен в нея от тийнейджърските им години, все я спасява от всякакъв род ситуации и т.н. Действието се развива в Кармел, Калифорния. Това е една от наистина хубавите й поредици, макар и старичка вече.
Виж целия пост
# 538
Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed

За две книги, в които го има този момент, се сещам:

- Дързост и мечти, Нора Робъртс (книга 1 от поредицата Мечти)
- Спомни си кога, Джудит Макнот (книга 2 от поредицата Фостър)

Но щом той става богат, докато са разделени, мисля, че е по-скоро втората Simple Smile

А, книгата на Н.Робъртс добра ли е?

На мен ми харесва Simple Smile Първа книга от трилогия е, общата връзка е, че три приятелки отварят магазин за дрехи и всякакви дрънкулки втора употреба. Мацката от първата книга - Марго, е много красива, бивш модел. Приятелките й са Кейт и Лора. Та Марго е дъщеря на икономката на семейството на Лора. Братът на Лора - Джош, е влюбен в нея от тийнейджърските им години, все я спасява от всякакъв род ситуации и т.н. Действието се развива в Кармел, Калифорния. Това е една от наистина хубавите й поредици, макар и старичка вече.


Днес прочетох "Спомни си кога" и ми хареса, макар че беше малко дълга и ми се искаше повече да се наблегне на връзката между героите! Липсваше ми момента,когато осъзнават че се обичат...а и на места имах чувството,че са пропускани някои моменти в превода!Дано не е така!  Heart Eyes 
Сега ще започна "Дързост и мечти'',така какво я описахте мисля че ще ми хареса!   bouquet Продължавайте да споделяте интересни книги,наистина много съм пропуснала и се надявам да наваксам!  Hug
Виж целия пост
# 539
Скрит текст:
Момичета,

търся една книга.


Главните са имали нещо в миналото. Разделят се. Той става много богат. Поканен е на прием, на който тя демонстрира бижута. Никой не иска да купи огърлицата, която тя презентира. Той я купува и й я подарява.

Само това си спомням  Embarassed

За две книги, в които го има този момент, се сещам:

- Дързост и мечти, Нора Робъртс (книга 1 от поредицата Мечти)
- Спомни си кога, Джудит Макнот (книга 2 от поредицата Фостър)

Но щом той става богат, докато са разделени, мисля, че е по-скоро втората Simple Smile

А, книгата на Н.Робъртс добра ли е?

На мен ми харесва Simple Smile Първа книга от трилогия е, общата връзка е, че три приятелки отварят магазин за дрехи и всякакви дрънкулки втора употреба. Мацката от първата книга - Марго, е много красива, бивш модел. Приятелките й са Кейт и Лора. Та Марго е дъщеря на икономката на семейството на Лора. Братът на Лора - Джош, е влюбен в нея от тийнейджърските им години, все я спасява от всякакъв род ситуации и т.н. Действието се развива в Кармел, Калифорния. Това е една от наистина хубавите й поредици, макар и старичка вече.

Звучи доста интересно. Освен да я захвана. Мерси   bouquet

***
hrisi04, да има го този момент малко с ненаблягането на отношенията им в книгата, но е хубава  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия