Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 65 906
  • 737
# 615
Пловдив ЦКБ-ИМА ПРЕВОД-токущо получих смс от банката!
Сигурно и ДСК ще са ги пуснали!
Клум, мерси. Ама още няма Rolling Eyes

ЦКБ - Пловдив аз нямам още  newsm12

редактирам, получиха се
Виж целия пост
# 616
Gigito
И бележка от банката с айбан и т.н. Peace
Виж целия пост
# 617
Жижи, виж първа страница Peace. Навсякъде изискваните документи са едни и същи.
Да, но мисля, че част от тези документи, например удостоверението за родените от майката деца, са само когато подаваш за първи път. Та затова попитах.
Не ходим на градина/ училище още. Оригинал или копие от акта за раждане беше необходим?

Редактирам се: то май удостоверението беше за еднократната помощ даже ooooh!
Виж целия пост
# 618
Gigito
И бележка от банката с айбан и т.н. Peace
Ако няма промяна от последните 2 години пак ли трябва да представям наново?? Мисля, че беше само за първи път като подавам?
Виж целия пост
# 619
Жижи, виж първа страница Peace. Навсякъде изискваните документи са едни и същи.
Да, но мисля, че част от тези документи, например удостоверението за родените от майката деца, са само когато подаваш за първи път. Та затова попитах.
Не ходим на градина/ училище още. Оригинал или копие от акта за раждане беше необходим?

Копие разбира се, но на винаги ми искат и оригинал за справка. Все пак го вземи да не те върнат, че имат тази практика понякога....
Виж целия пост
# 620
Разбира се  Laughing
Виж целия пост
# 621
Пловдив-ПИБ има детски
Виж целия пост
# 622
А в Ловеч дали има?
Виж целия пост
# 623
 Извинявайте, тук има ли някой работещ в сферата на Социални грижи?!
Виж целия пост
# 624
Здравейте!
Искам да сменя банката към която ми превеждат детските.Мога ли сега да го направя или трябва да изчакам до декември,когато ще си подавам декларацията.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 625
Gigito
И бележка от банката с айбан и т.н. Peace
Ако няма промяна от последните 2 години пак ли трябва да представям наново?? Мисля, че беше само за първи път като подавам?


Не трябва да носиш нова бележка.
Онзи ден подавах документи и бележка не са ми искали, само ме накараха под айбана на декларацията, да напиша че няма промяна.

Здравейте!
Искам да сменя банката към която ми превеждат детските.Мога ли сега да го направя или трябва да изчакам до декември,когато ще си подавам декларацията.
Предварително благодаря!

Можеш, извади си бележка с новия айбан от новата банка и им я занеси.
Виж целия пост
# 626
Аморче, Люлин нещо има ли ?
Виж целия пост
# 627
Не мога да разбера, социалните от район Красна Поляна в София, какво правят, но това си е подигравка с нас. Ще дам всичко от себе си, ако не успеем да напуснем заедно тази държава, то поне децата ми да не живеят тук. Ще им спестя удоволствието да работят , като роби за жълти стотинки и всеки месец да се питат , кой ден ще преведат детските , за да си купят хляб.
Виж целия пост
# 628
Ловеч FIBANK има детски
Виж целия пост
# 629
Аморче, Люлин нещо има ли ?
Не,предполагам утре  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия