Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 55 081
  • 723
# 195
Включвам се в темата с нещо от днес. Цяла седмица бях болна и/или не се чувствах добре, но не исках да е просто "запис", а и ми е трудно да ви следя без да съм коментирала в темата, затова побързах със снимката.
Гримът е правен изцяло с една палитра на MUA.



Пробвах 5-минутния грим, но се оказа, че ми бяха нужни 6 минути и половина, затова ще правя нов, по-елементарен за по-бързо  Mr. Green Те веждите ми отнемат най-много време от целия грим  Laughing
Фокси,би ли споделила коя е палитрата      и от къде си си я поръчала,защото много се продават по различни сайтове,но най- вероятно са реплики...
Виж целия пост
# 196
Чувствам се, като след празнична вечеря с пълно стомахче - пред витрината на сладкарница - от нищо нямам нужда и всичко ми е излишно  Peace

Може би мие останала тръпката - да видя и разгледам  Blush доставя ми удоволствие - този елемент на откривателство  Blush
То, че стомахчето е пълно, си личи по лентичката долу, така или иначе! Joy hahaha Joy
Абсолютно така се чувствам и аз! Нищо, че нямам лентичка отдолу.... Споделям изцяло написаното от теб! Hug
Пълното безразличие и апатия към всичко в кутийки! Wink
Но си обичам да ви чета и ви се радвам! Hug Peace
Виж целия пост
# 197
Виж целия пост
# 198
Гримът е правен изцяло с една палитра на MUA.


Фокси,би ли споделила коя е палитрата      и от къде си си я поръчала,защото много се продават по различни сайтове,но най- вероятно са реплики...

Палитрата е Glitter ball и я купих от една съфорумка/съблогърка, която правеше блог-разпродажба преди време.


Но самата палитра струва 4 паунда в сайта. Съмнявам се дори и на толкова евтини продукти да се правят реплики.
http://www.muastore.co.uk/index.php/12-shade-glitterball-palette
Виж целия пост
# 199
B & CPeace харесва ми повече от предната визия, може би червилото е различно  Heart Eyes

1 глас от мен да затъмниш една идея повече във външния ъгъл на окото в посока веждата - все едно очертаваш по-голям бадем около окото - за да изглежда оптически една идея по-голямо/изтеглено  Peace

Имаш сравнително "широко лице" и плътни устни, което предполага към такъв експеримент  Peace Вижда се леко затъмняване, идеята ми е да е маааалкко по-тъмно  Blush



kopche, днес те хванах в крачка, но хайде  Hug ароматите са друга "бира"  Heart Eyes И на мен ми го препоръчват този аромат  Blush  трябва да го тествам  Heart Eyes макар, че сега не ми е аромато-откривателско - има си нова любов и й се радвам  Heart Eyes

Като говорим за шкембенцата, обаче - мога да покажа своето от днес - снимах го заради отчетната  Blush вече в 5 месец  Blush растем и се движим напред - ще хване гена на рода на баща ми - там мъжете всички са над 180 см  Mr. Green

Скрит текст:


За грима от днес - ползвах малко по-меко кафяво, което почти не се вижда, но така и така снимах - мушкам в скрития текст:

Скрит текст:




Виж целия пост
# 200
Момичета, какви са ви отзивите за BareMinerals, в частност фондейшъна?

http://www.bareminerals.co.uk/ORIGINAL-SPF-15-Foundation/UKMaste … d,default,pd.html

Виж целия пост
# 201
Аленка, аз коремче не видях, ама щом казваш, значи е скрито.
Кажи с какви сенки беше на срещата? Много, ама многоо ми хареса! Hug
Виж целия пост
# 202
Адри ти си виновницата за лилавото Simple Smile


голяма е ще я скрия
Скрит текст:

Страхотен грим.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
Момичета, какви са ви отзивите за BareMinerals, в частност фондейшъна?

http://www.bareminerals.co.uk/ORIGINAL-SPF-15-Foundation/UKMaste … d,default,pd.html


не съм ползвала техен фдт но знам че продуктите им са добри.
Виж целия пост
# 204
Мис Бамби Heart Eyes
Аленка много харесвам как се обличаш, много стилно момиче си, казвай от къде са обувките на лични.
И да не е оф, ето последния грим който ми хареса във нета.
Виж целия пост
# 205
Аленка, на мен пък много ми хареса блузката, обаче хич няма и да те питам от къде е и за колко Laughing
Комбинацията сиво и розово много ми харесва върху други хора (аз светлорозови дрехи не нося). А всъщност не разбрах къде ти е корема? Аз на снимката виждам преяла манекенка Wink

Г-жа Стихийно бедствие, грима ти е супер! Харесва ми комбинацията на цветове! И от доста време все се каня да ти хваля миглите  Heart Eyes

Не се включвам през последните дни много-много, защото бях болна, а от вчера съм с адско главоболие и дори след два приема на болкоуспокоителни едната ми половина буквално ще експлодира. Днес е горе-долу добре, но все още не мога се заседявам пред компютъра или тв за по-дълго време. Даже блога ми стои самотен вече цяла седмица Sad Дано утре вече съм 100% ок, защото освен вчерашния грим, който ви показах не съм се гримирала от... не знам кога и не мога да свърша нищо като хората Sad А и имам сума ти отложени  задачи за довършване.

Виж целия пост
# 206
Мерси Момичета  Heart Eyes ще Ви пиша на лични  Peace

Аленка, аз коремче не видях, ама щом казваш, значи е скрито.
Кажи с какви сенки беше на срещата? Много, ама многоо ми хареса! Hug

Ползвах палитрата Bon bons на Too Faced и все повече започвам да се влюбвам в нея, предпочитам я пред нейкидите, различни са, доста различни - ползвах двата цвята на средния ред в ляво - първият е точно телесен мат с фини шимърчета - според мен е същият, като диорската единичка, която взех, но ... карах, а във външния ъгъл е лявата сянка на първия ред, днес вместо нея ползвах тази под нея  Peace



Много много си струва тази палитра  Peace и изобщо - събуди вниманието ми за други продукти на марката  Peace
Виж целия пост
# 207
Аз да ти кажа също я харесвам повече (само по снимки) много повече мат цветове имат, Нейкида за мен е ужасно лъскав.
Виж целия пост
# 208
На тази палитра - така и не съм попадала на реалистични снимки Simple Smile , а аз пък съвсем не бих могла да я снимам със сапунерката  Mr. Green но след толкова дълго ползване на Нейкид, време беше да изместя малко фокуса  Blush
Виж целия пост
# 209
Страхотна е бонбонената палитра, Аленка.  Heart Eyes Много хубави гримове правиш с нея. Hug
Аз вече от новите палитри, които излязоха за празниците станах разногледа. Laughing
Много ми харесва Bar-a на Shiseido и се радвам на момичетата, които я взеха.  Hug
Тази на Clarins обаче никак не ме впечатли. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия