


Много ми е криво, че си заминават последните бебешки моменти. Сега никой да не ми пожелава трето бебе!
От 3-4 дни е нервна и отказва да яде, текат много лиги, явно са зъби. Днес обаче има и сополи и се закашля, не знам от сополите ли или си е чиста кашлица. Аз си мисля, че сополите са от зъбките, кашлицата - от сополите 
Взех да се хиля като луда, Борислав ме гледа и се киска, купон пълен, съвсем съм изкукуригала явно

И броя лъжичките - 1,2..
На втората се усетих де
Ще се чудиш после що не спи 



, така е който става рано. Аз 3 дни подред спях до обяд, 11-12 ч с малката, че бати беше на градина, но днес го съжалих с ранното ставане и си го оставих да "поспи" и съответно вече сме на крак, а бебешона наня.
Иначе много обича да гризка ябълка, мандарините и бананите-според настроението и май това давам напоследък като се замисля. А вечер да знаете как гризка праз...

! Ей, опасни са значи, гушнах я и си заспа без цице милото!
Искало просто да гушне мама.
ама не се знам колко ще издържам аз ако плаче, а и ММ не е от най-прикоткващите, та не знам и той дали ще се оправи. 
Препоръчани теми