Да се оплачем...

  • 7 483 418
  • 65 224
# 300
Станала съм ужасно нервна, не мога да понасям никой и нищо. Нямам търпимост към хорските недостатъци и постъпки, и ставам хаплива на крачка от зла.
Страхувам се да не се превърна в нещо ужасно и нетърпимо  Tired
Виж целия пост
# 301
Много съм си сърдита- на мен, много! И все по разсърдена ще ставам, защото не е моментът да правя промени... Питам се- "Заслужава ли си?" и мислено се потупвам по рамото...и дано си заслужава, защото в мен има буря и едвам я задържам там. Колко разочарование може да събере в себе си човек и кога се научих да го пазя само за себе си?
Виж целия пост
# 302
Изморена съм.
Боли ме главата.
Изнервена съм.
Притеснена съм.
Изпращам виртуални прегръдки на всички в тази тема!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 303
Започнала съм да вдигам кръвно.  Shocked  Confused
Виж целия пост
# 304
Страхотни, страхотни проблеми си имаме в службата. Просто не знам как се стигна до тук! Дано всичко се размине по най-лекия начин, иначе ще имам страшни последици.

Дни наред заради това ме боли глава, на умиране направо.

Изморих се все нещо в живота ми да е каша. Едно се оправи, друго така се забатачва, че изход вече не виждам Tired

Искам лъч светлина, искам поне един малък период, в който да нямам никакви сериозни неща на главата.
Виж целия пост
# 305
Много ми е кисело днес. Отново, за кой ли път вече...
Виж целия пост
# 306
Боли ме гърбът от няколко дни непрекъснато, а сутрин е ужас, едвам ставам от леглото. Страшно скована съм. По 8 часа съм на стола пред компютъра, с наднормено тегло, преди година ми откриха шипове на гърба, които не се лекуват. Пиех болкоуспокоителни за шиповете, но от тях си развалих стомаха. Сега имам проблеми и с него, киселини, кашляне, болки, ужас. Откакто напълнях много, здравословното ми състояние се влоши рязко, а не правя абсолютно нищо, за да променя това. Не мога да си представя как допреди 3-4 години, когато съм тежала 55-56 кг, съм се подлагала на диети, а сега, когато съм много повече, не мога. Sad.....Нямам воля. Започвам и едва устисквам до края на деня. И упражнения не мога да правя, защото се уморявам много бързо. Преди години всеки ден правех по 60 коремни преси. Сега не знам дали мога да направя и 2. Ужасно е. Sad
Виж целия пост
# 307
Julsy аз имам подобни проблеми на твоите, само че заради изтръпване на ръката и радикулит, така си прецаках стомаха, от там гърлото, че повече такива лекарства, не искам да чуя.
Единственото нещо, което успокоява болките е физиотерапия - нагревки.
Личният лекар ми даде направлание миналата зима, ходих 10 дена и после два - три месеца бях супер.
Опитай, почти във всяка поликлиника правят физиотерапия, отнема половин час на ден, аз ходех сутрин рано преди работа.

***

Аз да се оплача, хремава съм. Ама толкова яко съм хремава, че чак сълзи ми текат.
Имам чувството, че е някаква алергия, защото е само хремата. Доста е гадничко.
Виж целия пост
# 308
Искам да се махна от съпруга си, а за момента нямам възможност. Чувствам вина за това, че искам да го напусна, но не мога да живея по този начин.  Sad Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.  Confused Всичко трябва да се прекрати в зародиш, докато все още има нещо хубаво между нас.
Виж целия пост
# 309
Благодаря ти Hug, ще се опитам да пробвам, макар че ми е много трудно с времето, пътувам адски дълго време до работа, а личната лекарка, лятото като бях отпуска, не пожела да ме изпрати на физиотерапия. Иначе се мажа с някакви мазила, но е ад.
Виж целия пост
# 310
Благодаря ти Hug, ще се опитам да пробвам, макар че ми е много трудно с времето, пътувам адски дълго време до работа, а личната лекарка, лятото като бях отпуска, не пожела да ме изпрати на физиотерапия. Иначе се мажа с някакви мазила, но е ад.

Декември се сменят личните лекари... просто я смени....
Опитай физиотерапия, ще ти помогне!
Успех!
Виж целия пост
# 311
Този, моят принц понякога се превръща в такъв пор, че направо излизам от кожата си от яд. Такъв чвор няма никъде, как се нахендрих и аз  ooooh! От няколко дни съм насъбрала толкова яд, че ми стига за цялата бъдеща година.
Сам да си готви и да се оправя, нищо няма да правя за него.
Виж целия пост
# 312
Искам да се махна от съпруга си, а за момента нямам възможност. Чувствам вина за това, че искам да го напусна, но не мога да живея по този начин.  Sad Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.  Confused Всичко трябва да се прекрати в зародиш, докато все още има нещо хубаво между нас.

Вие май нямате дете/ца, нали?

Повярвай ми, много по-лесно е, ако нямате деца да се разделите, много.
Виж целия пост
# 313
Искам да се махна от съпруга си, а за момента нямам възможност. Чувствам вина за това, че искам да го напусна, но не мога да живея по този начин.  Sad Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.  Confused Всичко трябва да се прекрати в зародиш, докато все още има нещо хубаво между нас.

Вие май нямате дете/ца, нали?

Повярвай ми, много по-лесно е, ако нямате деца да се разделите, много.

Така е...
Аз имам някакви подобни желание, но нямам финансовата възможност да се махна. Няма да ми стигнат парите за квартира, градина...безброй неща са

И днес се оплаквам. Все по-хремава съм. Започва да ми писва.
Виж целия пост
# 314
Искам да се махна от съпруга си, а за момента нямам възможност. Чувствам вина за това, че искам да го напусна, но не мога да живея по този начин.  Sad Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.  Confused Всичко трябва да се прекрати в зародиш, докато все още има нещо хубаво между нас.

Вие май нямате дете/ца, нали?

Повярвай ми, много по-лесно е, ако нямате деца да се разделите, много.
Имаме дете, затова ми е трудно в момента да го напусна (от финансова гледна точка трудно), но гледам със светли мисли и надежди към бъдещето.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия