Страхувам се да не се превърна в нещо ужасно и нетърпимо

.....Нямам воля. Започвам и едва устисквам до края на деня. И упражнения не мога да правя, защото се уморявам много бързо. Преди години всеки ден правех по 60 коремни преси. Сега не знам дали мога да направя и 2. Ужасно е.
Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.
, ще се опитам да пробвам, макар че ми е много трудно с времето, пътувам адски дълго време до работа, а личната лекарка, лятото като бях отпуска, не пожела да ме изпрати на физиотерапия. Иначе се мажа с някакви мазила, но е ад.
, ще се опитам да пробвам, макар че ми е много трудно с времето, пътувам адски дълго време до работа, а личната лекарка, лятото като бях отпуска, не пожела да ме изпрати на физиотерапия. Иначе се мажа с някакви мазила, но е ад.
От няколко дни съм насъбрала толкова яд, че ми стига за цялата бъдеща година.
Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.
Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми.
Нямам намерение да се превърнем в майка ми и баща ми. Препоръчани теми