Това са и мои мисли.
Изказа ги много точно.
Извини ме че те цитирам... просто това е и моята истина....
Фактът, че 5 години си била щастлива с този човек, означава не че си сбъркала, напротив, а просто някой от вас или и двамата сте се променили и не сте понесли промяната. Банално, но е така. И вече не сте същите. И... аз си мисля, че човек трябва да търси щастието си в крайна сметка, детенцето ти може би ще страда малко, но едва ли ще е за дълго - ще ви разбере, а и вие винаги ще сте си нейни родители, но тя ще поеме един ден по свой път, а ти не бива да си пропиляла целият си живот в страх да не страда. Това последното много го вярвам и имам лични наблюдения, често правим избор в името на децата ни, който те никога не биха пожелали от нас.
Фактът, че 5 години си била щастлива с този човек, означава не че си сбъркала, напротив, а просто някой от вас или и двамата сте се променили и не сте понесли промяната. Банално, но е така. И вече не сте същите. И... аз си мисля, че човек трябва да търси щастието си в крайна сметка, детенцето ти може би ще страда малко, но едва ли ще е за дълго - ще ви разбере, а и вие винаги ще сте си нейни родители, но тя ще поеме един ден по свой път, а ти не бива да си пропиляла целият си живот в страх да не страда. Това последното много го вярвам и имам лични наблюдения, често правим избор в името на децата ни, който те никога не биха пожелали от нас.


Препоръчани теми