Да се оплачем...

  • 7 483 717
  • 65 224
# 330

Това са и мои мисли.
Изказа ги много точно.
Извини ме че те цитирам... просто това е и моята истина....
Виж целия пост
# 331
Самсара,
Скрит текст:
не дей така, как ще се обвиняваш за нещо такова?  Hug Фактът, че 5 години си била щастлива с този човек, означава не че си сбъркала, напротив, а просто някой от вас или и двамата сте се променили и не сте понесли промяната. Банално, но е така. И вече не сте същите. И... аз си мисля, че човек трябва да търси щастието си в крайна сметка, детенцето ти може би ще страда малко, но едва ли ще е за дълго - ще ви разбере, а и вие винаги ще сте си нейни родители, но тя ще поеме един ден по свой път, а ти не бива да си пропиляла целият си живот в страх да не страда. Това последното много го вярвам и имам лични наблюдения, често правим избор в името на децата ни, който те никога не биха пожелали от нас.

Оплаквам се, че много ме боли главата и корема, недоспала съм и едва гледам.
Виж целия пост
# 332
И аз стигам до този извод, че хората не са създадени да живеят заедно. Налага се да са заедно за известен период от време, за да се създава потомство и да има човечество...
Виж целия пост
# 333
Майка ми , още като бях пубер, ми повтаря, че вечна любов няма. Нямало как да имаш единствена любов. Омъжваш се, градите дом, отглеждате дете-нямало как да не си омръзнете, да се намразите. Затова -правиш ги тези неща, после се разделяте и си намираш любим за следващите години и изживяване на старостта.
Та принципно, може да има логика. Но аз още съм заблудена и ми се иска да се обичаме завинаги. Не, че не сме имали кризи, не съм обичала и други през това време...просто знаеш, че искаш да си с този човек.
Виж целия пост
# 334
Самсара,
Скрит текст:
не дей така, как ще се обвиняваш за нещо такова?  Hug Фактът, че 5 години си била щастлива с този човек, означава не че си сбъркала, напротив, а просто някой от вас или и двамата сте се променили и не сте понесли промяната. Банално, но е така. И вече не сте същите. И... аз си мисля, че човек трябва да търси щастието си в крайна сметка, детенцето ти може би ще страда малко, но едва ли ще е за дълго - ще ви разбере, а и вие винаги ще сте си нейни родители, но тя ще поеме един ден по свой път, а ти не бива да си пропиляла целият си живот в страх да не страда. Това последното много го вярвам и имам лични наблюдения, често правим избор в името на децата ни, който те никога не биха пожелали от нас.

Оплаквам се, че много ме боли главата и корема, недоспала съм и едва гледам.
Съгласна съм със скрития текст.  Peace
Виж целия пост
# 335
Аз съм благодарна на майка ни за това, че е предприела тази крачка да се разведе с баща ни. Много негативни моменти ни е спестила. Трябва да се погледне и от тази гледна точка, когато се мисли за децата. Те няма да са по-добре, ако гледат всеки ден караници.
Виж целия пост
# 336
Искам да се оплача от новия облик на БГ-Мама - направо ми е*а мамата  ooooh!
Разногледа ставам вече и всичко взе да ми се размазва пред погледа, докато се ориентирам къде какво да гледам.
Имаше една тема за мнения по въпроса, но не я откривам. Ако успея ще ида и там да мрънкам, ако все още виждам и съм в състояние да се концентрирам  Crazy
Виж целия пост
# 337
И аз искам да се ОПЛАЧА от тъпия нов облик на сайта! Не мога да разбера кой кого цитирал, кой на къде писал и така. Тъжна история, а тъкмо свикнах със сайта... Недоумявам защо темите, в които пишем, трябва да са малка част от целият екран ooooh!
Виж целия пост
# 338
И аз искам да се ОПЛАЧА от тъпия нов облик на сайта! Не мога да разбера кой кого цитирал, кой на къде писал и така. Тъжна история, а тъкмо свикнах със сайта... Недоумявам защо темите, в които пишем, трябва да са малка част от целият екран ooooh!
Същото е и моето мнение.
Форумът реално заема половината от екрана. И едва успявам да прочета мненията от прекалените шарении.
Отгоре на всичко и търсачката като че ли не работи като хората - опитвах да търся една тема с нея и не излиза /а е сигурно че съществува/
Виж целия пост
# 339
Искам да се оплача от новия вид на форума! Изключително дискомфортно ми е и просто се улавям как на няколко пъти влизам, гледам половин минута объркано и излизам. Направо е некъв ужас да ви кажа!

п.с. извинявам се ако мнението ми излиза в неправилен раздел, на неправилно място, като цитат или под чуждо име - идея си нямам какво и къде правя.  Hug
Виж целия пост
# 340
Да се оплача и аз днес  - не стига, че продължаваме да сме болни с децата, ами и баба ми тая нощ си счупила тазобедрената става и в петък ще я оперират.  Sad
Аааа да измрънкам и за форума!!!
Виж целия пост
# 341
Форумът е повече от отвратителен!!!

Оплаквам се - на кръстопът съм. Чакам всичко да приключи и ми е ужасно зле.
И май се разболявам...
Виж целия пост
# 342
Форумът е повече от ужасен в този си вид, направо съм разногледа кое, какво и къде, като само ми се набива на очи страхотното несъответствие между аватар и подпис Crazy
За друго засега няма да се оплаквам, въпреки, че има какво Tired
Виж целия пост
# 343
Не харесвам новия вид на форума,писна ми да променят все по нещо.
Виж целия пост
# 344
+1 за ужасния форум,  по-скоро като недоволство. Какво му беше на стария облик?

Оплакването и мрънкането са автоматичен понижител на вибрацийте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия