Да се оплачем...

  • 7 483 418
  • 65 224
# 270
Нещо не се чувствам добре. Ако отида на лекар, знам на 100% още от сега какво ще ми изпишат.  Tired
Виж целия пост
# 271
Много съм изморена тези дни  Confused Всичко ме боли ... а имам работа и ангажименти с детето ...
Снощи се скарахме с мъжа ми . не мога да разбера защо всяко изказване на мнение от моя страна го приема като заяждане и каране ... Ужасно е просто с мъж водолей  ooooh!
Виж целия пост
# 272
Ох, Елия-колко познато, водните зодии мъже са егати хората честно Close (и у нас е така, само че ММ е рак) и все жената им крива  Close
Да се оплача-отдолу под нас има студенти, които миналата година не им се чуваше гласа, сега обаче... ooooh!
Всяка нощ се прибират около 1-2 часа и се почва бърборене на висок глас минимум половин час, а аз покрай детето страшно ми се разби съня и после не мога да заспя по 2 часа...Уж тропам, но уви-всеки ден е така, а няма как да направя забележка, защото свеки е луда на тема да сме изрядни пред хората и да се обичаме с комшиите (нищо че не общува с тях) #Cussing out Имам тапи за уши, но преди няколко месеца имах ужасна инфекция на ухото и сега не смея да ги ползвам, за да не стане пак някоя беля. Sad
Виж целия пост
# 273
След триседмично закъснение, инвестиране в тестове за бременност, допълнително окуражаване от страна на злата ми гинеколожка и пълно психясване от моя страна, днес ми дойде. Боли ме зверски. На работа съм. Мразя ненормалните си колеги. Мразя приятеля си, който беше на коледно рандеву на майната си и дори не подозира какво ми е в главата. Мразя и приятелите си, които почти всички са на ски. Всъщност аз дори не карам ски. Мразя ските. И зимата мразя. И хейтърски постове мразя.  #Crazy
Виж целия пост
# 274
Направо съм бясна, място не мога да си намеря втори ден вече #Cussing out Това безотговорно същество сина ми направо ми скъса нервите.Отвори му се възможност да започне отлична работа още от студентската скамейка, случайно, от нищото, а той я пропусна. Защото не си направил труда да си събере ума и да се отнесе отговорно към проверочния тест. Направил е тъпи, тъпи, непростими грешки. Видял ги след като си изпратил резюметата. ooooh! Трябваше да му се обадят за интервю. Не му се обадиха. Tired Кретен! Crossing Arms
Виж целия пост
# 275
Ох, Елия-колко познато, водните зодии мъже са егати хората честно Close (и у нас е така, само че ММ е рак) и все жената им крива  Close

Благодаря ти за подкрепата  Hug Просто съм убедена , че грешката не е в моя телевизор ... най ме дразни това , че обича да ми приписва думи и действия . Щяла съм да кажа еди какво си ... или съм щяла да направя нещо си ... Абе мамка му  Close никой не може да знае как ще реагирам аз , освен аз самата ... вечно е в някакви фантазии , някакви си негови интерпретации на ситуацията , абсолютно неадекватни естествено ... Изморих се , честно  Rolling Eyes
п.п. той Водолея не е ли въздушен знак ? Не че това има значение ...
Виж целия пост
# 276
Няма край тая кашлица ,бе  ooooh! На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи  Crossing Arms
Виж целия пост
# 277
Няма край тая кашлица ,бе  ooooh! На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи  Crossing Arms

Ако става въпрос за детето -искам само да ти споделя, че в БГ всички се опитваме да подтиснем кашлицата или уж да я овлажним и да вади секретите по-лесно. Бях като теб, детето кашля 3 месеца и нищо не помогна. Разказа ми се играта да слушам за всяко подкашляне. Тук -в Норвегия, никой не обръща внимание на кашлиците и не се дава нищо. Не водят децата на лекар за кашлица или сополи, на мен ми се скараха в Спешния център като я заведох първия път. Няма ли Т и то повече от 3 дни дете на лекар не се води. Единственото лекарство е -  детето да е навън. И повярвай ми, и аз не вярвах - минават. Минават без нищо - без лекарства, без стоене вкъщи. Не знам как става, но преди се шашках за всяко започнало кашляне и започвах с илачите, сега въобще. Не знам как това ще ти помогне, освен да се успокоиш и да не се притесняваш толкова от кашлицата на детето  Hug Ще мине!

Моето оплакване за деня е - искам да мрънкам за глупости. Повярвайте ми, много искам да нямам торбите си с проблеми и да се оплаквам за дреболии  Confused
Виж целия пост
# 278
Направо съм бясна, място не мога да си намеря втори ден вече #Cussing out Това безотговорно същество сина ми направо ми скъса нервите.Отвори му се възможност да започне отлична работа още от студентската скамейка, случайно, от нищото, а той я пропусна. Защото не си направил труда да си събере ума и да се отнесе отговорно към проверочния тест. Направил е тъпи, тъпи, непростими грешки. Видял ги след като си изпратил резюметата. ooooh! Трябваше да му се обадят за интервю. Не му се обадиха. Tired Кретен! Crossing Arms

Не се ядосвай, може да не е в него проблемът. Ако мястото е толкова хубаво, сигурно имат стотици и даже хиляди кандидати. А тогава знаеш как става - или с връзки, или с късмет.
Ако си беше направил отлично теста, а пак не го бяха поканили, по-добре ли щеше да се чувстваш?
Виж целия пост
# 279
На мнението ми в един популярен сайт, под статия за бежанците, написах: "Хора, нека бъдем по-милозливи!" и имам 147 минуса и 2 плюса.  Tired

Виж целия пост
# 280
Вчера ходих на гледачка ooooh!. Направи разчет на живота ми много подробно и с точности до там, че ако не си ми влизал в къщата няма как да ги знаеш. Всъщност знаех, че е добра и ми каза нещо, което исках да чуя и сега нямам смелостта да мечтая за него, защото ме е страх, че няма да се случи. Искрено се надявам да е права, защото в такава дупка съм попаднала и такъв кръстопът, че живота ми се преобърна на опаки и не знам на кой свят се намирам. Знам, че аз си го направих така...
Липсва ми темата 365 дни... Crossing Arms
Днес ми дойде на всичкото отгоре. От както спрях да правя секс, цикълът ми никога не е бил по-редовен- идва ми на 28-мия ден.... Crazy
И искам точно един определен човек- мисълта от това да искаш някой и да не можеш да го имаш, ме влудява!!!! Направо ми иде да се гръмна.
Виж целия пост
# 281
Няма край тая кашлица ,бе  ooooh! На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи  Crossing Arms

Ако става въпрос за детето -искам само да ти споделя, че в БГ всички се опитваме да подтиснем кашлицата или уж да я овлажним и да вади секретите по-лесно. Бях като теб, детето кашля 3 месеца и нищо не помогна. Разказа ми се играта да слушам за всяко подкашляне. Тук -в Норвегия, никой не обръща внимание на кашлиците и не се дава нищо. Не водят децата на лекар за кашлица или сополи, на мен ми се скараха в Спешния център като я заведох първия път. Няма ли Т и то повече от 3 дни дете на лекар не се води. Единственото лекарство е -  детето да е навън. И повярвай ми, и аз не вярвах - минават. Минават без нищо - без лекарства, без стоене вкъщи. Не знам как става, но преди се шашках за всяко започнало кашляне и започвах с илачите, сега въобще. Не знам как това ще ти помогне, освен да се успокоиш и да не се притесняваш толкова от кашлицата на детето  Hug Ще мине!

Моето оплакване за деня е - искам да мрънкам за глупости. Повярвайте ми, много искам да нямам торбите си с проблеми и да се оплаквам за дреболии  Confused
С две ръце съм съгласна с теб, за всичко. Извеждането на открито е ужасно важно за децата. И не два пъти на ден до ДГ и обратно с колата. Но, когато детето кашля и това го правим, за да го излекуваме, всичко това да става под лекарско наблюдение. Защото именно така с няколко месечно кашляне без висока Т на 3-4ти месец изведнъж можем да се окажем с пневмония. Peace
Виж целия пост
# 282
Няма край тая кашлица ,бе  ooooh! На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи  Crossing Arms

Ако можете, направете изследвания и консултации с алегролог.
Колежката беше така с нейното детенце, в момента е на безмлечна и безглутенова диета и е добре.
Но е скъпооо.
Виж целия пост
# 283
Няма край тая кашлица ,бе  ooooh! На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи  Crossing Arms

Ако можете, направете изследвания и консултации с алегролог.
Колежката беше така с нейното детенце, в момента е на безмлечна и безглутенова диета и е добре.
Но е скъпооо.
Предполагам колко е ужасно да се окаже, че не можеш да ядеш почти нищо.  Tired
Виж целия пост
# 284
Абе има алтернативи, но особено в БГ всичко е ужасно скъпо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия