(и у нас е така, само че ММ е рак) и все жената им крива 
Имам тапи за уши, но преди няколко месеца имах ужасна инфекция на ухото и сега не смея да ги ползвам, за да не стане пак някоя беля.
Това безотговорно същество сина ми направо ми скъса нервите.Отвори му се възможност да започне отлична работа още от студентската скамейка, случайно, от нищото, а той я пропусна. Защото не си направил труда да си събере ума и да се отнесе отговорно към проверочния тест. Направил е тъпи, тъпи, непростими грешки. Видял ги след като си изпратил резюметата.
Трябваше да му се обадят за интервю. Не му се обадиха.
Кретен!
(и у нас е така, само че ММ е рак) и все жената им крива 
Просто съм убедена , че грешката не е в моя телевизор ... най ме дразни това , че обича да ми приписва думи и действия . Щяла съм да кажа еди какво си ... или съм щяла да направя нещо си ... Абе мамка му
никой не може да знае как ще реагирам аз , освен аз самата ... вечно е в някакви фантазии , някакви си негови интерпретации на ситуацията , абсолютно неадекватни естествено ... Изморих се , честно
На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи
На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи 
Ще мине!
Това безотговорно същество сина ми направо ми скъса нервите.Отвори му се възможност да започне отлична работа още от студентската скамейка, случайно, от нищото, а той я пропусна. Защото не си направил труда да си събере ума и да се отнесе отговорно към проверочния тест. Направил е тъпи, тъпи, непростими грешки. Видял ги след като си изпратил резюметата.
Трябваше да му се обадят за интервю. Не му се обадиха.
Кретен! 

. Направи разчет на живота ми много подробно и с точности до там, че ако не си ми влизал в къщата няма как да ги знаеш. Всъщност знаех, че е добра и ми каза нещо, което исках да чуя и сега нямам смелостта да мечтая за него, защото ме е страх, че няма да се случи. Искрено се надявам да е права, защото в такава дупка съм попаднала и такъв кръстопът, че живота ми се преобърна на опаки и не знам на кой свят се намирам. Знам, че аз си го направих така...

На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи 
Ще мине!
На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи 
На доктор се обърнах последните 2 месеца и до лекарски кабинети път направих...е,няма и няма...Е,писна ми..Изморена съм ..Искам една нощ да спя спокойно,без да слагам термометри,вестници с мед и да дърпам сополи 
Препоръчани теми