Да се оплачем...

  • 7 483 771
  • 65 224
# 345
Искам да се оплача от новия облик на БГ-Мама - направо ми е*а мамата  ooooh!
Разногледа ставам вече и всичко взе да ми се размазва пред погледа, докато се ориентирам къде какво да гледам.
Имаше една тема за мнения по въпроса, но не я откривам. Ако успея ще ида и там да мрънкам, ако все още виждам и съм в състояние да се концентрирам  Crazy
И на мен нещо не върви като хората тоя нов облик, излизат ми темите до средата на екрана (вертикално), нещо не е направен като хората.
Виж целия пост
# 346
Искам да се оплача от новия облик на БГ-Мама - направо ми е*а мамата  ooooh!
Разногледа ставам вече и всичко взе да ми се размазва пред погледа, докато се ориентирам къде какво да гледам.
Имаше една тема за мнения по въпроса, но не я откривам. Ако успея ще ида и там да мрънкам, ако все още виждам и съм в състояние да се концентрирам  Crazy
И на мен нещо не върви като хората тоя нов облик, излизат ми темите до средата на екрана (вертикално), нещо не е направен като хората.

Присъединявам се към всеобщото оплакване от новата визия на форума. Ега ти тъпата идея е! Shocked В други теми споделят същото недоволство от "нововъведението". Блях! Close
Виж целия пост
# 347
Да ви споделя откритие на съфорумец. Ако искате бързо да прегледате дадена тема, без да ви блести и святка отвсякъде, идете на Отговор и четете оттам. Докато не са пипнали и там, де.
Виж целия пост
# 348
Ужасен е новият облик на сайта. Пресолили са манджата с тези реклами и шарении. Абсолютно бездарен дизайн, който залага на максимум ефекти на пиксел. Никаква функционалност и ориентация към потребителите. Не знам кой ги измисля тези нови "облици", но поне да се понаучат, да попрегледат как се прави. Ако искаха да направят нещо ново, да бяха избрали целева група и да тестват.   

За съжаление обликът е просто една страна на огромната комерсиализация на сайта, който отдавна вече цели единствено увеличаване на приходите от реклами. Форумците се разглеждат като "част от пейзажа" и безкритична публика, която консумира безумните статии и реклами. Не знам за вас, но при мен рекламите и "статиите" им имат обратен ефект. Черните точки за рекламодателите се натрупват при всяка дразнеща изскачаща шаренийка.

 
Виж целия пост
# 349
Точно влизам и аз да се оплача от новия облик на сайта - не ми харесва и това е  Naughty
Виж целия пост
# 350
Точно влизам и аз да се оплача от новия облик на сайта - не ми харесва и това е  Naughty

Абсолютно,  ужасен  е новия облик на сайта. Tired
Виж целия пост
# 351
И аз да се оплача наистина е ужасен новия дизайн. Close
Виж целия пост
# 352
Ето така е по-поносимо - разкарват се рекламите:

Инструкции на Profi_1 За Мозилата::

Инсталирате си Adblock plus.
С един клик върху Филтър Настройки ти се отваря ... първо само лявата част, която виждаш по-долу като един прозорец. Така както ти е с чек и свети Нова група с филтри натискаш Действия.
Това ти отваря и дясната част на този прозорец.Като натиснеш горе най-дясното бутонче Добави филтър ти се отваря празното прозорче редче под текста Филтър правило. В него копираш първо единият ред с тагове, който съм дала и натискаш големия Ентер на клавиатурата. Така то отива надолу и става като тези под прозорчето с чекчетата, дето ги виждаш вече направени при мен.


Това го повтаряш 3 пъти – т.е. за всеки ред с блокиращи тагове по отделно. Като приключиш трябва да виждаш, това което е при мен на втората картинка.
Това са блокиращите тагове /не съм сигурна, че терминологията ми е точна   /

bg-mamma.com##div.fn-table
bg-mamma.com##a.big-news
bg-mamma.com##div.sidebar-i


Накрая натискаш най-долу най-дясно бутончето затвори.
Виж целия пост
# 353
Отвратителна е новата визия, какво да направя, за да ми заема повече площ от екрана, с Хром съм?
Виж целия пост
# 354
Отвратителна е новата визия, какво да направя, за да ми заема повече площ от екрана, с Хром съм?

Виж в темата за коментари в Правила.
Виж целия пост
# 355
Ще ми помогне ли някой - аз съм с Опера?
Виж целия пост
# 356

Отивам да търся въпросната тема, но ако някой знае, ще ми е  по-лесно, че ми се насълзиха очите от взиране.  ooooh!
Виж целия пост
# 357

Отивам да търся въпросната тема, но ако някой знае, ще ми е  по-лесно, че ми се насълзиха очите от взиране.  ooooh!



Така съм си го центрирала.
Но в интерес на истината ако екранът не ми е на maximize, пак се получават някакви леки измествания.

За Хром, и отново чрез Stylebot.
Използват се margins - зададох стойност 100рх на десния.
Малко се уморих да повтарям за Stylebot - той де факто върши всичко за тези, които използват Хром. Но явно много няма кой да ме прочете.
Виж целия пост
# 358

Отивам да търся въпросната тема, но ако някой знае, ще ми е  по-лесно, че ми се насълзиха очите от взиране.  ooooh!



Така съм си го центрирала.
Но в интерес на истината ако екранът не ми е на maximize, пак се получават някакви леки измествания.

За Хром, и отново чрез Stylebot.
Използват се margins - зададох стойност 100рх на десния.
Малко се уморих да повтарям за Stylebot - той де факто върши всичко за тези, които използват Хром. Но явно много няма кой да ме прочете.

Трудно се чете днес.   Mr. Green
Благодаря, сега ще се пробвам.  Hug

Пак заема половината екран, не целия, така ли?
Виж целия пост
# 359
Омръзна ми някой,да не зачита труда и старанието ми в дадени области.И пак той ми повтаря,че ''за нищо не ставам'',че съм''глупава'' и т.н. И ме е яд,че този човек,говори тези неща защото е сърдит по съвсем др повод,но явно аз съм отдушника..яд ме е,че си го изкарва на мен...а уж ме обичаше....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия