Откривам и, че темата за 365 тайни вече е заключена, чувствам се ограбена
Малко патетично звуча,но представете си сядам на лаптопа след дълго отсъствие и изведнъж всичко е различно
Откривам и, че темата за 365 тайни вече е заключена, чувствам се ограбена
Малко патетично звуча,но представете си сядам на лаптопа след дълго отсъствие и изведнъж всичко е различно
Откривам и, че темата за 365 тайни вече е заключена, чувствам се ограбена
Малко патетично звуча,но представете си сядам на лаптопа след дълго отсъствие и изведнъж всичко е различно




като дойдат празници и треска ме тресе......аман .....няма ли да изкарам поне един празник спокойно и весело.....
има и още за мрънкане ама..........

Има и други лекари. Майната му. Майната им на всички, които са некоректни и всичко друго, но не и професионалисти.
Препоръчани теми