Грижи за косата - 94

  • 76 453
  • 763
# 345
Привет!Имам питане,което не ми дава мира много време вече! Crazy
Косата ми е гъста,със здрав косъм,къдрава.От около година,година и малко започна да се омазнява за един ден.Много е неприятно най-вече защото преди не  беше така,смело мога да кажа,че изобщо не знаех какво е мазна коса! ooooh!
Та всъщност въпроса ми е дали да се надявам,че ще спре да се омазнява?Или щом веднъж е започнала все така ще е..

Много се надявам да се оправи,даже спрях противозачатъчните,защото реших,че може да е от тях..
Виж целия пост
# 346
Здравейте,аз да кажа ,че днес се омазах с рициново масло + алкохол ,косата е много подредена и мекичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 347
Здравейте...имам супер странен проблем...никога през живота си не съм имала пърхут, а последния път, когато се къпах и косата ми изсъхна, сякаш направо беше покрита със сняг...някакви кошмарни огромни люспи, направо изпаднах в истерия...не знам от какво е , тъй като ползвам този шампоан от 1 година и никога не ми е създавал проблеми...другото странно е, че самия пърхут се появява след като си измия косата и ан другия ден и въобще другите дни го няма...някакви идеи
Виж целия пост
# 348
Здравейте...имам супер странен проблем...никога през живота си не съм имала пърхут, а последния път, когато се къпах и косата ми изсъхна, сякаш направо беше покрита със сняг...някакви кошмарни огромни люспи, направо изпаднах в истерия...не знам от какво е , тъй като ползвам този шампоан от 1 година и никога не ми е създавал проблеми...другото странно е, че самия пърхут се появява след като си измия косата и ан другия ден и въобще другите дни го няма...някакви идеи
Сърбеж има ли ? Определено е някаква реакция на кожата от продукт, помисли да не си ползвала нещо ново.
Виж целия пост
# 349
ansitka, за омазняването може да ползваш хума и/или коприва. Ако правиш домашни маски слагай алкохол хем да се усвоят съставките по-лесно, хем за изсушаване. Друг вариант е, ако си носиш косата спусната да я връзваш. По принцип, когато е намачкана или накъдрена по-бавно се омазнява.
Виж целия пост
# 350

Сърбеж има ли ? Определено е някаква реакция на кожата от продукт, помисли да не си ползвала нещо ново.
[/quote]

Теди, сърбеж имам само след като се измия и видя, че имам лющене, просто всичко става за една вечер и на другия ден...все едно нищо
Виж целия пост
# 351

Сърбеж има ли ? Определено е някаква реакция на кожата от продукт, помисли да не си ползвала нещо ново.

Теди, сърбеж имам само след като се измия и видя, че имам лющене, просто всичко става за една вечер и на другия ден...все едно нищо
[/quote]
Аз зимата имам проблеми със скалпа, лющи се само отпред на челото и кожата става по-чувствителна. При мен проблема идва от студеното време Peace
Виж целия пост
# 352
Предложете някаква купешка маска или балсам за подхранване и заздравяване, че трябва да си купувам.
Виж целия пост
# 353
не ми се вярва...това са 25 години и аз чак тази седмица ми се появява за 1 път...не ще да е от времето..ще следя какво става, надявам се да е нещо моментно...не може изведнъж да има пърхут Sad
Виж целия пост
# 354
Привет!Имам питане,което не ми дава мира много време вече! Crazy
Косата ми е гъста,със здрав косъм,къдрава.От около година,година и малко започна да се омазнява за един ден.Много е неприятно най-вече защото преди не  беше така,смело мога да кажа,че изобщо не знаех какво е мазна коса! ooooh!
Та всъщност въпроса ми е дали да се надявам,че ще спре да се омазнява?Или щом веднъж е започнала все така ще е..

Много се надявам да се оправи,даже спрях противозачатъчните,защото реших,че може да е от тях..

Нищо ли не си променила? Климата, средата, шампоан, боя, маска?  newsm78
Виж целия пост
# 355
Предложете някаква купешка маска или балсам за подхранване и заздравяване, че трябва да си купувам.
Само мога да споделя аз какво съм намислила да пробвам:на Балеа продуктите от ДМ.Много ги хвалят:шампоани,балсами,душ-гелове...
Виж целия пост
# 356
Здравейте! Нямам достатъчно време да чета цялата тема, но на мен от месец ми се случва нещо много странно. Никога не съм имала проблем с косопад с омазняване на косата единствено с това, че е тънка(гъста,но много тънка) от както родих и спрях да кърмя имам страшен косопад, постоянно ходя вързана и не мога да се справя, не знам как да намеря решение на проблема, купувах шампоани със всякакви заздравяващи ефекти и днес си купих Фитовал на капсули пък да видя дали ще помогне. Ще съм ви много благодарна за съвет, защото постоянно вадя косми от устата на бебето си Simple Smile

извинявам се ако се доблирам
Виж целия пост
# 357
Пак въпрос за биотин-а  newsm78  може ли кърмачка да го приема ??? Thinking
Виж целия пост
# 358
Специално това си спомням - пише да не се приема без консултация с лекар (при бременни и кърмачки) Peace

Скрит текст:
If you are pregnant, lactating or on prescribed medication, consult your health care professional before using this product. Discontinue use and consult your doctor if any adverse reactions occur.
Виж целия пост
# 359
proletno cvete,благодаря за съветите,някои от тях съм пробвала,но нямат особен ефект.

Mother of PrincesS ,не съм променяла нищо.Пробвала съм с различни шампоани-за мазна коса,за пърхот,за всякакъв тип...все така е!Маски спрях да ползвам точно заради проблема с омазняването.Само балсам слагам по дължина,защото пък краищата  са сухи.

Точно това ме тормози,че нищо не съм променяла,а косата ми се прецака.И още повече,като знам,че преди не беше така.  Cry Сега от миенето всеки ден започна да се изтощава!

Благодаря за отговорите   bouquet Ще чакам още някой да се включи!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия