Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 19

  • 54 020
  • 749
# 330
Първото, което ще направя другата седмица, е да изпия чаша мляко с нес кафе!!! Blush
А после две седмици ли се почива от режима или повече? И после се прави нов курс от 24 дни?
Виж целия пост
# 331
От утре я започвам и аз  а сега се връщам да дочета темата  Hug
Виж целия пост
# 332
Днес ми беше последният ден от режима.Издържах,урааааа Laughing
Сутринта забравих да се претегля, но около 4кг някъде свалих.Не е много, но пак е нещо.Пък и успях да стигна до края, което си е голям успех за мен.
Проучвам Точковата и май натам съм се запътила.Имам още около 3кг за сваляне, дано да стане.
Пожелавам на всички успех с режима и много свалени килограми Hug
Виж целия пост
# 333
Здравейте, чудех се дали мога да пия студен чай? Някой знае ли?
Виж целия пост
# 334
Ако имаш предвид този който се продава по магазините- Не мисля.
Може да си направиш чай без захар и да си го изстудиш, така можеш да пиеш колкото поискаш Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Здравейте,

От днес и аз съм на БВ с вас. Целта ми е 10кг. Ще се меря веднъж седмично, за да не се отчайвам.

Пожелавам много свалени кг на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 336
Добро утро, безвъглехидратки!  Mr. Green

mamamishi,  Hug
nellity - не, ако искаш купи си степче и си разтваряй - има и студен чай.
lorenka_des , успех ти пожелавам!  Wink
TETA1976, аз съм решила 2 седмици с по един ден, в който да си позволя нещо забранено, например искам да ходя на кино, но искам да си купя и  Popcorn, че то не е кино като хората Laughing Втория курс е по желание, ако искаш да сваляш още. Но вече трети курс чак след няколко месеца май беше.. Rolling Eyes
woman555, добре дошла!  Hug Няма проблеми да ползваш подсладители, но не прекалявай и ако можеш без тях - най-добре.
Ilieva2012, успех и на тебе!  Peace
Виж целия пост
# 337
Добро снежно утро Hug
Ей не ми се разделя с вас LaughingЧудя се каква да я подхващам Rolling EyesМай ще почивам десетина дни и пак тук...имам още поне 3кг за сваляне.Дано през почивката да не станат повече Laughing
Успех на новите попълнения и никакво отказване Naughty
Виж целия пост
# 338
Аз доста посвикнах с тоя начин на хранене и се чувствам много добре, така че доста ми повлия като цяло и дано си остане за в бъдеще.. Снощи си направих страхотен спанак със сиренце и яйца на фурна - е, така ми се услади, че не мога да опиша Simple Smile) Толкова да ми е липсвало сиренцето...  Laughing

Момичета, какво направиха тия хора с форума, прецакаха лентичките, изобщо тая нова визия е ужас, а скоро сигурно ще махнат и възможността да си ползваме старата... Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 339
Здравейте момичета.
Започнах - 57.00 кг.
1 ден - 55.700 кг.
Не знам как стана това, но сутринта 3 пъти се мерих и дори батериите вадих  Laughing
Кукумицина - добре заварила  Hug  - днес отново си изпих кафето без нищо и ще гледам да устискам до край.
Лека вечер момичета и много минусчета.....
Виж целия пост
# 340
Добро утро!!!  Mr. Green

За протокола - днеска ми е 5ти ден почивка и съм на НВ ВМХ (май така се пишеше), макар, че нищо високо мазнинно не съм погълнала  Laughing Хапвам и плод, сирене и ядки отвреме навреме.... Кантара си седи и върти +- 500 г. Още обаче очаквам МЦ и съм леко подута. И живот и здраве на 10 февруари пак започвам безвъглехидратната.
Виж целия пост
# 341
Уоман, в първите дни се изхвърля вода.
Виж целия пост
# 342
Здравейте.
Ден 2 - 55.100 кг.
Уоман, в първите дни се изхвърля вода.

- знам, но мислех, че ще е по-малко и постепенно. Явно доста вода съм задържала  #Crazy
Дано по-бързо започнат мазнинките да се топят - ма га ядох и ги трупах добре ми беше  Mr. Green
Лек ден момичета и пишете повече - отчитайте се - така се мотивирам да не се подам на изкушенията.  Crazy
Виж целия пост
# 343
Не можах да редактирам, затова пиша нов пост.
Ден 3 - 54.600 кг.
То май само аз си пиша - никой не е писал цял ден. Хайде момичета - ако има правещи диетата, пишете - нека се подкрепяме.
Много минусчета  Hug
Виж целия пост
# 344
sohappy ден не знам кой, ноо събирам коментари и хвалби.
Току що се връщам от магазина с пилешко филе за пържолки + гъби с лук и масло и зелева салатка.  chef Купих си и пудинг danette, да краси хладилника Mr. Green Хубава вечер и утре на кантарчетата - - -
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия