Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 19

  • 54 021
  • 749
# 360
Такаааа, да се отчета и аз! Приключих първия курс и съм - 6 см обиколка бедра! newsm44
За кг не знам, защото не се тегля, но обиколката ми е достатъчна! От вчера вмъкнах и млечните в храненето,две седмици ще съм така, а после още един курс без въглехидрати.
Пожелавам на всички силна воля и мнооого минусчета!
Виж целия пост
# 361
Добро утро момичета  kaffeetrmker_2

TETA1976 Браво на теб Simple Smile 
Аз с малки прегрешения и малко спорт да се отчета:
Ден 9: -3,200 кг. и 5 см от талията.   dance

Доволна съм. Днес мисля да хапна свинска пържола за обяд с домати и краставици а за вечеря бъркани яйца с кисели краставички.

Хубав ден момичета   bouquet


Виж целия пост
# 362
Браво, момичета! Много добри резултати!  Hug Hug Hug
Аз освен операцията другата седмица дето ми е на главата, взех, че закъсах и със зъбите и почти нищо не мога да ям. Довечера съм предвидила една крем супа от спанак да си правя, че работата е страшна. Stop
Виж целия пост
# 363
Кукумицина, ето малко идейки за пюрирани нисковъглехидратни неща:

1. Сварени, горещи яйца с масло (ако ядеш млечни - може и сирене, извара) - пюрираш го с пасатор или блендер.
2. Авокадо със сварени яйца (+ извара)
3. Всякакви зеленчукови супи, включително и супи с кайма, които като се пасират, може да се пият като бульон.
4. Пюре от варен карфиол с масло. Това е уникално вкусно нещо, замества идеално всяко картофено пюре.
5. Печен алабаш който можеш да си пюрираш след като опечеш.


На прима виста това се сещам, е допълвам ако ми хрумне още нещо.
Виж целия пост
# 364
Здравейте момичета  Hug
TETA1976  - леле - страхотен резултат - направо невероятен! Поздравления!!!
Ilieva2012 - много добър резултат до тук - все така и занапред!  Peace
Кукумицина - много лошо това със зъбите - дано бързо се оправят нещата  Hug
Аз съм си режимна, не съм прегрешавала досега. Днес ми е 11 ден - меря се всеки ден и понеже съм в МЦ малко бях вдигнала килата, чак днес кантара показа теглото, което постигнах преди МЦ. Дано вече да са само минусчета  Praynig До тук - 2,600 кг. Толкова добре тръгнах отначало - това МЦ прецака нещата - сега като почна и да задържам и не знам. Но дрехите станаха малко по-широки  bowuu
Аз си записвам кг. всеки ден и накрая ще дам отчет - мерките ги измерих първия ден - на финала ще споделя и тях. Лек ден и много минусчета.
Виж целия пост
# 365
И аз не можах да повярвам на резултата!Вчера обух едни дънки, които си ги купих лятото и установих,че ги събувам, без да ги разкопчавам!А със сигурност не съм ги купила толкова големи  Joy
Мъжът ми също оцени резултата и реши че и той ще минава на нашата диета! Laughing
Виж целия пост
# 366
Здравеите
четох ви ,четох и накрая почнах , днес ден- 1
дано не се издъня, че много са ми отеснели дънките
искам да питам , четох някъде че си приготвяте домашна майонеза
как точно я правите , аз опитах преди малко и стана едно течно нищо Embarassed
и после в какви количества може от нея ?
а слънчогледови семки може ли да се ядат , в предвид че мазнината е позволена ?!
Виж целия пост
# 367
Аз правя майонеза с 1 яйце и 400 мл. зехтин, щипка сол и щипка лимонтозу.
Става гъста.
Виж целия пост
# 368
Вивиан, много благодаря за идейките!!  Hug Hug  bouquet

Обезателно ще пробвам нещо, имам тъкмо авокадо. И да, все още мога млечни...

А майонезата точно каква е технологията, защото аз страшно рядка я правя и два пъти неуспешни опити, та реших повече да не правя...  Blush

И аз да се похваля - -700 г. още и общо - 4,5 кг. Но вчера ядох много малко  заради зъбите, та може и за това да е. newsm78
Виж целия пост
# 369
Да се отчета, днес официално приключик, макар че снощи хапнах картофки на пара, та от 72 на 63  bowuu малко почивка 2 седмици с млечни и плодчета и на 24 пак започвам, може и по-рано. Успех на всички
Виж целия пост
# 370
Да се отчета, днес официално приключик, макар че снощи хапнах картофки на пара, та от 72 на 63  bowuu малко почивка 2 седмици с млечни и плодчета и на 24 пак започвам, може и по-рано. Успех на всички
Ехааааа, браво на теб, страхотен резултат smile3501
Аз се каня да започвам пак от утре Rolling EyesКукумицина, ти не беше ли също от 10-ти ново завъртане?
Припомнете ми как стоеше положението със зеленият боб, че това ще готвя днес Simple Smile
Виж целия пост
# 371
samjones, искам и аз 63 smile3518 Браво на тебе!!! Hug

mamamishi, да от 10ти мислех, ама мисля от 12ти - сряда, за да ми мине операцията най-добре. Та съм с теб по принцип Peace
За зеления боб мисля няма проблем.
Виж целия пост
# 372
Здравейте момичета! Прочетох всичките ви коментари и се реших почвам и аз от утре та да видим.Имам да смъквам 15 кг.Лека вечер!
Виж целия пост
# 373
Здравейте момичета! Прочетох всичките ви коментари и се реших почвам и аз от утре та да видим.Имам да смъквам 15 кг.Лека вечер!
Добре дошла Hug
И аз планирам от утре, дано нещо не ме възпрепятства, че последните дни все нещо сладичко се озовава в устата ми...случайно Laughing
Виж целия пост
# 374
 mamamishi поне няма да съм самичка,чудя се как ще издържа но ще пробвам.Да попитам  може ли домати от консерва да се хапват ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия