Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 060
  • 745
# 135
Може ли някой да провери този номер rc638541639cn , изпратена е на 2 - 3 февуари, а още не мога да проверя.
Виж целия пост
# 136
Благодаря....Зехира...ще чакам , толкова дълго не се  е бавила пратка друг път...  bouquet
Виж целия пост
# 137
Момичета някой поръчвал ли е подобен вид пижами и с какво качество са? Доближават ли се до английските или не си заслужава риска.
http://www.aliexpress.com/item/cartoon-spiderman-winnie-tigger-k … n/1602480676.html
Виж целия пост
# 138
teodorayor темата не е за коментари на поръчки,но ние имаме няколко ,хубави са, заповядай в темата за поръчки от сайта
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=764759.new;topicseen#new
elan пазаруваме и има теми за сайта,ти как плащаш?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=722566.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760006.0
Виж целия пост
# 139
благодаря, ще разгледам - с виртуална виза, но не ми прие плащането и затова поръчах от друг сайт, но няма да е зле да разбера как става и там без да минава през пей пал.
Виж целия пост
# 140
Здравейте! Имам две пратки от Китай със следните номера: RC511114055CN и RC519086713CN от различни търговци. И двете са пристигнали в България , соътветно на 14.02 в Ямбол и на 12.02 в Бургас. Проблемът е, че съм дал адрес  в Севлиево. Говорих днес по телефона със служителка от БУЛПОСТ, която ми каза,че китайците са сбъркали тракинг номерата, в което аз лично се съмнявам. Писах на китайските търговци, че искам нови номера, тъй като тези които са ми дали вероятно са сгрешени. Чакам отговор. И все пак не ми се вярва пък и двата да са сгрешени /като знам какви са ни услугите в България/. Вие какво бихте ме посъветвали, как да постъпя?
Виж целия пост
# 141
За колко време пристигат пратките със Швейцарските пощи?За първи път чакам такава поръчка newsm78
Виж целия пост
# 142
Здравейте. Може ли да ми проверите пратка с тракинг номер RC607539745CN? Направена е на 9.01 и оттогава ни вест, ни кост от нея. Писах на продавача на 13.02, отговора беше, че още е рано да се появи в системите им.  Shocked
Какво бихте ме посъветвали да направя? Остават ми 10 дни до приключване на поръчката.
Благодаря Ви   bouquet
Виж целия пост
# 143
Привет! Ще съм благодарна някой да ми помогне с прослядяване на тази пратка от 4.02.    RB655229806CN ! Пробвах, разбира се в сайтовете от 1 стр., но никъде нищо не излиза!
Благодаря!
Виж целия пост
# 144
Здравейте,дали бихте могли да  ми помогнете с проследяването на този тракинг номер: RF203137706SG
Изпратена е на 11.02.2013, но от тогава е с един статут изпратена за БГ но изписва че още е в Сингапур:(
Нормално ли е да няма движение от 15-ти насам?
Виж целия пост
# 145
Здравейте,дали бихте могли да  ми помогнете с проследяването на този тракинг номер: RF203137706SG
Изпратена е на 11.02.2013, но от тогава е с един статут изпратена за БГ но изписва че още е в Сингапур:(
Нормално ли е да няма движение от 15-ти насам?

Изпратена е към България, движи си се Peace Няма как всеки ден да има движение.. Има диапазон от време, в който е напълно нормално да няма промяна в статуса (понякога може да е дори месец) Wink

Виж целия пост
# 146
Привет! Ще съм благодарна някой да ми помогне с прослядяване на тази пратка от 4.02.    RB655229806CN ! Пробвах, разбира се в сайтовете от 1 стр., но никъде нищо не излиза!
Благодаря!

На 4.02 е поръчана или тогава е изпратена?
И при мен не излиза, но ако е изпратена по-късно няма особен повод за притеснение, освен ако продавачът не е съмнителен.
Виж целия пост
# 147
здравейте, някой да знае какво означава този статус, Dispatch Pre-Alert 16/02/2014   MPC PMIH (KLIA)
Виж целия пост
# 148
В сайта на Български пощи виждам,че поръчката ми от вчера е в моя град.Какво следва оттук нататък-ще ми се обадят ли по телефона,че имам пратка,аз ли трябва да ходя да питам или ще ми я донесат на адреса-пакетчето е малко-калъф за четец?
Виж целия пост
# 149
В сайта на Български пощи виждам,че поръчката ми от вчера е в моя град.Какво следва оттук нататък-ще ми се обадят ли по телефона,че имам пратка,аз ли трябва да ходя да питам или ще ми я донесат на адреса-пакетчето е малко-калъф за четец?

Два са варинатите- получваш пощенско известие,че имаш пратка и отиваш до пощата да си я получиш. Ако е нещо малко, могат да ти го донесат директно.  Wink
Третият вариант-щом си сигурна,че вече е в твоята пощенска станция, иди на място и си я поискай  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия