Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 061
  • 745
# 330
а колко време тр да остава след като е шипната за да се пусне диспут  newsm78

Ако няма никакво движение и никаква комуникация с продавача, мисля,че по всяко време може да пусне диспут с основание "грешен проследяващ номер" или нещо подобно беше  Peace
Ако има движение аз чакам до край и удължавам срока, да чукна на дърво, нямам случай с неполучена пратка  Wink

bulgari_bs то няма вариант всички да са читави, където и да поръчваш е същата работа  Laughing ама за това си има диспути и прочие.  Peace
Виж целия пост
# 331
а колко време тр да остава след като е шипната за да се пусне диспут  newsm78

Ако няма никакво движение и никаква комуникация с продавача, мисля,че по всяко време може да пусне диспут с основание "грешен проследяващ номер" или нещо подобно беше  Peace
Ако има движение аз чакам до край и удължавам срока, да чукна на дърво, нямам случай с неполучена пратка  Wink

bulgari_bs то няма вариант всички да са читави, където и да поръчваш е същата работа  Laughing ама за това си има диспути и прочие.  Peace


е да да но дано не се стига до такива неща.. Peace
Виж целия пост
# 332
Ох,никъде не ми излиза този код:RC175827835CN   Поръчката е пусната още на 9.01 да не са дали грешен код? ooooh!

Не ми излиза никъде и на мен този код. Аз нямаше да чакам толкова време, а досега да съм отворила диспут. А на китаеца писала ли си?
Виж целия пост
# 333
а колко време тр да остава след като е шипната за да се пусне диспут  newsm78

Ако няма никакво движение и никаква комуникация с продавача, мисля,че по всяко време може да пусне диспут с основание "грешен проследяващ номер" или нещо подобно беше  Peace
Ако има движение аз чакам до край и удължавам срока, да чукна на дърво, нямам случай с неполучена пратка  Wink

bulgari_bs то няма вариант всички да са читави, където и да поръчваш е същата работа  Laughing ама за това си има диспути и прочие.  Peace
еми няма движение,номера не излиза никъде на 14,02 е пратена на часовника пише 41days 18hours 34minutes 37seconds  от 60 общо за доставка, 18 дни нищо и никъде,писах му къде ли не и на чата и на пощата,никъде не отговаря, единствено когато направих поръчката ми отговори на въпроса дали ще ги прати преди новата кит год,отговора беше не и това е,четох му отзивите,няколко негови клиенти които са пазарували казват че му е супер дълга и бавна доставката към 4-5 седмици,и като добавя още 2 за кит нов год и докато ги обработи, егати ooooh!,мисля да изчакам и тази седмица,и ако няма нищо ще му пратя прощално предупредително послание и ако не отговори може да повдигна диспут,какво ще кажеш newsm78
Виж целия пост
# 334
а колко време тр да остава след като е шипната за да се пусне диспут  newsm78

Ако няма никакво движение и никаква комуникация с продавача, мисля,че по всяко време може да пусне диспут с основание "грешен проследяващ номер" или нещо подобно беше  Peace
Ако има движение аз чакам до край и удължавам срока, да чукна на дърво, нямам случай с неполучена пратка  Wink

bulgari_bs то няма вариант всички да са читави, където и да поръчваш е същата работа  Laughing ама за това си има диспути и прочие.  Peace
еми няма движение,номера не излиза никъде на 14,02 е пратена на часовника пише 41days 18hours 34minutes 37seconds  от 60 общо за доставка 18 дни нищо и никъде,писах му къде ли не и на чата и на пощата,никъде не отговаря, единствено когато направих поръчката ми отговори на въпроса дали ще ги прати преди новата кит год,отговора беще не и това е,четох му отзивите,няколко негови клиенти които са пазарували казват че му е супер дълга и бавна доставката към 4-5 седмици,и като добавя още 2 за кит нов год и докато ги обработи, егати ooooh!,мисля да изчакам и тази седмица,и ако няма нищо ще му пратя прощално предупредително послание и ако не отговори може да повдигна диспут,какво ще кажеш newsm78
По принцип думата "диспут" ги прави особено сговорчиви  Laughing Така,че идеята с предупредително послание е добра  Wink
Виж целия пост
# 335
lateralusНе бързай с диспута. Да, знам, че е много неприятно като няма отговор на питанията ти, но те не са длъжни да отговарят/а и като чета някои отговори.. английският им е ooooh!/. Както и сам виждаш има много пратки без инфо по сайтовете, но си идват.
Доколкото разбирам остават 41 дни. На 39-40 ден /1-2 дни преди края/, ако все още нищо не си получил и няма инфо-пусни диспут за неполучена пратка и/или грешен проследяващ номер.  Peace
Виж целия пост
# 336
а колко време тр да остава след като е шипната за да се пусне диспут  newsm78

Ако няма никакво движение и никаква комуникация с продавача, мисля,че по всяко време може да пусне диспут с основание "грешен проследяващ номер" или нещо подобно беше  Peace
Ако има движение аз чакам до край и удължавам срока, да чукна на дърво, нямам случай с неполучена пратка  Wink

bulgari_bs то няма вариант всички да са читави, където и да поръчваш е същата работа  Laughing ама за това си има диспути и прочие.  Peace
еми няма движение,номера не излиза никъде на 14,02 е пратена на часовника пише 41days 18hours 34minutes 37seconds  от 60 общо за доставка 18 дни нищо и никъде,писах му къде ли не и на чата и на пощата,никъде не отговаря, единствено когато направих поръчката ми отговори на въпроса дали ще ги прати преди новата кит год,отговора беще не и това е,четох му отзивите,няколко негови клиенти които са пазарували казват че му е супер дълга и бавна доставката към 4-5 седмици,и като добавя още 2 за кит нов год и докато ги обработи, егати ooooh!,мисля да изчакам и тази седмица,и ако няма нищо ще му пратя прощално предупредително послание и ако не отговори може да повдигна диспут,какво ще кажеш newsm78
По принцип думата "диспут" ги прави особено сговорчиви  Laughing Така,че идеята с предупредително послание е добра  Wink
да ти кажа най смешната ми случка,поръчах си един часовник за 3 евро Joy,и пристига часовника за около 3 седмици,преди това им писах какво се случва ,и хората ми отговориха веднага продукта бил свършил но после бил пратен и ми се извиниха за причиненото неудобство и тн тн и да не се притеснявам,отварям аз пакета и какво да видя,целия омазан с някакво лепило или боя не можах да разбера точно и си викам кво пък толкова, обаче тръгвам да си го слагам и виждам че няма закопчалка Joy Joy hahaha,и се ядосах и им писах какво правиме и дали да повдигам диспут или ще ми пратят нов,отговора беше да им пратя снимка,след което веднага ми се извиниха още 5 пъти Grinning казаха че пращат веднага нов със синг пощи за по бързо вместо с китайските и да не съм пишел негативен отзив и пак още 5 извинения,направо се трогнах Peace
Виж целия пост
# 337
lateralusНе бързай с диспута. Да, знам, че е много неприятно като няма отговор на питанията ти, но те не са длъжни да отговарят/а и като чета някои отговори.. английският им е ooooh!/. Както и сам виждаш има много пратки без инфо по сайтовете, но си идват.
Доколкото разбирам остават 41 дни. На 39-40 ден /1-2 дни преди края/, ако все още нищо не си получил и няма инфо-пусни диспут за неполучена пратка и/или грешен проследяващ номер.  Peace
защо да не са длъжни да отговарят,има ли го написано някъде,освен това другите как го правят или поне повечето,иначе засега ще чакам няма да пускам диспут,рано е още,но все пак малко се притеснявам да не е късно като намалее времето за доставка newsm78
Виж целия пост
# 338
Да, хубаво е да отговарят, но няма как да ги задължиш.  Rolling Eyes
А времето, което ти се отброява-това е и времето в което можеш да отвориш диспут. Иначе след като изтече Али-то автоматично променят статуса на получена и нищо не можеш да направиш след това.
А аз изчаквам последните дни /в такива случаи-без инфо, комуникация и пратка/, за да намаля шансовете да ми удължат срока на доставката.  Mr. Green
Виж целия пост
# 339
Някаква идея какво е 交航, CAN, 保加利亚. За първи път го срещам.Нещо подобно на 交航, PEK ли е?
Виж целия пост
# 340
Някаква идея какво е 交航, CAN, 保加利亚. За първи път го срещам.Нещо подобно на 交航, PEK ли е?
квадратчетата са китайски символи,какъв е целия статус,или номера дай за да погледна и аз  newsm78
Виж целия пост
# 341
Някаква идея какво е 交航, CAN, 保加利亚. За първи път го срещам.Нещо подобно на 交航, PEK ли е?

Да, като PEK е  Laughing Означава,че лети за България, явно тези дни ползват друго летище  Wink

lateralus до последния ден на срокът за доставка никога не е късно за диспут  Peace
Виж целия пост
# 342
Някаква идея какво е 交航, CAN, 保加利亚. За първи път го срещам.Нещо подобно на 交航, PEK ли е?

Да, като PEK е  Laughing Означава,че лети за България, явно тези дни ползват друго летище  Wink

lateralus до последния ден на срокът за доставка никога не е късно за диспут  Peace
знам го това до последния ден но не ми се иска да чак до тогава за да се разбере каква е случката на 15,04 изтича доставката
Виж целия пост
# 343
Здравейте може ли някой да ми каже какви са тези Шведски пощи.И този номер какво става с него,за първи път поръчвам и пристига с тези пощи.RE664349285SE
Виж целия пост
# 344
Здравейте може ли някой да ми каже какви са тези Шведски пощи.И този номер какво става с него,за първи път поръчвам и пристига с тези пощи.RE664349285SE

Статусът е 2014-03-06 10:00, Order in transit, дестинацията е България  Peace Според мен няма повод за притеснение. Проверявай тук http://www.17track.net/index_en.shtml  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия