Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 060
  • 745
# 405
RC364324325CN  -моля някой да помогне с проследяването  Praynig



още е в Китай

Хм......от 27.януари е поръчката и още е в Китай..... ooooh! Whistling

Все пак благодаря!  bouquet



не знам от кога ти е поръчката но на 27.02.14 е приета в китайски пощи  Peace
Виж целия пост
# 406
snow22   bouquet  bouquet Странно , моята не се показва в БГ пощи , следя я в два други сайта  newsm78 newsm78 Ох , ooooh! ooooh! за 19 март ми трябваше , че е подарък и то скъпичък -ама ще чакам , къде ще ходя - и рожденика  и той ще чака Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 407
Може ли да ми пишете как да питам китаеца, че не ми излиза пратката.RC292449310CN вече 13 дни, не ми излиза.
Виж целия пост
# 408
Може ли да ми пишете как да питам китаеца, че не ми излиза пратката.RC292449310CN вече 13 дни, не ми излиза. Малко съм зле с английския. Embarassed
Виж целия пост
# 409
Може ли да ми пишете как да питам китаеца, че не ми излиза пратката.RC292449310CN вече 13 дни, не ми излиза. Малко съм зле с английския. Embarassed



еми до 15 дена е нормално да не излезе,използвай преводач аз така правя,а ако сумата е малка може и с обикновена поща да е пуснал поръчката
Виж целия пост
# 410
Може ли да помоля за малко помощ Blush
това е кода на пратката RC358031557CN
обаче пише доставена, а на мен никъде не ми излиза. Май нещо не се ориентирам правилно newsm78
Цитат
Order Number:
61302367818564
Status:
The seller has shipped your order

п.с. в профила ми получих съобщение да потвърдя доставка newsm78
Виж целия пост
# 411
Може ли да помоля за малко помощ Blush
това е кода на пратката RC358031557CN
обаче пише доставена, а на мен никъде не ми излиза. Май нещо не се ориентирам правилно newsm78
Цитат
Order Number:
61302367818564
Status:
The seller has shipped your order

п.с. в профила ми получих съобщение да потвърдя доставка newsm78
от кога е поръчката, на мен нищо не ми излиза като информация
Виж целия пост
# 412
5-6 дни някъде.
Виж целия пост
# 413
Здравейте след като виждам това инфо в сайта на Бг пощи да разбирам ли че е в България?
6 Mar 2014 02:00:00   SINGAPORE   SINGAPORE SO2   Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина      
Виж целия пост
# 414
Здравейте след като виждам това инфо в сайта на Бг пощи да разбирам ли че е в България?
6 Mar 2014 02:00:00   SINGAPORE   SINGAPORE SO2   Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина      


Синагпурските пощи по принцип излизат от самото начало в български пощи  Peace Твоята пратка пътува  Wink

tinki_15 пратките излизат до 10-15 дни след изпращането, ще се появи спокойно  Wink
Виж целия пост
# 415
Може ли да помоля за малко помощ Blush
това е кода на пратката RC358031557CN
обаче пише доставена, а на мен никъде не ми излиза. Май нещо не се ориентирам правилно newsm78
Цитат
Order Number:
61302367818564
Status:
The seller has shipped your order

п.с. в профила ми получих съобщение да потвърдя доставка newsm78

Аз не виждам да пише доставена, пише че е изпратена.
The seller has shipped your order

След като се изпрати се появява бутон да се потвърди получаване, което следва да направиш, когато я получиш.
Виж целия пост
# 416
Здравейте след като виждам това инфо в сайта на Бг пощи да разбирам ли че е в България?
6 Mar 2014 02:00:00   SINGAPORE   SINGAPORE SO2   Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина      


Синагпурските пощи по принцип излизат от самото начало в български пощи  Peace Твоята пратка пътува  Wink

tinki_15 пратките излизат до 10-15 дни след изпращането, ще се появи спокойно  Wink



не не при мен не ми излиза от самото начало!Днес за първи път ми излезе а е излетяла на 6 мисля беше
Виж целия пост
# 417
Здравейте след като виждам това инфо в сайта на Бг пощи да разбирам ли че е в България?
6 Mar 2014 02:00:00   SINGAPORE   SINGAPORE SO2   Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина      


Синагпурските пощи по принцип излизат от самото начало в български пощи  Peace Твоята пратка пътува  Wink

tinki_15 пратките излизат до 10-15 дни след изпращането, ще се появи спокойно  Wink



не не при мен не ми излиза от самото начало!Днес за първи път ми излезе а е излетяла на 6 мисля беше
При мен някой въобще не излизат, даже се изненадвам като ми се обадят от пощата, че имам пакет  newsm78 китайска му работа.
Виж целия пост
# 418
Здравейте след като виждам това инфо в сайта на Бг пощи да разбирам ли че е в България?
6 Mar 2014 02:00:00   SINGAPORE   SINGAPORE SO2   Send item abroad (EDI-received) Изпращане на Изх.пратка в чужбина      


Синагпурските пощи по принцип излизат от самото начало в български пощи  Peace Твоята пратка пътува  Wink

tinki_15 пратките излизат до 10-15 дни след изпращането, ще се появи спокойно  Wink



не не при мен не ми излиза от самото начало!Днес за първи път ми излезе а е излетяла на 6 мисля беше
При мен някой въобще не излизат, даже се изненадвам като ми се обадят от пощата, че имам пакет  newsm78 китайска му работа.

точно хахаа
Виж целия пост
# 419
Здравейте! Може ли някой да ми каже какво означава статус NULL и дестинация CAN? Поръчката е RB939649785CN и не се движи от 1 седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия