Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 060
  • 745
# 390
Здравейте , някой може ли да ми даде примерна хронология на тракинг със шведски пощи, защото моя от 27 стои на статус ТРАНЗИТ и се чудя  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 391
Здравейте , някой може ли да ми даде примерна хронология на тракинг със шведски пощи, защото моя от 27 стои на статус ТРАНЗИТ и се чудя  newsm78 newsm78
да как е номера
Виж целия пост
# 392
RE673413503SE        аз го виждам , обаче незнам какво да очаквам  дълго ми се струва да лети от 27 февруари . Whistling
Виж целия пост
# 393
2014-03-10 11:16, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е приета
2014-03-10 09:38, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е в добро състояние
2014-03-10 08:19, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката e получена
2014-03-10 06:16, BULGARIA, Burgas, Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка
2014-03-09 16:02, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал
2014-03-09 15:03, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция


Здравейте това значи ли че е в моята пощенска станция! Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 394
RE673413503SE        аз го виждам , обаче незнам какво да очаквам  дълго ми се струва да лети от 27 февруари . Whistling
не търси логика,има пратки които идват бързо други не ,тя е пратена примерно за бг но може да ги групират кой знае и да си чака някъде а ти примерно си мислиш че пътува,и аз чакам доста неща от януари ,стояли са ми пратки по 2 седмици че и повече откакто са ги пратили уж за бг Rolling Eyes
Виж целия пост
# 395
2014-03-10 11:16, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е приета
2014-03-10 09:38, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е в добро състояние
2014-03-10 08:19, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката e получена
2014-03-10 06:16, BULGARIA, Burgas, Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка
2014-03-09 16:02, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал
2014-03-09 15:03, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция


Здравейте това значи ли че е в моята пощенска станция! Mr. Green Laughing
още не в твоя пощ клон но следващата стъпка е към него и ще полуиш известие  Peace
Виж целия пост
# 396
2014-03-10 11:16, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е приета
2014-03-10 09:38, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е в добро състояние
2014-03-10 08:19, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката e получена
2014-03-10 06:16, BULGARIA, Burgas, Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка
2014-03-09 16:02, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал
2014-03-09 15:03, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция


Здравейте това значи ли че е в моята пощенска станция! Mr. Green Laughing

Да  Peace
Виж целия пост
# 397
2014-03-10 11:16, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е приета
2014-03-10 09:38, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката е в добро състояние
2014-03-10 08:19, БЪЛГАРИЯ, БУРГАС, Пратката e получена
2014-03-10 06:16, BULGARIA, Burgas, Receive item at delivery office (Inb) Получаване на Вх.пратка в станцията на Доставка
2014-03-09 16:02, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал
2014-03-09 15:03, BULGARIA, SOFIA LC/AO, Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция


Здравейте това значи ли че е в моята пощенска станция! Mr. Green Laughing

Да  Peace


ехааааааа този китаец много експресен хихи аа те от нашата поща известия не пращат!Аз живея на 2 минути хахаха Simple Smile ще отида сега да видя..Супер дано и в пакета пратката да е ок!Благодаря!Много съм хепи! Peace
Виж целия пост
# 398
Може ли някой да провери този номер,пратено е на 20.02,никъде не ми излиза нищо,а и продавачът не ми отговаря RB681059243CN
Виж целия пост
# 399
Може ли някой да провери този номер,пратено е на 20.02,никъде не ми излиза нищо,а и продавачът не ми отговаря RB681059243CN
не излиза нищо да не е нещо дребно
Виж целия пост
# 400
Здравейте , някой може ли да ми даде примерна хронология на тракинг със шведски пощи, защото моя от 27 стои на статус ТРАНЗИТ и се чудя  newsm78 newsm78



http://prikachi.com/images/824/7148824f.jpg
Виж целия пост
# 401
Може ли някой да провери този номер,пратено е на 20.02,никъде не ми излиза нищо,а и продавачът не ми отговаря RB681059243CN
не излиза нищо да не е нещо дребно
ето това е http://www.aliexpress.com/snapshot/6014992085.html
Виж целия пост
# 402
RC364324325CN  -моля някой да помогне с проследяването  Praynig
Виж целия пост
# 403
RC364324325CN  -моля някой да помогне с проследяването  Praynig



още е в Китай
Виж целия пост
# 404
RC364324325CN  -моля някой да помогне с проследяването  Praynig



още е в Китай

Хм......от 27.януари е поръчката и още е в Китай..... ooooh! Whistling

Все пак благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия