?Въпроси всякакви?

  • 5 607 453
  • 96 496
# 28 530
В Лидл е на кампании  Crossing Arms . Гадове такива  Laughing .

Сега ще кажа да проверяват в италиянски магазини ... ако намерят  Mr. Green.
Виж целия пост
# 28 531
Здравейте момичета , трябва да си подновя договора с един от мобилните оператори,та въпроса ми е кога трябва да отида,за да не плащам 2 такси.Отчитането на номера ми е на 22 дата от месеца.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 28 532
Добър ден момичета ! Мога ли да попитам някои от вас ,които имат малки деца ..на възраст от 2- 10 години,да ми помогнете с линкчета за занимателни детски игри...?!Предварително благодаря !
Мочта дъщеря се забавлява тук http://www.manicheta.com/

Здравейте момичета , трябва да си подновя договора с един от мобилните оператори,та въпроса ми е кога трябва да отида,за да не плащам 2 такси.Отчитането на номера ми е на 22 дата от месеца.
Благодаря предварително.

Когато аз  си смених оператора, за стария сметката е засечена до деня на прехвърлянето, а в новия започва да тече от датата на прехвърляне и не е имало дублиране на такси или най-много деня на прехвърляне да фигурира в двете фактури. Peace Преместих се в последния месец, преди изтичането на договора.
Виж целия пост
# 28 533
въпросът е за подновяване , а не за прехвърляне на номер към друг оператор.
аз мисля ,че няма нужда да ходиш никъде. просто след 22 число пак ще си при този оператор и пак на същия план. само че вече ще си свободен агент - т.е. няма да си зависима от договор и може да го прекратяваш когато си поискаш без да плащаш неустойка.
Виж целия пост
# 28 534
Колко време преди изтичане е валиден задграничен паспорт?
Виж целия пост
# 28 535
6 месеца след напускане на страната,в която ще се пребивава трябва да е валиден.
Виж целия пост
# 28 536
Добър ден момичета ! Мога ли да попитам някои от вас ,които имат малки деца ..на възраст от 2- 10 години,да ми помогнете с линкчета за занимателни детски игри...?!Предварително благодаря !
Мочта дъщеря се забавлява тук http://www.manicheta.com/

В книжарниците има голям избор от занимателни игри, книжки за оцветяване, креативни игри. Мога да препоръчам Бърборино, Питко Любопитко и много други. Само трябва да се разгледа какво се предлага. Защо трябва непременно да е на компютър  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 537
Именно аз не давам да се доближава засега до компютъра всичко ни е на хартиен носител.Цял живот после ще се дзвери пред монитора така или иначе.И без това децата не четат.
Виж целия пост
# 28 538
Кажете, моля ви, откъде да си купя халат? 1.60м. съм и най-малкият размер винаги ми е ужасно широк и ме обгръща няколко пъти едва ли не. А в ръкавите съм като Василиса Умница. Три лебеда могат да влязат. Юношеска серия ли да търся, детска ли?  ooooh!
Виж целия пост
# 28 539
Да препоръчвам ти в детските секции на фирмите ,които предлагат,номерациите им се въртят около твоят ръст Grinning
Виж целия пост
# 28 540
Кое е най-безвредното, която мога да ползвам за косата си вместо лак? Вакса, гел?
Виж целия пост
# 28 541
Захар с вода. GrinningМай няма безвредно да ти кажа.
Виж целия пост
# 28 542
6 месеца след напускане на страната,в която ще се пребивава трябва да е валиден.

Изтича юни, ще пътуваме април, значи няма смисъл да го сменяме сега?
Виж целия пост
# 28 543
Ако ще пътувате април трябва поне до октомври да е валиден.Зависи и колко време ще пребивавате в дадената стране.6 месеца след напускане да е валиден на чуждата страна.Най-добре си провери за дадената държава как е.
Виж целия пост
# 28 544
Ако ще пътувате април трябва поне до октомври да е валиден.Зависи и колко време ще пребивавате в дадената стране.6 месеца след напускане да е валиден на чуждата страна.Най-добре си провери за дадената държава как е.

Една седмица е пътуването в ЕС
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия