?Въпроси всякакви?

  • 5 607 206
  • 96 496
# 28 605
Скрит текст:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/new-tab-page-show-hide-and- … w_rearrange-sites
това намерих, дано ти помогне  Peace
Аз съм с други браузъри и при мен е много лесно това добавяне, но пък и това на Мозила, не изглежда трудно.
_____________________________________________________
изтеглих Mozila и опитах
ето как става
 
Скрит текст:
Благодаря ти много  bouquet


  Hug

 
 Това с ваденето на сайтове от ИСТОРИЯТА на браузъра, не е много удобно, затова ако искаш наистина нещо хем красиво, хем лесно за добавяне на сайтове - само по твой избор, ти предлагам една добавка, която аз ползвам на другите си браузъри - има я и за Мозила.
____________________________________________________________

 Когато си на някоя страница и искаш да я да запазиш, избираш от контекстното меню ''добави към Speed Dial'' и готово.

 ето как изглежда и работи

Скрит текст:
Виж целия пост
# 28 606
Благодаря за отговорите относно лепилото по дънките.Жалко.
Виж целия пост
# 28 607
Добро утро!
Ще купуваме кола втора употреба. Искаме да я закараме в оторизирания сервиз на дадената марка, за да я погледнат обстойно, преди да я закупим. Колко горе долу ще ми струва, знаете ли?!
Марката е френска.
Виж целия пост
# 28 608
Добро утро!
Ще купуваме кола втора употреба. Искаме да я закараме в оторизирания сервиз на дадената марка, за да я погледнат обстойно, преди да я закупим. Колко горе долу ще ми струва, знаете ли?!
Марката е френска.
Защо не звъннеш в сервиза да попиташ? Предполагам има различни условности, според които се формира цената. Peace
Виж целия пост
# 28 609
Амортисьорите на пералните включват ли се в гаранционните части и съответно ползвам ли гаранционно обслужване за тях? По-специално ме интересува този модел - http://www.hotpoint.bg/%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%80%d0%b … /pid_F078591BG.do.
Виж целия пост
# 28 610
Търся мнения или тема за ТВ от Виваком  Peace
Виж целия пост
# 28 611
Приблизително колко ще ми струва покачването на максималния осигурителен праг (вече на 2600 лв)?
Виж целия пост
# 28 612
Търся мнения или тема за ТВ от Виваком  Peace
Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

Търся тема за ТВ от Виваком, срещали ли сте?
И отговора
Търся тема за ТВ от Виваком, срещали ли сте?

Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=799577.45;topicrefid=20

Виж целия пост
# 28 613
При Rh-, спонтанен аборт и липсваща информация дали е поставена инжекция анти Д гама глобулин, какво изследване трябва да се пусне?
Търся в нета и единственото, което намирам е "Определяне на слаб D антиген по инд.тест на Coombs". Дали е това? И резултата трябва да е отрицателен предполагам?
Виж целия пост
# 28 614
Добро утро!
Ще купуваме кола втора употреба. Искаме да я закараме в оторизирания сервиз на дадената марка, за да я погледнат обстойно, преди да я закупим. Колко горе долу ще ми струва, знаете ли?!
Марката е френска.
Предполагам, че искате да направите диагностика на колата. Преди седмица ми се наложи да закарам моята в оторизиран сервиз на марката и диагностиката беше 55 лв. Японска е, но не съм сигурна дали има значение това. Не знам за кой град питаш, но в повечето оторизирани сервизи става с предварително записан час. Като се обадиш да запишете час, питай най-добре каква е цената. На мен ми казаха и без да питам  Peace
Виж целия пост
# 28 615
Приблизително колко ще ми струва покачването на максималния осигурителен праг (вече на 2600 лв)?

Ще плащаш осигуровки (около 13%, но зависи от категорията труд) върху 200 лв повече, но пък сумата на платените осигуровки е необлагаема, т.е. ще ти струва 23-24 лв. В случай, че получаваш клас прослужено време, увеличението му би компенсирало малко от 'цената'.
Виж целия пост
# 28 616
Благодаря много! За радост получавам клас прослужено време.  Simple Smile
Виж целия пост
# 28 617
Бях сложила айпада да се зарежда, но падна и нещо се напука накрайника и май трябва да сменя кабела. Ето такъв кабел е:
http://tablet.bg/archive/tablet_accessories-apple-apple_dock_usb_cable_for_ipad

Тук е изчерпан, някъде онлайн или в магазин в София да мога да го намеря? нАмерих и другаде, но ми иска 8 лева за доставка, за нещо, което е 25 лева.
Виж целия пост
# 28 618
може да погледнеш в dice.bg.. имат и реален магазин
Виж целия пост
# 28 619
може да погледнеш в dice.bg.. имат и реален магазин

Мерси, имат усб-кабел, ориентирах се къде им е единият магазин   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия