?Въпроси всякакви?

  • 5 606 674
  • 96 496
# 28 755
Аз вяра в институции и жалби нямам.Ако знае някой да ти каже.
Виж целия пост
# 28 756
Личната каза да взема Ердомед, надявах се да мога да го сменя с Флудитек, защото имам  такъв у дома. Тя се направи, че не ми чува въпроса, хем и казах, че последния месец ми е  затруднено покрай празниците и всички илачи на децата....
Чувам я суха, а не влажна.


Бонгич, това с папмерсите ме разби, кой би пуснал папмерс в тоалетната, как не се е запушил канала  още при първото пускане, че той няма минаване приз тръбата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 757
а дано и други се обадят.
пикае ми се , а не мога да си пусна водата  #Cussing out
Виж целия пост
# 28 758
През балкона какво му мислиш. Laughing
Виж целия пост
# 28 759
Бонгич, това с папмерсите ме разби, кой би пуснал папмерс в тоалетната, как не се е запушил канала  още при първото пускане, че той няма минаване приз тръбата  Rolling Eyes
някои неща ги спестих. имаше и кукла, и куртка.  но те бяха по 1 бр.  Joy
Виж целия пост
# 28 760
През балкона какво му мислиш. Laughing
да идхвърля чиниите през балкона ли ???
за пикнята - ще се изпикая. има пране на долните етажи , но  ще мине за пустинен дъжд  hahaha
Виж целия пост
# 28 761
За пикаенето идваше реч,за чиниите знам ли newsm78
Виж целия пост
# 28 762
За пикаенето идваше реч,за чиниите знам ли newsm78
И с пикнята става, ама кой да се сети? Joy

Бонго, ще ме умориш с този ваш проблем. hahaha
Виж целия пост
# 28 763
Да ама нали трябва в канализацията пък не може.Тук е дилемата.
Виж целия пост
# 28 764
Бонго, ще ме умориш с този ваш проблем. hahaha
проблемът е сериозен.  и на 112 не могат да дадат отговор.  Laughing
някак си за момента се справяме - търчим до бензиностанциите и заведенията. справяме се.
чуденката е  чистоплътните жени или мръсните мъже са виновни  newsm78
Виж целия пост
# 28 765
Гадно нещо.
Случи ми се в стария блок. Живеех на 1-ви етаж и каналната вода изтичаше през нашата тоалетна.
Направи си път през коридора и като тръгна по стълбището, въпросът се реши светкавично.
Е, за 10 дни се бяхме изнесли, после миене, дезинфекции, ремонт ooooh!
При нас се откриха счупени чаши и чинии.
Децата в едно семейство са пускали тези неща от страх да не ядат бой за счупеното.
Виж целия пост
# 28 766
Имам гостенка от провинцията на гости и ме пита как да стигне до ИКЕА. Да ама аз не знам, ползвам автомобила си. Та помагайте.
Начална  спирка - Цар Борис |||/Горнобански път , живея във  Владая. Тя трябва да се оправи сама, ние зминаваме с мъжо в Банско.
Виж целия пост
# 28 767
Владая - околовръстното към Пловдив-  у десно.  hahaha
нема начин да го пропусне  hahaha
щом е гостенка  освен да ти бъда и аз гостенин.  ша са оправим някак си  hahaha
Виж целия пост
# 28 768
Владая - околовръстното към Пловдив-  у десно.  hahaha
нема начин да го пропусне  hahaha
щом е гостенка  освен да ти бъда и аз гостенин.  ша са оправим някак си  hahaha

Какво околовръстно , тя трябва да ползва рейсове. Аз фащам джипа и у Банско.
Виж целия пост
# 28 769
Да се мята на 111 и да се оправя.Отзивчиви столичани ще я упътят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия