?Въпроси всякакви?

  • 5 606 661
  • 96 496
# 63 870
Пръскането от фирма и при нас беше с година файда. За тоталното спасяване ни помогна Фронтлайн
Виж целия пост
# 63 871


тема - http://www.bg-mamma.com/?topic=435581
Виж целия пост
# 63 872
Мерси!!
Виж целия пост
# 63 873
Слагаш подходящия накрайник, застъпваш с крака, а с ръце дърпаш нагоре, после натискаш надолу и така докато надуеш.

Въпросът е за изпомпване, а не за напомване. Аз не мога да помогна, нямам такава помпа и не ми се е случвало да използвам.
Виж целия пост
# 63 874
Слагаш подходящия накрайник, застъпваш с крака, а с ръце дърпаш нагоре, после натискаш надолу и така докато надуеш.

Въпросът е за изпомпване, а не за напомване. Аз не мога да помогна, нямам такава помпа и не ми се е случвало да използвам.
Да, именно.  Peace
Виж целия пост
# 63 875
Някой знае ли откъде мога да купя нещо подобно? http://www.comfort.bg/bg/interesno/view/1720.html
Виж целия пост
# 63 876
Някой знае ли откъде мога да купя нещо подобно? http://www.comfort.bg/bg/interesno/view/1720.html
https://shturo.com/produkt/podpirachka-za-vrata-sladoled/
Виж целия пост
# 63 877
Smiling ImpОплаквам се от испанския Амазон,за едни боти от 20 евро ми удържаха пари 2 пъти.Това беше първата ми покупка от Амазон,много съм разочарована.Не знам как да си върна парите.Оплаках се....
Объркала съм темата,съжалявам...
Виж целия пост
# 63 878
Някой знае ли откъде мога да купя нещо подобно? http://www.comfort.bg/bg/interesno/view/1720.html

Не е точно същият, но подобен. И още такива. Тук също и тук. Peace
Виж целия пост
# 63 879
Знаете ли кога е пусковият срок за третия лъч на метрото, по-конкретно първият етап от бул. „Владимир Вазов“ до кв. „Красно село“?
Виж целия пост
# 63 880
Знаете ли кога е пусковият срок за третия лъч на метрото, по-конкретно първият етап от бул. „Владимир Вазов“ до кв. „Красно село“?
2019-та мисля
Виж целия пост
# 63 881
Предизвестие пуснато на 20 септември, до 20 октомври включително ли трябва да работя?!
И  дайте идея за вежливо съобщение по Вайбър към шефа за пускане на предизвестие  за напускане на работа newsm78
Виж целия пост
# 63 882
Как да се справя с малки хлебарки,които излизат от канала?
Миналата година напръска фирма у дома и се надявах поне тази година да ги няма Sad
С фронтлайн.
Виж целия пост
# 63 883
По Вайбър ли ще пускате предизвестие за напускане на работа?
Виж целия пост
# 63 884
Не, но така ще известя Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия