?Въпроси всякакви?

  • 5 607 156
  • 96 496
# 95 775
Който желае: отговаря, който не желае: подминава въпроса. Simple Smile
Питам, защото тази година аз трябва да дам на управителя предложение за разпределяне на бонусите във фирмата.
Досега всички служители са получавали еднаква сума, което по мое мнение не е справедливо.
Искам да си сверя часовника. Това е.

За тази година още няма, иначе предните години редовите служители имаха бонуси в еднакъв размер, не в размер на заплатата естествено, нашите не са толкова щедри.
Виж целия пост
# 95 776
Аз имам нужда от процедури и бих ги правила всички, просто искам, по ред причини,ако е възможно и не е в разрез на правилата, с мен да дойде и друг човек, който да си заплати каквото е нужно и да не ползва процедури. Има ли подходяща тема за подробности по въпроса?
Виж целия пост
# 95 777
Аз имам нужда от процедури и бих ги правила всички, просто искам, по ред причини,ако е възможно и не е в разрез на правилата, с мен да дойде и друг човек, който да си заплати каквото е нужно и да не ползва процедури. Има ли подходяща тема за подробности по въпроса?

Няма проблем, по-горе писах. Ето линк. Избирате си балнеохотела, има бутон Цени и разглеждате.
http://www.protours.bg/index.xsp
Виж целия пост
# 95 778
Lemy, във Велинград. Heart Eyes

По НОИ, по КП, на свободен прием, всички санаториуми, които са със статут на болници за рехабилитация, имат пакети с включени процедури.
100 пъти го обяснявам, не знам какво не е ясно.
Който няма нужда, няма да ги прави, но ще си ги плати.
Виж целия пост
# 95 779
Аз за още нещо се сетих във връзка с прехвърлянето...за ГО и каското схванах, а ГТП на автомобила...?Там заявявва ли се нещо?
Виж целия пост
# 95 780
И друго за прехвърляне на собственост...
Ще сменят талоните, рег.табели си оставят.Тогава респективно гражданската и каското си остават валидни, нали?
Така. При смяна на собствеността в КАТ, когато рег.номер остава същия, се носят: голям и малък регистрационен талон (унищожават ги) и на място дават новия талон с вписан нов собственик. Ще искат да покажете валидна ГО (настоящата) и лично присъствие на собственика или нотариално заверено пълномощно, ако друг ще ходи, вместо него, нотариално заверен договор за продажба (оригинал и копие, което остава в КАТ). Не се минава канал.
Като вземете новия талон, отивате с него при застрахователя, който е издал полиците за анекс за смяна собственост. Почти всички застрахователи изиксват при смяна на собственноста и издаване на анекс, снимка на автомобила (това е в случай, че има автокаско). Обикновено в общите условия е написано, че това трябва да се случи до 5 дни, след смяна на собствеността.
Ако имаш допълнителни въпроси: насреща съм.

Аз за още нещо се сетих във връзка с прехвърлянето...за ГО и каското схванах, а ГТП на автомобила...?Там заявявва ли се нещо?
Прегледът на колата остава валиден, без значение сменя ли се рег.номер.
Виж целия пост
# 95 781
Оргомно благодаря!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 95 782
Lemy, във Велинград. Heart Eyes

По НОИ, по КП, на свободен прием, всички санаториуми, които са със статут на болници за рехабилитация, имат пакети с включени процедури.
100 пъти го обяснявам, не знам какво не е ясно.
Който няма нужда, няма да ги прави, но ще си ги плати.
Не скачай, успокой се! Никъде не е написано какво търси потребителката - болница за рехабилитация или балнеохотел /санаториум/. При вторите става да ползваш само хотелската част.
Виж целия пост
# 95 783
Как да скрия стърчащ кабел от домофон.Такива нямаме , но кабела остана(ако някой ден прокарат...да има).Някъде към 10 см е,един пръст дебел.Точно до вратата и седи много грозно.Чудя се как мога да го скрия,някаква декорация ли да сложа отгоре?
Виж целия пост
# 95 784
Продават се разни кутии за скриване на кабели. Не знам дали не са големи обаче.
Виж целия пост
# 95 785
Как да скрия стърчащ кабел от домофон.Такива нямаме , но кабела остана(ако някой ден прокарат...да има).Някъде към 10 см е,един пръст дебел.Точно до вратата и седи много грозно.Чудя се как мога да го скрия,някаква декорация ли да сложа отгоре?

Канали за скриване на кабел, има различен размер и цвят
https://www.google.com/search?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D … =1280&bih=910
Виж целия пост
# 95 786
Ние на времето имахме една декоративна маска за стена, която отвътре беше куха. Бяхме я окачили точно в коридора, но нищо не криехме с нея, просто там й намерихме място. Може да пробваш с такава или с друг вид декорация за стена, която би прикрила кабелите и ти се връзва с интериора.
Виж целия пост
# 95 787
Аз имам нужда от процедури и бих ги правила всички, просто искам, по ред причини,ако е възможно и не е в разрез на правилата, с мен да дойде и друг човек, който да си заплати каквото е нужно и да не ползва процедури. Има ли подходяща тема за подробности по въпроса?

Вторият човек ще се води придружител. Така казвате на служителя, който ви записва, на който се обаждате, за да си запазите стаята. Ама трябва да се обадите месеци по-рано, защото стаите свършват бързо. Например моя позната се записа преди 3 седмици за началото на февруари.
Виж целия пост
# 95 788
Някой знае ли до колко часа е фермерския пазар в Бизнес парка в сряда и четвъртък?
Виж целия пост
# 95 789
Някой знае ли до колко часа е фермерския пазар в Бизнес парка в сряда и четвъртък?
Това намирам, ако ползваш ФБ, пиши и питай дали е регулярен.
Декемврийският ни Фермерски пазар Камбаните ще бъде празничен - с разширена арт зона и някои много интересни нови участници Simple Smile Очакваме ви във вторник, 10 декември, от 10 до 16 ч. зад сградата на HPE!
https://www.facebook.com/events/537413063784221/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия