АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 25 353
  • 723
# 270
elliee , не се притеснявай, серологично е изсл. и отнема повече време от ПКК и урина Hug
Виж целия пост
# 271
Здравейте момичета  Hug
Хайде и аз да се запиша вече най- накрая  jump. Чета ви още от началото, от първата тема, познавам виртуално почти всички ви и страшно се радвам на всеки нов записал се в нашата чудесна тема  Hug

Терминът ми ще е 01.08.14, първа бременост, на 30г. съм, от София. Simple Smile Все още не съм се насочила към лекар, колебая се между д-р Ковачева и д-р Арабаджикова от Тина Киркова, трябва тези дни да го реша. Simple Smile
Миналата седмица минах БХС при д-р Марков и с-р Стратиева. Резултатите на двамата доста се различаваха Simple Smile. Поне в едно май бяха единодушни, че може би ще е момиче  Hug

Радвам се, че най- накрая се престраших и аз да пиша Simple Smile Топли прегръдки на всички в това хубаво, снежно утро.
Виж целия пост
# 272
Добро утро момичета,успешна нова седмица на всички.Аз си записах час за днес за преглед/извънреден/ последно бях на преглед на 09.01 и следващият ми е за 19.02/представяте ли си това са 40дни/ направо се побърквам вече и реших да отида при друг доки за да видя дали всичко е наред и аз днес ще пусна изследване за токсоплазмоза/имам две кученца/Стискайте палци всичко да е наред на прегледа,че ми е едно притеснено,но просто не мога да издържа 40дни  Rolling Eyes явно съм ентусиаст майка
Виж целия пост
# 273
Здравейте и от мен Hug
Тъкмо да пиша и аз за пръв път и гледам sunny_83 е написала почти същото, което и аз щях да напиша Mr. Green
Тоест, че и аз ви чета от началото (дори вече си пиша с част от вас във ФБ) и много се радвам на темичката, но до сега по една или друга причина все не пишех Rolling Eyes
Така или иначе мисля да съм редовна оттук нататък.
На 30г съм, това ми е втора бременност, от първата си имам едно юнче 2011, с момичета от тогавашната тема до ден днешен се виждаме и се надявам и с вас да се запознаем на живо и да си гледаме дечицата заедно Hug
И аз бях при Марков миналата седмица, не видя пол, но пък всичко друго за сега е ок Laughing Днес и резултатите от БХС са ми излезнали и те са ок, та сега съм една идея по-спокойна Praynig
Целувки за всички и пожелания за успешна седмица, дори се опитва да изгрее и слънце в София, което ме кара да се усмихна Mr. Green

P.S. Sunny_83 за д-р Арабаджикова съм чувала хубави неща, приятелка роди при нея и е страшно доволна  Hug
Виж целия пост
# 274
Zzvercheto добре дошла! Браво за изследванията  Simple Smile и благодаря за информацията за д-р Арабаджикова.  Peace
Полина, ще стискаме палци за резултате, пиши като са готови.

Момичета аз исках да ви питам рано ли е още да търсим училище за родители, има ли някъде вече безплатни лекции. Лошото е, че повечето са през седмицата в работно време, а ние и двамата с таткото няма как да отсъстваме от работа много много.  Sad
Виж целия пост
# 275
Момичета аз исках да ви питам рано ли е още да търсим училище за родители, има ли някъде вече безплатни лекции. Лошото е, че повечето са през седмицата в работно време, а ние и двамата с таткото няма как да отсъстваме от работа много много.  Sad

На списание 9 месеца има безплатни лекции всяка седмица, ама спокойно можеш да ходиш като излезнеш в 45 дневния болничен. Аз предния път ходих само на лекции за кърмене преди това, иначе на другите в тези 45 дни си ходих Hug
http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5
Виж целия пост
# 276
 Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 277
Здравейте и от мен в новата тема с най-прекрасното заглавие!   bouquet
Аз се включвам чак сега, защото миналата седмица във вторник късно вечерта прокървих и ме приеха в болницата за задържане на системи, където лежах 4 дни. Беше си доста плашещо за мен, в предвид, че ми е първа и много желана и чакана бременност, но Слава Богу всичко мина и сега се моля да нямаме повече такива инциденти. Докато ви изчета, вие изписахте света Wink Виждам, че не съм била единствената с кървене, радвам се, че всички са се отървали само с уплахата!
Поздравявам всички бъдещи мамчета за хубавите резултати от ранната ФМ, моите също излязоха и са нормални.
Добре дошли на новите момичета, много се радвам като се пълни толкова бързо темата. Вече си мисля, че до август ще изписваме по 50 страници за 2-3 дни  Laughing

Аз утре отивам в Плевен да се запиша при доктора, при който мисля да раждам и да ме прегледа! Стискайте палци всичко да мине добре! След това ми предстои и изследване на антитела, защото съм с минусов резус фактор, но ще видим кога ще е. Малко ме наплашиха, че заради кървенето и контакта ми с кръвта е възможно да започна да ги развивам (антителата) от по-рано Confused Вие как мислите?
Виж целия пост
# 278
Здравейте момичета Simple Smile

Аз днес бях да огледаме добре бебчето. Лекарката каза, че си е съвсем наред. Поскара ми се малко, че много се шашкам и че не съм наддала и грам, но все пак при всеки е различно. Отново ми пуснаха всички изследвания. Май тези вече се водят за втория триместър. Хубавото при тях е. че захарта ми този път е съвсем в норма, въпреки, че не съм пазила грам диета от предния път. За сметка на това хемоглобинът ми е малко нисък, но това май е нормално за бременните.
Хич не се сетих да питам за пола, ама и тя нищо не ми каза. Нищо следващия път живот и здраве Simple Smile

Добре дошли на новите момичета Simple Smile и хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Привет, момичета! Hug

Бях на преглед в събота, всичко му е наред на бебочето, пораснало е и е цели 5,5 см., движи се с два дни напред (ехографът ми изписа 08.08. като дата на термина). Сестрата на личната ми лекрака обаче беше объркала направлението (незнайно защо беше отбелязала "преизбор на АГ специалист" ooooh!), та не успяха да ме запишат на ЖК, затова сега в петък или в събота ще трябва да ходя пак - със сменено направление. Тогава ще ми пуснат и изследванията. Peace

Докторът ми каза, че амниоцентеза не се налага само заради възрастта, по-скоро последните статистики сочели, че деца с генетични заболявания се раждат повече от млади майки, защото правят много по-малко изследвания от по-възрастните. Според него трябва задължително да се видят резултатите от ФМ и БХС, преди да се обсъжда изобщо необходимостта от амниоцентеза. Peace

ivelle, радвам се, че всичко е наред вече! Hug

На списание 9 месеца има безплатни лекции всяка седмица, ама спокойно можеш да ходиш като излезнеш в 45 дневния болничен. Аз предния път ходих само на лекции за кърмене преди това, иначе на другите в тези 45 дни си ходих Hug
http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5

И с двете си предни бременности ходих на някои от лекциите, наистина, най-вече през последните 45 дни, хубаво е, дори и да ги знаете повечето неща, все има какво да се научи, а в края на всяка лекция дават и подаръци - биберони, лигавници и т. н. Peace

Zzvercheto и sunny_83, добре дошли! Hug

sunny_83, как така резултатите ти от БХС ще са различни при двама различни лекари? Ти два пъти ли дава кръв за БХС? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Някой знае ли за колко време излизат резултатите за токсоплазмоза?

Ели, аз пусках, но и другите с токсоплазмозата. Излязоха за 3 дни. Така че няма да е повече и при теб, даже може и по-малко от 3 дни! Peace



Аз си правих тест за токсоплазмоза, когато решихме да си правим бебе. Направих и на котката, за да съм напълно спокойна.
Тестовете са 2 типа: единият показва дали човек е карал някога болестта и има имунитет, а другият е дали я кара в момента. Първият излиза за максумим един ден, но това е инфо за София - ако клиниката, взела пробата, имат капацитета да изследват, става до няколко часа; ако нямат - изпращат пробите другаде и това може да забави резултата с един ден. За вторият тип тест, няма лаборатория в БГ, затова изпращат пробите в чужбина (Германия, ако си помням правилно) и там резултатът отнема седмица. Това е информация, която получих от клиниката, в която се изследвах.
Виж целия пост
# 281
Ivelle,дано притесненията са вече зад гърба ти  Hug

Добре дошли на новите момичета и браво на всички с хубави резултати   bouquet

Аз утре съм на преглед,надявам се вече да ми позволи да ставам по малко,макар че ми беше казал,че лежането ще продължи поне до 12-та седмица,но ще видим
Виж целия пост
# 282
Ivelle, дано всичко е наред занапред!  Hug
Миме, дано ти позволят малко разходки! Hug
Добре дошли и на новите момичета и леко бременеене на всички!  bouquet
Ужасен е новия облик, махнаха се лентичките и подписите ни... #2gunfire Ужас, дано нещата се оправят и не е така форума, че е много изнервящо... #Cussing out
Виж целия пост
# 283
Здравейте момичета и от мен в този студен януарски ден !  newsm51

По повод новата версия на форума може да се върнете към старата ако искате, в дясно над събития пише "връщане към старата версия", натискате и хоп- готово. Само че май е временно това...
А настройките за да се виждат лентичките в новата версия: влизате си в "Профил"- "Настройки Изглед и Подредба"- махате отметката на "Не показвай подписите на другите потребители" и те отново се показват.  Peace Дано съм била полезна!  Hug

Виж целия пост
# 284
Съни* мерси за полезното инфо Simple Smile

Добре дошли на новите мами Simple Smile леко бременеене и само хубави резултати от изследванията пожелавам на всички ни  Hug  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия