Любов много ми харесва, но и то е на изчезване. Сега май тенденцията е да се кръщават децата Никол,Николета,Николай - много е модерно, а също и Лора!
Любов много ми харесва, но и то е на изчезване. Сега май тенденцията е да се кръщават децата Никол,Николета,Николай - много е модерно, а също и Лора!

, но не успях да намеря едно име, което скоро срещнах и то беше на детенце на 7 години - Ростислав. Попадали ли сте на него и харесва ли ви?
Много хубави имена си избрала
И двете много ми харесват! Аз кръстих дъщеря си Катерина заради мъжа ми (искаше да е с буквата К заради свекър ми) иначе се чудех м/у Катерина, Геновева или Любов.

Бащата дойде до нас и каза ''Здравейте, ние сме Енчо''.
Бащата дойде до нас и каза ''Здравейте, ние сме Енчо''.
Препоръчани теми