
Явно си изкарала много тежки бременности и само ти си знаеш какво си изживяла, за което наистина съжалявам. Повечето от нас си имат своята история и в собствените ни души тя е най-тежка. Затова сигурно и двете можем да изпишем фермани, но да не влизаме в ожесточен спор, че целта на темата не е това, а и хормоните ми бушуват
Пожелавам ти щастлива неделя 
май не си прочела добре или не схвана посланието...много си ми е добър тона, не ти желая бременности като моите-да,щото бяха ад-това ли му е лошото на тона 

май не си прочела добре или не схвана посланието...много си ми е добър тона, не ти желая бременности като моите-да,щото бяга ад-това ли му е лошото на тона 
"
май не си прочела добре или не схвана посланието...много си ми е добър тона, не ти желая бременности като моите-да,щото бяга ад-това ли му е лошото на тона 
"
След корекцията ти искам да те уведомя,че аз и на непознати не желая лошо .
Човек ти желае добро,на теб ти звучи кофти-много странен човек си. Със здраве!


не искам да продължавам или да раздавам оценки,точно за това направих корекцията. Радвам се от сърце, че твоите бременности са приключили щастливо, magnet , защото знам какво е да трепериш дали всичко ще е наред.
Или търся второ мнение. А преди да отида при някой лекар го проучвам щателно
) с вагиналния накрайник, защото иначе не било точно. Не че е проблем, но правя сравнение.
Дори ме успокой
дори да се роди така било поправимо. Ако нямаш малко опит и чуещ такива неща, току виж си се вързала и като нищо ще си трепериш до 24 гс.
Досега винаги съм плащала по 40. В 13 гс. правихме пак ФМ и платих точно 40 лв.Препоръчани теми