Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 103 148
  • 756
# 450
Направих вливките. Бяха мн. внимателни на 3 ет. Обаче сутринта ме преглежда д-р Димова и не ми допадна! Confused
Виж целия пост
# 451
Защо, какво стана, какво ти каза за болките?
Виж целия пост
# 452
Болките ми били "циститни" без да ме пита имам ли оплаквания като за такива? Аз и кавам, че болките са тип "менструални", по-силни, как да кажа , че имам контракции...Мери ми шийката -в норма и бебето е внорма, околопл. води били намалени. Дано да не е права  Praynig

Не ми хареса -нито държание, нито начин на изказ....
Виж целия пост
# 453
Еми не знам само на моя телефон ли не вдигат, но от 3 дни се опитвам да си проверя дали ми е готов един резултата - никой не вдига. Свободно, свободно и така до безкрай. Звънях сигурно стотици пъти.
Виж целия пост
# 454
Болките ми били "циститни" без да ме пита имам ли оплаквания като за такива? Аз и кавам, че болките са тип "менструални", по-силни, как да кажа , че имам контракции...Мери ми шийката -в норма и бебето е внорма, околопл. води били намалени. Дано да не е права  Praynig

Не ми хареса -нито държание, нито начин на изказ....

мама ирина, болките ти със стягане на корема ли са? Не знам дали е рано да гледа околоплодните води, но понякога за "менструалните" болки няма видима причина. При такова оплакване не само Димова, а всички, гледат шийката и бебето и ако те са в норма и няма миома или срастване, търсят причина за болките в инфекция или черва. Затова евентуално пускат микробиология и стерилна урина или пращат на гастро. Това са моите наблюдения, защото аз съм с такива болки от 13 г.с. и си продължават и сега - боли ме 2-3 дни, изчезват за 2-3 дни, пак се появяват..... Преглеждали са ме абсолютно всички доктори, които дежурят в спешния кабинет. Всеки път ми казват, че не виждат нищо притеснително, питат ме за микробиологията и т.н. и ми казват да си пия магнезия и но шпа и да почивам.
Най-смешно беше, докато лежах на 3 ет. Оплаках се на визитация пред единия доктор от менструалните болки и той ми обясни, че не били нормални. На следващата визитация обаче мина друг лекар, който пък каза - "абсолютно нормално е да те боли, много жени ги боли". И понеже се обърках кое е нормално и кое не, цитирах колегата му, а докторът ми отговори: "Той откъде знае кои болки са нормални, колко пъти е раждал?!" Подчертавам, че и двамата бяха мъже и не са раждали  Mr. Green 
 
Виж целия пост
# 455
Здравейте на всички,искам да споделя прекрасната ми новина,на 20.02.14 аз родих в Надежда една прекрасна принцеса,която в момента гледам и боготворя!Започнах нормално но в последния момент всичко се преобърна та завършихме с спешно секцио,но слава на бога всичко мина ок за бебата!Тежи 3.600 и е 51 см,идеална красота!Чакана 16 дълги и не леки години най накрая моето семейство доживя да усети със сърцето си тази благодат!Сега,когато я храня все плача и не мога да се опомня,а вече сме в къщи и всичко е ок!Раждах при д-р Димова,прекрасен специалист и невероятен човек!Работила е в чужбина и тази бързина на работа,професионализъма и прекрасното и отношение си личат!Непозната е май за много хора но тя реагира с такъв замах при мен,че ще и благодаря на всякъде,където имам възможност!В клиниката има всякакви специалисти и сами ще си направите мнение за тях!Аз бях гледана от Сигридов-невероятен и начетен ,разумен,способен човек пожелавам му да е здрав и щастлив,другото го УМЕЕ!От д-р Генадиева-добра,от д-р Игнатов-не,от д-рТашков-да,от д-рГеоргиев-не,от д-р Цветков-не,от д-р Михова само тонове,прекрасна и неуморима,внимателна адски в час,и на нея пожелавам прекрасна кариера и късмет!Благодаря за милото внимание на акушерката Валя Фиданова (сега вече Делин) на тонове,с нея преминах един прекрасен месец,много мила и неуморна жена,на нея и пожелавам да е здрава и усмихната винаги,прекрасен акушер е тя!Клиниката беше едно през 2013,а сега вече е друго!На екипа на д-р Стаменов не мога да намеря думи да изразя себе си и пожеланията си,те са хора,които няма да забравя никога,способни и с огромно желание за работа!Нека да помагат на всеки от нас с успех,аз се борих заедно с тях 5 опита,които си заслужаваха всеки миг и час там!Пожелавам на всички ония хора дето стоят с Надежда отпред пред кабинетите да изпитате онази гордост и щастие,които изпитах вчера там аз!На останалите,дето ще родят там свойте рожби бъдете живи и здрави да ги гушкате и нека Господ бъде  с вас!Сега се вълнувам адски много и нашият живот с бебката започва!Сълзи на тревоги и несгоди изплаках 16 години,сега започват Усмивките!Пожелавам ви лек и преливащ от късмет ден и настроение! newsm51 newsm10 feeding  sport027
Виж целия пост
# 456
Любка77, честита радост! Да ви е жива и здрава малката кукла, и много да ви радва.   bouquet
Виж целия пост
# 457
Да ви е живо и здраво щастието   bouquet
Виж целия пост
# 458
Сигридов започва работа в клиника Малинов!
Виж целия пост
# 459
Сигридов започва работа в клиника Малинов!
е к де е тази клиника не беше ли за пластична хирургия
Виж целия пост
# 460
Сигридов започва работа в клиника Малинов!
е к де е тази клиника не беше ли за пластична хирургия

Малинов си е клиника, вкл и за естетична хирургия. Надежда преди не се ли помещаваше в Малинов? Аз се сещам само за Малинов на бул. Гоце Делчев
Виж целия пост
# 461
Недалече от надежда е, забравих името на булеварда ooooh!

Pati111  Hug понякога/когато ходя , че аз иначе все лежа/ чувствам тежест сякаш имам камък ниско долу. Той корема още не ми е такъв, че да се види матката като топка, когато се стегне.
Аз съм имал контракции ужасно силни с първия аборт, бяха си като много силни менструални болки, имах и болки в кръста.
За шийката и бебето е така, аз не споря, това е нормално. Обаче не ми се струва нормално , при положение, че имам белег от секцио, за който ме попита от какво е да ми каже "циститни болки". Аз направо си казах, че е по-скоро от сраствания , имам прекаран параметрит. Отделно стомаха ми е подут и червата, може и там да има проблем.Болката обаче ми е ниско долу, където е матката.
Виж целия пост
# 462
Защо не се консултираш с друг доктор? Доколкото разбирам зачестиха грешките в тази болница
Виж целия пост
# 463
danaq78 въпросът към мен ли е? Извинявай не разбрах?
Виж целия пост
# 464
Сигридов започва работа в клиника Малинов!
е к де е тази клиника не беше ли за пластична хирургия

Малинов си е клиника, вкл и за естетична хирургия. Надежда преди не се ли помещаваше в Малинов? Аз се сещам само за Малинов на бул. Гоце Делчев
Да,точно там се помещаваха Peaceбул. Гоце Делчев 46 те са си ин витро клиника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия