Бременни майчета от Добрич

  • 69 308
  • 744
# 255
Бубчето значи си ходила в тая борса ''Вълчев''  Laughing Laughing тя я мързи сякаш там да приказва ли какво ... наистина не всичко е изложено ,но и сякаш не й се показва...
Иначе този магазин Пипилота е на ул.Вихър 2 .Това е отстрани пощата на центъра в едно гаражче. Wink
Ако говорим за продавачката с очилата,в магазинчето,където има само детско и памперси,наистина я мързи да приказва.Иначе имат на същия ред на кооперацията,след ъгъла и друг магазин,там има всичко и детско и дамско,мъжко,пер. препарати,козметика и пр.Освен това имат магазини и на Строител и Балик.Чудя се как я държат тази продавачка толкова години. newsm78 Rolling Eyes
Ха виж до ъгъла на кооперацията не бях стигала  Laughing А знаеш ли къде са магазините на Строител и Балик ?
Виж целия пост
# 256
На Строител е точно до ДАП-а. Там има едни къщи заведение има в единия край в другия е борасаъа. Аз от там дрехи не не купувам , и на мен не ми харесват особено. Само бодита бях взела и шапчици. Но иначе пелените  са евтини, препаратите, всичко годе-долу.
Виж целия пост
# 257
Аха мисля ,че ''зацепих'' къде е  Peace Благодаря   bouquet Дрехите наистина не ми харесват там ,има някои боденца ,които стават...
Виж целия пост
# 258
На Балик е между блоковете 61 и 62.Дано не бъркам номерата.Пресечката до Манхатън.
Относно дрехите,там вече е въпрос на вкус,но имат хубави български дрешки.
Виж целия пост
# 259
Здравейте момичета.Вчера ходих на пазара и видях,че има нов магазин за бебешки дрешки.Намира се срещу бариерата ,която е до подлеза.Магазина се казва "Мечо Пух"Има много хубави неща на сносни цени.Гладах комплектчета с шапки за новородено за 6-7 лв.Има и комплекти за изписване.
Виж целия пост
# 260
Reflekt,мисля,че платих 70-80лв при Балев.Аз съм в 25 седмица,пак момиченце:)
Днес времето е мрачно,..В последно време гледам да се разхождам,преди не съм ходила по центъра незнам от кога,доста рядко и се изненадвам колко хора има,..Те не са ли на работа.. Thinking
Flower Fairy,тези магазини във Варна къде се намират/..?/абубу и чочко//.
Виж целия пост
# 261
Абубу се намира срещу центален вход на Окръжна болница Варна. Чочко Бочко е в малките улички под Окръжна. Виж ги с Google maps. Peace
Виж целия пост
# 262
scherifka къде е това магазинче ,че не разбрах.
Ние ходихме ония ден до Джъмбо,имаше боденца по 3 и 5 лв. от новородени до 18 месеца мисля,че бяха... Heart Eyes Такива сладки...
SISOLITA и аз последно време гледам да се разхождам повече,че като се уморя по-лесно спинкам. И наистина много хора,много бременни и дечица  Laughing Магазините имат страници във ФБ и можеш и он лайн да поръчваш и от двата... Wink
Виж целия пост
# 263
scherifka къде е това магазинче ,че не разбрах.
Ние ходихме ония ден до Джъмбо,имаше боденца по 3 и 5 лв. от новородени до 18 месеца мисля,че бяха... Heart Eyes Такива сладки...
SISOLITA и аз последно време гледам да се разхождам повече,че като се уморя по-лесно спинкам. И наистина много хора,много бременни и дечица  Laughing Магазините имат страници във ФБ и можеш и он лайн да поръчваш и от двата... Wink
Бариерата на пазара,която е до подлеза.Тя да остане от към гърба ти.До май маркет магазина.Има голяма табела-детски магазин "Мечо Пух"Надявам се да съм обяснила както трябва,но табелата не можеш да я пропусне.
На мен още ми е рано за покупки,но влязох от любопитство .Има много сладки неща.
Виж целия пост
# 264
ааааааа ясно... Wink Знам го. Peace Хубав е магазина,да.Собственика е турчин.Има и турски и Бг неща  Wink
Виж целия пост
# 265
ааааааа ясно... Wink Знам го. Peace Хубав е магазина,да.Собственика е турчин.Има и турски и Бг неща  Wink
Peace Подкрепям. Много хубави неща има в магазина.
Аз пък днес си купих нощница за болницата - с копчета, за кърмене. Полека-лека трябва да се започва с покупките  Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Трябва да го посетя и аз този магазин.
Виж целия пост
# 267
Здравейте майчета,
Искам да предоставя на вниманието Ви, едно събитие организирано от фондация Лумос, МБАЛ Добрич, Община Град Добрич и БМЧК Добрич. Събитието ще се проведе на 01. юни  с две сесии от 11 и 12 часа. Ще има лекция от акушерки към МБАЛ Добрич, които ще говорят за кърменето, грижа за бебето и хранене. Всеки от вас може да зададе своите въпроси. А за тези от вас, които имат по големи дечица, в съседната шатра, младежите от Български Червен Кръст, ще ги забавляват със забавни игри.
Виж целия пост
# 268
Здравейте майчета,
Искам да предоставя на вниманието Ви, едно събитие организирано от фондация Лумос, МБАЛ Добрич, Община Град Добрич и БМЧК Добрич. Събитието ще се проведе на 01. юни  с две сесии от 11 и 12 часа. Ще има лекция от акушерки към МБАЛ Добрич, които ще говорят за кърменето, грижа за бебето и хранене. Всеки от вас може да зададе своите въпроси. А за тези от вас, които имат по големи дечица, в съседната шатра, младежите от Български Червен Кръст, ще ги забавляват със забавни игри.
Къде ще е това?
Виж целия пост
# 269
Момичета , как се оправяте в тия киселини  Shocked Нещо ужасно е  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия