Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 029
  • 736
# 390
Миж, супер и двете сме с най-желаните книги  Laughing сега ще се учим как да убиваме любовниците си след прекарана с нас нощ  Laughing

С отрова в пръстен  Joy
Трябва да си намерим само подходящ модел пръстен, който да не буди подозрение  Laughing
Виж целия пост
# 391
Момичета, явно има някакъв проблем с снимките на Елинка, които трябваше тя да ми прати и аз да кача  Rolling Eyes 
В gmail-а нищо не пристига, нито в инбокса, нито в спама  Confused
Сега ще пробваме с други мейли, дано да се получат там  Simple Smile

Така че - още малко търпение и ще качим и нейните изненади /и аз съм любопитна много  Grinning /
Виж целия пост
# 392
Има ли още някой, който очаква подаръци или всички получихме?
Единствено Камиче остана, която беше извън София и тези дни ще получи.

Мижжж честито! Нара е страхотно другарче!
Чакаме снимки. Моите подаръци ще показвам след около седмица Rolling Eyes
Виж целия пост
# 393
Ако при теб се получава проблем, да пробва, ако иска и на мен да ги изпрати.
Виж целия пост
# 394
Мижжж честито! Нара е страхотно другарче!

Така е   Hug
Много ме зарадва тя и с " официалния" подарък от играта /бях пуснала снимки на него - книгата "Пържени зелени домати" с мартенички и уникалния свещник  Heart Eyes /, а сега с този - направо нямам думи!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ако при теб се получава проблем, да пробва, ако иска и на мен да ги изпрати.

Ако искаш, пробвай и ти - аз съм й дала три мои мейла - в gmail, abv и mail.bg  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 395
Миж , радвам се , че отново те зарадвах , нали ти казах , че те обичам  Hug Книгата ми изглежда много интересна  Wink
Чакаме да видим снимките на Елинка , ако има проблем ги дайте да ги кача през picbg.net  Hug
Хайде , Камиче, похвали се и ти , нетърпеливи сме  Hug
Пете , не искам да се отказваш от майската размяна , моля те, участвай и ти  newsm45 Чу ли , никакво отказване  Hug
Виж целия пост
# 396
Хайдееее, снимки отново  newsm53

Подаръкът на Елинка, направен й от petq B  Hug Hug Hug



Честито на Елинка и браво на Петя!!!  smile3525
Виж целия пост
# 397
Страхотен подарък , Елинка , да ти е честит  Hug  Петето , много те е зарадвала с тези чудни книжни подаръци  Hug  

Пете , ако се откажеш от играта , вземам един куфар с книги от Бургас и идвам да те бия с тях по главата , чу лииииии , само да мръднеш от майската игра и ще има "Смърт в Литературният клуб"   #2gunfire   Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 398
Мижка, благодаря ти, че качи снимките!  Hug

Да благодаря отново и на Петя ВHug  bouquet

И да разясня, че това лилавото под картичката е фотоалбум, който е много интересен и оригинален, съжалявам, че не съм направила по-хубави снимки, но бързах да ходя на почивка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
Ей , много благодаря.Направо ми напълнихте сърцето с личните.Благодаря ,че ви има   bouquet  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
 Здравейте, момиченца!  bouquet

 Прекрасен подарък има Елинка, Петя много се е старала, то толкова бях нетърпелива да разбера какво подготвя, че вече нямах търпение за снимките.  Grinning

Нара, страхотно другарче си.  Hug Такива  жестове остават завинаги. Мижжж,  Hug!

 Едва ли някоя от нас ще забрави тези емоции. Има знаци, които винаги ще ни напомнят за тях.

 Кости  и Камиче, чакам и вашите снимки.  Simple Smile

 

Кога пускаме списъците?

То май няма още дати!?  newsm78

 Май не сте чели напред. Пуснах дати/предполагаеми са/, но Мижжжж направи предложение да дръпнем напред датите за пускане на списъци, това само не е уточнено напълно.
До края на април подготвяйте новите списъци, общо взето. Какво толкова да му мислим.  Mr. Green
Виж целия пост
# 401
Аз също мисля да участвам в майската игра, само живи и здрави  Wink

За датите нямам претенции, както ги решите  Peace
Виж целия пост
# 402
Аз също мисля да участвам в майската игра, само живи и здрави  Wink

За датите нямам претенции, както ги решите  Peace

Е,най-сетне!Я си достави малко емоция.Немой така да се цепиш Hug
Чакам с нетърпение новата игра.За списък-нямам никаква идея newsm78
Виж целия пост
# 403
Чакам с нетърпение новата игра.За списък-нямам никаква идея newsm78

Аз пък има цели две чисто нови идеи  Flutter
Виж целия пост
# 404
Първо и преди всичко - да благодаря на Сливка за невероятно разкошния подарък, Оооооранжев като слънцето!
Специално благодаря на детенце за чудесната манга, жив и здрав, и усмихнат и рисувателен да расте, и голям художник (на комикси, манга, аниме и т.н.) да стане, много истории за разказване да има в главата и в очите Simple Smile
Специално благодаря и за чудесната книга, едната от двете, които най-много исках от списъка! (Другата отивам да си я купя почти веднага)
И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Уникално щъркелче и още по-уникални цветя! А картичката просто...  Hug Hug Hug
А ОООООРАНЖЕВАТА кутия просто ми напълни душата още преди да съм я отворила!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия