За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 390
hedra за коя поредица говориш за ЦРУ-агенти и мацки?
Аз вчера свърших http://chitanka.info/book/2795-ubijstven-char и така ми хареса, че не ми се оставяше, продължих да си я препрочитам. Продължавам със Списък с убийства пак на Джули, тази поредица не е чак толкова любовна, има от всичко по доста  Party
Виж целия пост
# 391
Фри Списък-а е мега яка книгата .. много е брутална, ама е страхотна .. чела съм я поне 2 пъти и все ми беше интересно Peace
Хедра не си само ти - и аз като седна да чета и съм на вълна музика, задължително слушам нещо в "съзвучие" с книгата, че иначе не ми върви четенето .. примерно на Джейсън Деруло Брийдин я свързвам с Анита Блейк .. сега по съвместителство не понясям нито песента, нито книгата .. ма кво да прайш .. рускове на професията, дето се вика Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 392
hedra за коя поредица говориш за ЦРУ-агенти и мацки?

Passion for danger, пуснах линк преди няколко дни - но аз изобщо не чета на български, предупреждавам, а поредицата не е превеждана, така че за съжаление на повечето хора не им върши работа.
Виж целия пост
# 393
hedra мерси и аз чета доста книги на английски. Изглежда много интересно, особено кориците - https://www.goodreads.com/series/46995-passion-for-danger ще си я запиша  Laughing
Виж целия пост
# 394
Хедра, предлагам да минеш сега на Styxx
Аз съм чела книгата за Аш отдавна, но тази за брат му ми хареса повече
Виж целия пост
# 395
И аз така мислех да направя, поне съпоставката между двамата братя ще ми е прясна - пък и без това дрийм чейзърите, които следват, не са ми любими въобще и няма да ги чета... а шейпшифтърите в поредицата си стоят отделно, та спокойно може да се размества реда на книгите.
Виж целия пост
# 396
Явно не си падам по книгите на Сюзън Елизабет Филипс, защото "Рай в Тексас" с нищо не ме впечатли!  newsm78 Хареса ми повече от "Бебето е мое'', но трета книга от тази поредица едва ли ще започна!  Hug Hug Не знам за другите книги, но в тези две героините са толкова дразнещи и странни, описани като безлични и грозновати в началото, които някак се превръщат в красивия лебед и спечелват любовтта на  плейбоя...  newsm78 А и в двете книги запознаството между главните герои става с недоразумението,че жената е стрийпизьорка... Joy Не е това моята поредица явно! Crossing Arms Все пак Рай в Тексас ми хареса от към средата и най вече финала!
Виж целия пост
# 397
Фри Списък-а е мега яка книгата .. много е брутална, ама е страхотна .. чела съм я поне 2 пъти и все ми беше интересно Peace

Списъка и на мен ми е от любимите и съм я препрочитала няколко пъти! Peace Не е от най-романтичните, но си остава една от най-запомнящите се на Джули Гаруд!
Виж целия пост
# 398
Явно не си падам по книгите на Сюзън Елизабет Филипс, защото "Рай в Тексас" с нищо не ме впечатли!  newsm78 Хареса ми повече от "Бебето е мое'', но трета книга от тази поредица едва ли ще започна!  Hug Hug Не знам за другите книги, но в тези две героините са толкова дразнещи и странни, описани като безлични и грозновати в началото, които някак се превръщат в красивия лебед и спечелват любовтта на  плейбоя...  newsm78 А и в двете книги запознаството между главните герои става с недоразумението,че жената е стрийпизьорка... Joy Не е това моята поредица явно! Crossing Arms Все пак Рай в Тексас ми хареса от към средата и най вече финала!
Цялата серия "Чикаго старс" е от 7 книги, досега на български са преведени шестте, остава да издадат последната. Книгите са:
1. Избрах теб;
2. Рай в Тексас;
3. Бебето е мое;
4. Знойни сънища;
5. Капризите на сърцето;
6. Идеалната половинка
Първа и четвърта ги има в читанка, останалите са издадени от "Ибис".
На мен Сюзън Елизабет Филипс ми е любима авторка и имам всичко нейно, което е излязло на български и на руски език.  Няма нейна книга, която да не ме е карала и да се смея, и да плача на определени моменти. Извън тази серия, любима книга ми е "Да целунеш ангел".
Но всеки има различни предпочитания  Simple Smile
Виж целия пост
# 399
Явно не си падам по книгите на Сюзън Елизабет Филипс, защото "Рай в Тексас" с нищо не ме впечатли!  newsm78 Хареса ми повече от "Бебето е мое'', но трета книга от тази поредица едва ли ще започна!  Hug Hug Не знам за другите книги, но в тези две героините са толкова дразнещи и странни, описани като безлични и грозновати в началото, които някак се превръщат в красивия лебед и спечелват любовтта на  плейбоя...  newsm78 А и в двете книги запознаството между главните герои става с недоразумението,че жената е стрийпизьорка... Joy Не е това моята поредица явно! Crossing Arms Все пак Рай в Тексас ми хареса от към средата и най вече финала!
Хриси, дай шанс на Знойни сънища. Dream a little dream, тя е след Бебето е мое в поредицата, за брата на героя от Бебето.
Аз лично също не харесах Бебето е мое и двамата главни ме дразнеха ужасно от един момент нататък., но сънищата беше много по-добра и ми хареса.
Виж целия пост
# 400
Явно не си падам по книгите на Сюзън Елизабет Филипс, защото "Рай в Тексас" с нищо не ме впечатли!  newsm78 Хареса ми повече от "Бебето е мое'', но трета книга от тази поредица едва ли ще започна!  Hug Hug Не знам за другите книги, но в тези две героините са толкова дразнещи и странни, описани като безлични и грозновати в началото, които някак се превръщат в красивия лебед и спечелват любовтта на  плейбоя...  newsm78 А и в двете книги запознаството между главните герои става с недоразумението,че жената е стрийпизьорка... Joy Не е това моята поредица явно! Crossing Arms Все пак Рай в Тексас ми хареса от към средата и най вече финала!
Хриси, дай шанс на Знойни сънища. Dream a little dream, тя е след Бебето е мое в поредицата, за брата на героя от Бебето.
Аз лично също не харесах Бебето е мое и двамата главни ме дразнеха ужасно от един момент нататък., но сънищата беше много по-добра и ми хареса.

Оки, има я в читанката и ще я започна днес!  Wink А и не обичам да оставям някоя поредица непрочетена, макар че точно тази доста разбъркано я чета!  newsm78 
Днес видях, че към списание Story има прикачена книжка, но не помня заглавието...историята май е за някаква проститутка и изобщо не знам дали е роман?
Виж целия пост
# 401
На мен пък ми беше много забавна Бебето е мое  Heart Eyes Завръзката беше малко съшита с бели конци,но съм се смяла с глас на ситуациите по-нататък.За Фиби историята не беше особено по моя вкус,но като поредица не е лоша,наистина героините са все едни такива наивни ( с изключение на физичката гений  Heart Eyes ),а мъжете - мачовци плейбои красавци.
Виж целия пост
# 402
На мен пък ми беше много забавна Бебето е мое  Heart Eyes Завръзката беше малко съшита с бели конци,но съм се смяла с глас на ситуациите по-нататък.За Фиби историята не беше особено по моя вкус,но като поредица не е лоша,наистина героините са все едни такива наивни ( с изключение на физичката гений  Heart Eyes ),а мъжете - мачовци плейбои красавци.
Да, там и аз се смях с глас в началото, ама после ми стана досадна книгата.
Виж целия пост
# 403
Снощи прочетох "Дъблиин Стрийт" малко ме подразни героинята не знам защо а и накрая ми дойде в повече това с тумора на Ели понеже поне в любовните романи не ми се чете за рак ....
Може ли някои който е чел другите книги от поредицата да сподели за кого е следващата книга и какво се случва с Брейдън и Джос  Praynig
Виж целия пост
# 404
На мен също Сюзън Елизабет Филипс  ми е от любимите авторки, и се смея и плача с нейните книги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия