Баба Марта се задава, здрави бебета през АВГУСТ обещава!

  • 34 474
  • 722
# 225
Добро утро и от мен! Проблема със съня го имам още няколко дни преди да разбера за бебо  Simple Smile Тогава проблема беше, че ставах до ОО по няколко пъти. Е, след като акушерката ми отвори очите как да избегна този проблем (прием на течности до 18 часа), се започна просто събуждането без причина и даже си мисля,  отсега като е така после като ми натежи и ми е неудобно ще е по-зле и все едно отсега си будувам за бебо нищо, че е в мен Simple Smile Като се родят ще имаме тренинг  Laughing За покупките аз вече набелязах по-крупните кои ще са и чакам оше малко да ги купим. Дрешки вече имаме малко и мисля другия месец като си остана вкъщи да започвам усилено с покупките Simple Smile Която мама има вече придобивки качвали ли сте снимки в профила ни да гледаме? Аз все си го мисля и не остава време...  Simple Smile Лек ден засега от мен да ходя да хапна, че даже закъснявам (по това време попринцип ми е втората закуска) Joy
Виж целия пост
# 226
Честита Баба Марта! Влизаме в един много важен месец, на 20-тата седмица, и всички очакваме важни резултати, пожелавам да са само хубави! И аз имам проблеми със спането, сънувам такива филми, направо... Аз не съм качвала снимки, ще изчакам средата на март да мине ФМ-а и тогава ще се развихря. Иначе трупам бебешките неща на един рафт. И събирам материал за идеята с бебешкия  имейл- снимката на теста, копи от разговора с таткото, когато му съобщих, интересни събития от дните на бременността- политически, лични, и т.н., снимките от видеозоните. За сега това, а после ще е по- интересно.
Виж целия пост
# 227
mama irina, мерси за отговора, ще разуча това за анти-Ха  Hug
Eti* във Фемина ми е прегледа за ФМ  Hug
Виж целия пост
# 228
Inked Mom ако имаш време почети в темите "Фраксипарин, Клексан , Аспирин протект." там се обсъжда периодично, но изсл. със сигурност го правят само там и после конс с професорката Hug пак там.

Иначе за молекулите /които изсл. в Надежда съм чела, че момичета изпращат кръв по куриер, но не съм питала подробно.

тоничка8512 ти прави ли втория БХС или ти предстои? Hug

За платения отпуск- всеки си решава. Според мен по-добре сега болничен, платения отпуск когато дойде време да се връщате на раб.. Понякога се чака за ясли и т.н....
Виж целия пост
# 229
И на мен ми предстои втория БХС,заради високо ниво на ЧХГ и ниско на PAPP-A  Sad
Виж целия пост
# 230


тоничка8512 ти прави ли втория БХС или ти предстои? Hug

За платения отпуск- всеки си решава. Според мен по-добре сега болничен, платения отпуск когато дойде време да се връщате на раб.. Понякога се чака за ясли и т.н....
[/quote]
 Не около 15 март ще го правя, а ФМ на 1 април във Фемина при доц. Димитрова.
Ако някой скоро е бил при нея, моля за повечко инфо, как протича прегледа, добре ли се държи, цена и т.н.
Виж целия пост
# 231
chockolina, количката ти е много хубава. Харесах подобна на чиполино, точно заради двойната предна гума. Мисля, че са по-стабилни така триколките. Сега ще я потърся твоята, благодаря за идеята!   bouquet
тоничка , аз бях питала за free bCG, и ми казаха да направя 2рата БХС, мислех да не я правя. Но ще отида, за всеки случай.   Praynig  Peace
А за приема на течности, аз не мога без вода или сокче след 18 часа. Simple Smile  newsm78
Виж целия пост
# 232
Явно така трябва - сега остава само да стискаме палци вторите да са с по - добри резултати и да свършат притесненията най - сетне, за да можем истински да се зарадваме на бебетата си и да започнем да пазаруваме.  Hug
Виж целия пост
# 233
А за приема на течности, аз не мога сто безвода или сокче след 18 часа. Simple Smile  newsm78
И аз така си мислех и два-три дни ми беше трудно и приемах течности, но контролирано по-малко и вече посвикнах. Приемам, но значително по-малки количества и мисля, че си заслужава. Ставах поне 2-3 пъти и си разбивах съня и беше ужас, а сега ставам максимум 1 път и то ако просто се събудя от безсънието, което ме гони и наистина вече се понаспивам. Акушерката ме предупреди, че за нас бременните съня през нощта е доста важен, а не да се разхождаме, а и с напредването на месеците сме започвали да се отбиваме и през хладилника и вече ставало страшно  Laughing
Аз добре си хапвам и се заформям (+7кг. в края на 4ти месец), а ако започна и през нощта  newsm55 не ми се мисли....   Laughing
Виж целия пост
# 234
Inked Mom, според мен Рамус ще ти свършат работа. За всеки случай на "цени" провери дали предлагат исканите от теб изследвания, аз уж гледах. http://ramuslab.com/ Ето и как можеш да стигнеш:https://www.google.com/maps/dir/%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0+% … 7179!2d42.7038795 Пеш са ти на разстояние 6-7 минути. Дано да съм ти полезна!
Виж целия пост
# 235

Аз добре си хапвам и се заформям (+7кг. в края на 4ти месец), а ако започна и през нощта  newsm55 не ми се мисли....   Laughing

Аз +6 в началото на 4 месец. Embarassed Rolling Eyes Започнах 45 кг, сега съм 51 кг. Embarassed Та се стреснах малко и се кротнах с храните, че напоследък направо прекалявах - сладоледи, шоколади, пържено, тлъсто месо... Sick И то всичко това купено и сготвено само за мен, тъй като никой друг вкъщи не яде тези боклуци. Та от 3 дни само зеленчуци и плодове, на обяд и на салати с всичко вътре де не само салата. Не искам да надминавам 59 кг до края.

За спането - и аз не спя, заради главобола, заради неудобството и т.н. Между другото някой спи ли с тези възглавници за бременни? Чудя се дали да си взема тъй като все имам по 2,3 възглавници между краката или пък ги качвам върху мъжа. Rolling Eyes Grinning
Течности пия най-много вода, сокове и газирани много обичам, но не купувам заради децата и така и аз се лишавам. Rolling Eyes
На мен морфологичната ми е чак 24 април. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 236
Моите килца все още са си +1.5 до 2. При мен е от значение може би и повръщането, което ме гони от начало,  тия дни имах подобрение... до тази сутрин. Но здраве да е, свикнах си с него вече.  Mr. Green
Ние в понеделник ще търсим час за ФМ, понеже ми казаха до края на март да я мина в болницата. Да ама там в петък ни казаха, че неможели да ни дадат час, едва ли не няма места. Акушерката каза, че не били направили графика за новия месец, което доста ме учудва и не ми се вярва. Най- вероятно утре пак ще кажат, че няма часове и ще видим тогава други варианти. А акушерката каза в тяхната болница да си я направя.  Crazy

И аз обожавам газирано и всичко вредно  Joy сега откъм газираното съм се ограничила, най- много содичка или кола (което се е случвало точно 2 пъти).  Flutter
Виж целия пост
# 237
mama irina ще потърся да прочета темите.
Eti* лаб Рамус има и във Велико Търново, но за съжаление не правят такива изследвания, питала съм ги.
Виж целия пост
# 238
Inked Mom -ето линк към последната тема, лошото е, че в нея има линк само към предната и така, няма ги всички стари на 1 стр.:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=718433.0
Виж целия пост
# 239
Inked Mom, разгледах две от големите лаборатории в София и не видях да правят такива изследвания. Звъннах сега в Щерев, но ми казаха да звънна утре, когато работи лабораторията. А толкова ми се искаше да е нещо близо до Фемина и да не обикаляте цяла София...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия