МАШИНА ЗА ХЛЯБ-54-та тема

  • 69 859
  • 736
# 315
Момичета, някой от Амазон поръчвал ли е? Гаранция предполагам няма?  Thinking

Аз. Има гаранция 2 години, от самия Амазон. Наскоро ми се наложи да се възползвам от това, но не за машината за хляб, върнах без проблем уреда и ми пратиха нов, понеже първият дойде неработещ. Peace Много са коректни, сега също връщам една приставка за кухненската машина, която дойде счупена, поемат ми и пощенските по връщането.
Виж целия пост
# 316
Благодаря, Джемма!
Виж целия пост
# 317
Джемма, докъде пускаш поръчката? Направо до адрес в България или чрез доставчик в Англия?
Виж целия пост
# 318
Джемма, докъде пускаш поръчката? Направо до адрес в България или чрез доставчик в Англия?
Уредът, който дойде не работещ го бях пуснала до тук директно. Но приставката, която връщам сега беше с посредник до Англия. Отначало ми казаха, че не могат да ми поемат пощенските по връщането, само ще ми върнат сумата за стоката. Но на чата им писах колко много съм разочарована че вероятно повече няма да пазарувам от тях и т.н и т.н и веднага се съгласиха да ми поемат пощенските от БГ Simple Smile  Но освен, че  дойде счупена, беше и сбъркан модел, не този, който аз поръчах и им наблегнах, че грешката е изцяло тяхна.

За да не е спам поста да ви покажа последното пълнозърнесто пшенично-ръжено хлебче със закваска, изцяло месено и печено в машината:



И едни багетки, само месени в машината:
Виж целия пост
# 319
Здравейте можели да ми предложите добра рецепта за козунак в машина за хляб , гледах но се обърках вече .Simple Smile Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост
# 320
.....и да става на конци.Че моя става вкусен само е малко сбит.Не е клисав или суров ,но искам и да е на конци.
Виж целия пост
# 321
  По-добре си го месете в машината и печете във фурната, за да има място да бухва.

Ето в машина!
http://kulinarenelixir.blogspot.com/2011/02/blog-post_23.html
Виж целия пост
# 322
Рецептата на Пина за хлебопекарна препоръчвам и на конци няма да ви стане, ако не сплетете козунака. Без да прекъсвате програмата сплитате и връщате в машината. Peace И други рецепти ще станат стига да са съобразени с капацитета.
Виж целия пост
# 323
Връщам се да чета. Дойде козуначеното време.
Миналата година изхвърлих 4 козунака един след друг. Месих, сплитах, пекох във фурната.
Явно рецептата беше калпава.
Виж целия пост
# 324
Връщам се да чета. Дойде козуначеното време.
Миналата година изхвърлих 4 козунака един след друг. Месих, сплитах, пекох във фурната.
Явно рецептата беше калпава.

Козунаците са в друга тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=774061.0;topicrefid=4
Виж целия пост
# 325
Добър вечер!
Четох, четох и не видях никаква информация за тази хлебопекарна.
Moulinex OW 6000 Baguette & Co
Нямаме книжка и ми е трудно да се справя с нея .
Дали има от вас , притежател на такава хлебопекарта или от къде мога да изтегля книжката на български език? newsm78
Ако има запознати ще съм ви много благодарна , за споделената информация!
Отново благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 326
на български език трудно се намира, но на руски  може и да успееш.
предполагам ,че те интересува какви са програмите. другото е стандартно като при останалите марки.
Виж целия пост
# 327
Добър вечер!
Четох, четох и не видях никаква информация за тази хлебопекарна.
Moulinex OW 6000 Baguette & Co
Нямаме книжка и ми е трудно да се справя с нея .
Дали има от вас , притежател на такава хлебопекарта или от къде мога да изтегля книжката на български език? newsm78
Ако има запознати ще съм ви много благодарна , за споделената информация!
Отново благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
имам инструкция на БГ за мулинекс с два реотана и приставка за багети, обаче колкото и да търсих, не намирам никъде надпис Moulinex OW 6000 Baguette & Co, а оригиналната й книжка отдавна съм я изхвърлила, ако искаш дай мейл да ти я пратя - ще видиш, дали е като твоята

моята външно изглежда нещо такова http://www.arukereso.hu/kenyersuto-c4110/moulinex/ow-500331-home … 9/velemenyek.html
Виж целия пост
# 328
Здравейте ,искам да попитам  Crazy
В машинка ,която пече максимум 900 гр. хляб , може ли да се меси тесто на програма тесто с 1 кг брашно .Дали контейнерчето е достатъчно голямо за това количество брашно ?
Става дума за машинка Gorenje BM 900 W .Ще съм благодарна ако споделите мнения   bouquet
Виж целия пост
# 329
1 кг брашно е за много голям хляб Simple Smile Ти откъде я взимаш тази рецепта, за каква машина е и защо искаш да я слагаш в машина за 900 гр. Ако е тъмно брашното, има риск да си счупиш машината, защото няма да има мощност (ако изобщо има място!!!!) да обръща толкова голяма топка тесто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия